Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2015
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe dieta si deputet, 3 028 001 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura Qiradhėnie
1) Tė ardhura nga qiraja e ap.me sip. 74 m2, 720 000 lekė.
2) Tė ardhura nga qiraja e lokalit nė Shėngjin, 600 000 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Djali, tė ardhura nga paga si administrator nė shoqėrinė Iridiani&Kadeli shpk, 365 160 lekė.
2) Djali, tė ardhura nga paga te shoqėria "Payroll System", 252 000 lekė.
3) Djali, tė ardhura nga likujdimi i dėmit nga AlbSiguracioni, 301 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė Tretė
1) Kthyer huaja nga tė tretėt, 45 000 euro.
2) Tė ardhura nga ekzekutim vendimi nga studio pėrmbarimore, 1 696 145 lekė.
3) Tė ardhura nga shlyerja e detyrimit tė shoqėrie debitore marrė nga pėrmbarimi, 1 839 dollarė.
4) Tė ardhura nga kthimi i garancisė pasurore, 20 000 euro.
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion299%
Tė tjera
1) Marrė hua nga njė sh.p.k, 6 000 000 lekė.
2) Detyrime tė papaguara nė vlerėn 8 000 euro nga njė sh.p.k.
3) Detyrime tė papaguara nė vlerėn 10 400 000 lekė nga njė sh.p.k.
4) Detyrime tė papaguara nė vlerėn 6 000 000 lekė nga njė sh.p.k.
5) Kontratė sipėrmarrje pėr blerje ap. Banimi me sip. 293.21 m2, 249 228 euro.
6) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 1 385 143 lekė.
7) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 1 840 dollarė.
8) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 16 551 paund britanik.
9) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 8 euro.
10) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 60 285 lekė.
11) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 7 euro.
12) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 0 euro.
13) Djali, Admir Kadeli, blerė veturė, 4 200 000 lekė.
14) Djali, Admir Kadeli, blerė garazh nė Lezhė, 700 000 lekė.
15) Djali, Admir Kadeli, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 450 051 lekė.
16) Djali, Admir Kadeli, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 29 dollarė.
17) Djali, Admir Kadeli, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 2 381 euro.
18) Djali, Admir Kadeli, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 89 320 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2015
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka