Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si deputet, 2 692 697 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura nga interesat bankare, 162 010 lekė.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Miranda Spahiu, tė ardhura nga paga si pedagoge nė Fakultetin e Shkencave tė Natyrės, 813 691 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Miranda Spahiu, tė ardhura nga trajnimet si eksperte dhe honorare, 280 242 lekė.
3) Bashkėshortja, Znj. Miranda Spahiu, tė ardhura nga aktiviteti bar-kafe, 1 884 075 lekė.
4) Bashkėshortja, Znj. Miranda Spahiu, tė ardhura nga aktiviteti privat, klinikė, si person fizik, 213 940 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė sė pagės nė ISP Bank, pakėsim 212 133 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 7 188 lekė.
2) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė ISP Bank, pakėsim 18 euro, gjendja mė 31.12.2017, shuma 178 euro.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank, shtesė 112 289 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 121 528 lekė.
4) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank, shtesė 1 980 euro, gjendja mė 31.12.2017, shuma 1 979 euro.
5) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank, pakėsim 1 179 euro, gjendja mė 31.12.2017, shuma 1 179 euro.
6) Gjendja e depozitės nė ISP Bank nė emėr tė vajzės, shtesė 156 016 lekė, gjendja nė 31.12.2017, shuma 2 925 282.99 lekė.
7) Kredi bankare nė NBG Bank, marrė nė vitin 2010 pėr blerjen e njė njėsie shėrbimi. Detyrimi i shlyer nė vitin 2017, shuma 11 397 euro, detyrimi i mbetur pashlyer, 38 815 euro.
8) Detyrim ndaj bashkėkredimarrėsit vlera 56 000 euro me afat deri nė marrjen e hipotekės. Nuk ėshtė shlyer asnjė kėst.
9) Bashkėshortja, Znj. Miranda Spahiu, gjendja e llogarisė sė pagės, pakėsim 937 924 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 374 317 lekė.
10) Bashkėshortja, Znj. Miranda Spahiu, gjendja e llogarisė bankare nė Credins Bank, pakėsim 40 euro, gjendja mė 31.12.2017, 459.5 euro.
11) Bashkėshortja, Znj. Miranda Spahiu, gjendja e depozitės bankare nė Raiffeisen Bank, nuk ka ndryshime, 2 100 000 lekė.
12) Bashkėshortja, Znj. Miranda Spahiu, gjendja e depozitės bankare nė Raiffeisen Bank, nuk ka ndryshime, 2 500 000 lekė.
13) Bashkėshortja, Znj. Miranda Spahiu, gjendja e depozitės bankare nė Raiffeisen Bank, nuk ka ndryshime, 1 000 000 lekė.
14) Bashkėshortja, Znj. Miranda Spahiu, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Raiffeisen Bank, pakėsim 234 910 lekė, gjendja nė 31.12.2017, shuma 75 127 lekė.
15) Bashkėshortja, Znj. Miranda Spahiu, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Raiffeisen Bank, pakėsim 937 euro, gjendja mė 31.12.2017, shuma 0 euro.
16) Bashkėshortja, Znj. Miranda Spahiu, gjendja e llogarisė sė pensionit vullnetar, shtesė 120 000 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 680 000 lekė.
17) Bashkėshortja, Znj. Miranda Spahiu, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Raiffeisen Bank, pakėsim 1 063 036 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 0 lekė.
18) Bashkėshortja, Znj. Miranda Spahiu, gjendja e llogarisė sė kartės sė kreditit nė Raiffeisen Bank, pakėsim 3 509 euro, gjendja mė 31.12.2017, shuma 3 168 euro.
19) Djali, Z. Denis Spahiu, gjendja e depozitės bankare nė ISP Bank, shtesė 160 675 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 3 141 052 lekė.
20) Djali, Z. Denis Spahiu, kartė krediti nė vlerėn 1 100 euro, nuk ka ndryshime gjatė vitit 2017.
21) Djali, Z. Denis Spahiu, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Raiffeisen Bank, shtesė 996 euro, gjendja mė 31.12.2017, shuma 996 euro.
22) Djali, Z. Denis Spahiu, gjendja e depozitės nė ISP Bank, shtesė 10 000 euro, gjendja mė 31.12.2017, shuma 10 000 euro. Kjo depozitė ėshtė krijuar nga gjyshja me tė ardhura nga shitja e apartamentit sipas kontratės dt. 19.12.2016.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Shpenzime pėr shlyerjen e kredisė pėr blerjen e njė njėsie shėrbimi, pėr vitin 2017, shuma 11 397 euro.