Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe pėrfitime tė tjera financiare si deputet, 2 947 641 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Edlira Rehovica tė ardhura tė pėrfituara nga puna si mjeke nė Qendrėn Spitalore Universitare, Tiranė, 427 891 lekė.
2) Bashkėshortja, tė ardhura nga mėsimdhėnia pranė Fakultetit tė Shkencave Mjekėsore, 90 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėKontratė shitje apartamenti, me vlerė 6 400 000 lekė.
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjeraKontratė shitje apartamenti, 6 400 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka