Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga pagat, komisionet dhe pėrfitimet e tjera financiare nė Kuvend pėr vitin 2017, shuma 2 166 609 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qiraja vjetore sipas kontratės dt. 12.06.2012 me afat 5 vjet, 10 000 euro/viti.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Djali, Z. Martin Sterkaj, tė ardhura nga punėsimi nė Albcontrol sh.a pėr vitin 2017, shuma 1 164 656 lekė.
2) Djali, Z. Martin Sterkaj, tė ardhura si person fizik pėr aktivitetin bar-kafe, 1 874 977 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėDėmshpėrblim pėrfituar nga kompania e sigurimit Eurosig, 998 481 lekė.
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė sė pagės nė bankėn Credins, shtesė 1 411 927.92 lekė, gjendja mė 31.12.2017, shuma 5 400 684 lekė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė bankėn Credins ku kalon qiraja, shtesė 9 997 euro, gjendja mė 31.12.2017, shuma 27 395.75 euro.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė Tirana Bank, shtesė 149 972.23 euro, gjendja mė 31.12.2017, shuma 319 964.23 euro. Tė ardhurat shtesė janė nga kthimi i detyrimit sipas deklaratės noteriale dt. 18.07.2017.
4) Gjendja e llogarisė bankare nė Tirana Bank nė 31.12.2017, shuma 4 966.9 dollarė.
5) Pronar me 100 % i njė trualli me sip. 372.72 m2 nga e cila 121.4 m2 janė ndėrtesė 2-katėshe me njė kat shtesė papafingo. Shtėpia ėshtė deklaruar qė nė vitin 2005, por nė vitin 2017 ėshtė regjistruar nė ZVRPP Tiranė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka