Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto tė krijuara gjatė vitit nga paga si deputete dhe tė ardhura tė tjera si honorare, dieta, rimbursime, 2 414 473 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Flora Rama, tė ardhura neto nga paga, 997 622 lekė.
2) Vajza, Znj. Tea Rama, tė ardhura nga interesa obligacionesh, 770 euro.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e depozitės bankare nė bankėn Credins, e pėrbashkėt me bashkėshorten Znj. Flora Rama, krijuar nga bashkimi i dy llogarive tė mėparshme, 3 392 894.81 lekė.
2) Gjendja e llogarisė bankare krijuar me tė ardhura nga paga ndėr vite, 577 351 lekė.
3) Overdraft, Master Card nė bankėn Credins nė vlerėn 10 000 euro. Janė shpenzuar 2 694.64 euro.
4) Gjendja e llogarisė bankare nė bankėn Credins, tė ardhura nga paga, 275 454.41 lekė.
5) Kartė krediti, Visa Classic me overdraft nė vlerėn 1 000 000 lekė. Janė shpenzuar 10 135.56 lekė.
6) Gjendja e llogarisė bankare, 10 euro.
7) Bashkėshortja, Znj. Flora Rama, gjendja e depozitės bankare nė Credins Bank, shtesė 20.98 euro.
8) Bashkėshortja, Znj. Flora Rama, kartė krediti, Master Card nė BKT, vlera 125 597.5 lekė.
9) Vajza, Znj. Rea Rama, gjendja e llogarisė bankare nė bankėn Credins, shtesė 770 euro.
10) Vajza, Znj. Rea Rama, gjendja e llogarisė bankare nė bankėn Credins, 89.25 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Shpenzime pėr blerjen e njė shtėpie nga kompania 'Lura' sh.p.k, mė 07.02.2017, shuma 1 365 000 lekė.