Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto tė vitit me vlerė 741 312 Lekė, nga paga si Kryetar i Bashkisė Kėlcyrė.
Tė ardhura nga BonuseTė ardhura me vlerė 104 000 Lekė nga dietat dhe shpenzimet e telefonit.
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura me vlerė 96 000 Lekė si anėtar i Kėshillit tė Qarkut Gjirokastėr
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshotja, tė ardhura neto me vlerė 1 164 504 Lekė nga paga si Drejtore Dege pranė Raiffeisen Bank.
2) Bashkėshortja, tė ardhura me vlerė 28 400 Lekė nga dietat.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė Tretė
1) Tė ardhura me vlerė 1 500 000 Lekė nga shitja e makinės Wolksvagen Tuareg, sipas kontratės sė shitjes me datė 14.11.2017.
2) Tė ardhura me vlerė 970 000 Lekė nga shitja e makinės Wolksvagen Golg sipas kontatės sė shitjes me datė 10.01.2017.
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Depozitė pėr fėmijė me vlerė 975 428 Lekė pranė Raiffeisen Bank, nė emėr tė djalit.
2) Depozitė pėr fėmijė me vlerė 245 019 Lekė pranė Raiffeisen Bank, nė emėr tė vajzės.
3) Gjendje cash me vlerė 1 430 375 Lekė nė llogarinė e deklaruesit, pranė Raiffeisen Bank.
4) Gjendje cash me vlerė 3 254 212 Lekė nė llogarinė e bashkėshortes, pranė Raiffeisen Bank.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka