Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura si lektore me kohė tė plotė nė Fakultetin e Shkencave Sociale, Universiteti i Tiranės, 582 489 lekė.
2) Tė ardhura si lektore e ftuar, Lead Albania, 255 dollarė.
3) Tė ardhura nga paga dhe pėrfitime ligjore qė rrjedhin nga "Statusi i Deputetit", 622 750 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshorti, Z. Ilir Shqina, tė ardhura si specialist (grada kėshilltar), nė Ministrinė pėr Europėn dhe Punėt e Jashtme, (pėr periudhėn janar - gusht 2017.), shuma 740 040 lekė.
2) Bashkėshorti, Z. Ilir Shqina, tė ardhura si specialist (grada kėshilltar), nė Ministrinė pėr Europėn dhe Punėt e Jashtme, (pėr periudhėn shtator - dhjetor 2017.), shuma 372 300 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka