Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga nė Policinė e Shtetit, 1 101 564 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura nga paga si specialiste nė Drejtorinė e Ndėrtimeve Informale dhe Legalizimit, nė Ministrinė e Zhvillimit Urban, 690 456 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Kredi bankare nė bankėn “Societe Generale Albania”, 45 0000 euro, me afat 10-vjeēar, marrė mė 2009, detyrimi financiar i pashlyer 21 053 euro.
2) Overdraft nė “Raiffeisen Bank”, 210 000 lekė, detyrimi financiar i pashlyer 210 000 lekė.
3) Bashkėshortja, gjendja e depozitės bankare nė “Credins Bank”, nė emėr tė djalit, shtuar me 316 dollarė.
4) Bashkėshortja, gjendja e depozitės bankare nė “Credins Bank” nė emėr tė djalit, shtuar me 317 dollarė.
5) Bashkėshortja, gjendja cash pas mbylljes sw llogarisė bankare nė “Raiffeisen Bank”, 3 184 euro.
6) Bashkėshortja, gjendja e depozitės bankare nė “Raiffeisen Bank”, 5 184 euro.
7) Pronare e njė ap. nė Tiranė me sip. 114.7 m2.
8) Bashkėshortja, kredi konsumatore nė “Raiffeisen Bank”, 70 312 lekė, detyrimi financiar i pashlyer 6 546 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka