Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2013
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si Kryetar Bashkie 859 200 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Tė ardhura nga interesat 905 euro. Pjesa nė kėto tė ardhura ėshtė 50%.
2) Tė ardhura nga interesat 58 010 lekė. Pjesa nė kėto tė ardhura ėshtė 50%.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja: tė ardhurat nga paga si administratore e hotel Alpin shpk 472 800 lekė dhe tė ardhura nga aktiviteti privat 302 273 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion111%
Tė tjera
1) Dhėnie huaje nė vlerėn 8 500 000 lekė. Pjesa nė kredidhėnie ėshtė 50%. Nuk janė pėrcaktuar interesi dhe afati i huadhėnies.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2013
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka