Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si deputete, (pėr periudhėn janar - dhjetor 2017.), shuma 2 676 553 lekė.
2) Tė ardhura nga paga si pedagoge nė Universitetin e Elbasanit, (pėr periudhėn janar - dhjetor 2017.), shuma 258 531 lekė.
3) Tė ardhura nga paga si pedagoge nė Universitetin Mesdhetar tė Shqipėrisė, (pėr periudhėn janar - dhjetor 2017.), shuma 50 000 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshorti, Z. Florenc Kushi, tė ardhura nga paga si specialist sporti pranė Bashkisė Elbasan, (pėr periudhėn 1 janar - 17 mars 2017.), shuma 119 900 lekė.
2) Bashkėshorti, Z. Florenc Kushi, tė ardhura nga paga si specialist pranė OSHEE Elbasan, (pėr periudhėn 2 tetor - 31.12.2017.), shuma 106 698 lekė.
3) Bashkėshorti, Z. Florenc Kushi, tė ardhura nga paga si administrator i Klubit tė Futbollit Elbasan, (pėr periudhėn 1 janar - 31.12.2017.), shuma 501 600 lekė.
4) Bashkėshorti, Z. Florenc Kushi, tė ardhura nga paga si pedagog i jashtėm pranė Universitetit 'A Xhuvani' pėr vitin 2017, shuma 7 348 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank mė 31.12.2017, shuma 1 010 777 lekė.
2) Gjendja cash, tė ardhura nga paga si deputete dhe pedagoge, 700 000 lekė.
3) Bashkėshorti, Z. Florenc Kushi, gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank mė 31.12.2017, shuma 55 122 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka