Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si Kėshilltar Ligjor i Grupit Parlamentar tė Partisė Demokratike, 1 144 946 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura nga pjesėmarrja si ekspert pranė Komisionit tė Posaēėm Parlamentar pėr Reformėn nė Drejtėsi, 665 720 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjeraGjendje llogari bankare mė 31 dhjetor 2016, 438 875 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Shlyer nė vitin 2016 -240 000 lekė pėr kredi bankare disbursuar mė 15.12.2014 me principal 3 000 000 lekė, afat shlyerje 25 vjet.