Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME

PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Nuk u gjetėn tė dhėna pėr kėtė Subjekt

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetPaga si anėtar i Gjykatės sė Lartė 1 576 316 (njė milion e pesėqind e shtatėdhjetė e gjashtė mijė e treqind e gjashtėmbėdhjetė) Lekė.
Tė ardhura nga Bonuse
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
Tė ardhura Qiradhėnie
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individuale
Tė ardhurat nga Ortakėri/Aksione
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e Autorit
Tė ardhura nga Ēelje Trashėgimi
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėPėrfituar 7 000 euro nga shitja e njė automjeti, nga kėto para njė pjesė janė nė llogari bankare, njė pjesė prej5339 euro janė debituar pėr pagesa tė ndryshme ndėrsa shuma prej 1 170 euro, sipas deklarimit tė zotit Ēeliku ėshtė hakuar dhe pėrvetėsuar nga hackera tė llogarisė bankare.
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraShtuar me 1 661 euro nė njė llogari bankė e nivelit tė dytė.
2) shtuar me 12 559 lekė.
3) Pakėsuar gjendja nė euro me 2 810 euro (gjendje 5282 euro).
4) shtuar 1 168 llogaria Futura nė emėr tė djalit.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi