Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura me vlerė 1 115 079 Lekė nga paga, dieta dhe shėrbime pune si Kryetar i Bashkisė Fushė-Arrėz.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėKthim i borxhit tė marrė nė datė 19.01.2017, 500 000 Lekė.
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Automjet Mercedes Benz ML, blerė para vitit 2014.
2) Tokė bujqėsore dhe shtėpi 1 katėshe pėrdhese me sipėrfaqe 970 m2.
3) Tokė bujqėsore me sipėrfaqe 480 m2 nė Hamallaj Durrės, nė proces legalizimi.
4) Tokė nė fshatin Fushė-Arrėz dhe shtėpi me sipėrfaqe 600 m2, e pėrbashkėt me prindėrit.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka