Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si administrator nė shoqėrinė 'IAM' sh.p.k sipas vėrtetimit dt. 05.10.2017 (01.01.2017 - 31.08.2017.), 1 140 000 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura Qiradhėnie
1) Tė ardhura nga kontrata e qirasė dt. 12.12.2013 me shoqėrinė 'A.L ASFALT' sh.p.k nė vlerė 10 000 lekė nė muaj me afat 1-vjeēar, totali 120 000 lekė.
2) Tė ardhura nga kontrata e qirasė dt. 16.05.2015 me shoqėrinė 'AGRO-MENS' sh.p.k nė vlerė 10 000 lekė nė muaj me afat 5-vjeēar, (mbyllur pas 9 muajsh), 90 000 lekė.
3) Tė ardhura nga kontrata e qirasė dt. 03.02.2016 me shoqėrinė 'AGRO-MENS' sh.p.k nė vlerė 26 000 lekė nė muaj me afat 5-vjeēar, (mbyllur mbas 20 muajsh), 520 000 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėBashkėshortja, Znj. Liljana Ndraxhi, tė ardhura nga paga si punonjėse pranė shoqėrisė 'IAM' sh.p.k (01.01.2017 - 31.08.2017.), 30 000 lekė/muaj, 270 000 lekė.
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka