Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura me vlerė 876 720 Lekė nga paga si Kryetare e Bashkisė Prrenjas.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura me vlerė 57 000 Lekė si anėtare e Kėshillit tė Qarkut Elbasan.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshorti, tė ardhura neto tė vitit me vlerė 841 927 Lekė nga paga pranė Albanian Univeristy.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Pakėsim me 184 937 Lekė nė llogarinė bankare pranė Raiffeisen Bank, gjendja e tė cilės nė 31 Dhjetor 2016 ishte 1 061 654 Lekė dhe nė 31 Dhjetor 2017 u bė 876 720 Lekė.
2) Shtesė me 57 000 Lekė nė llogarinė bankare pranė Union Bank, gjendja e tė cilės 31 Dhjetor 2017 u bė 57 000 Lekė.
3) Gjendje prej 0 Lekė nė llogarinė pranė Credins Bank.
4) Bashkėshorti, shtesė me 301 823 Lekė nė llogarinė bankare pranė Alpha Bank gjendja e tė cilės nė 31 Dhjetor 2016 ishte 548 738 Lekė dhe nė 31 Dhjetor 2017 u bė 850 556 Lekė.
5) Bashkėshorti,, pakėsim me 3 540 Lekė nė llogarinė bankare pranė Procredit Bank gjendja e tė cilės nė 31 Dhjetor 2016 ishte 25 880 Lekė dhe nė 31 Dhjetor u bė 22 340 Lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Shlyer shuma prej 229 316 Lekė pėr kredinė me vlerė 2 800 000 marrė nė datė 12.05.2014 pranė Raiffeisen Bank. Gjendja e detyrimit tė mbetur nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 0 Lekė.