Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga neto si Drejtor Drejtorie, ( pėr periudhėn 01.01.2016 - 01.08.
2016), 683 256 lekė.
2) Tė ardhura nga paga neto si Sekretar i Pėrgjithshėm, (pėr periudhėn 02.08.2016 - 31.12.
2016), 533 945 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qiraja e lokalit nė Tiranė, (duke filluar nga dt. 01.04.
2016), 73 200 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, Znj. Edlira Barbullushi, tė ardhura neto nga puna si specialiste nė sektorin e Marrėdhėnieve me Jashtė, Fondi i Sigurimeve tė Detyrueshme Shėndetėsore, Tiranė, 816 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė rrjedhėse, e pėrbashkėt me bashkėshorten, nė ABN - AMRO Bank, Hagė, Holandė, 2 000 euro.
2) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 668 lekė, pjesa takuese 50 %.
3) Bashkėshortja, Znj. Edlira Barbullushi, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 67 895 lekė.
4) Gjendja cash, 135 500 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka