Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga (periudha 01.01.2016 - 31.05.2016.), 537 689 lekė.
2) Tė ardhura si honorare nga universiteti, 34 000 lekė.
3) Tė ardhura nga paga (periudha 01.06.2016 - 31.12.2016.), 794 421 lekė.
4) Tė ardhura nga honorare, 194 681 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Elira Bekteshi, tė ardhura nga paga (periudha 01.01.2016 - 31.05.2016.), 251 274 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Elira Bekteshi, tė ardhura nga puna part-time nė universitet, 31 822 lekė.
3) Bashkėshortja, Znj. Elira Bekteshi, tė ardhura nga paga (periudha 01.06.2016 - 31.12.2016.), 355 741 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraMarrė hua nga vėllai, 3 800 000 lekė. Detyrimi i shlyer, 1 800 000 lekė, detyrimi i mbetur pashlyer, 2 000 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka