Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura si drejtoreshė nė Drejtorinė Juridike tė Pėrafrimit tė Legjislacionit, 1 051 579 lekė.
2) Tė ardhura si pedagoge e Jashtme nė Universitetin e Tiranės deri nė korrik 2014, 90 000 lekė.
3) Tė ardhura nga njė kontratė shėrbimi pėr MESSER Albania SH, 3 000 euro.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
1) Tė ardhura si anėtare nė Komitetin e Birėsimit, 60 000 lekė.
2) Tė ardhura si anėtare e Komisionit pėr Mbrojtjen e Veēantė tė Gjyqtarėve, 60 000 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshorti, tė ardhura nga paga 68 640 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka