Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME

PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR 2011

Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Pasuri tė paluajtshme
1) Pronar me 100% i njė ap. banimi me sip. 65 m2 nė Ersekė, me privatizim nė vitin 1992.
2) Bashkėpronar me 50% i njė shtėpie banimi dhe trualli me sip. 300 m2 si dhe i njė toke are me sip. 7 dynym nė Ersekė, me blerje, nė vlerėn 200 000 lekė.
3) Pronar me 100% i njė magazine me sip. 200 m2 nė Ersekė, me blerje nė ankand, nė vlerėn 130 000 lekė.
Likuiditete (Depozita, Cash, Llogari rrjedhėse, Debi-Kredi, Karta krediti/debiti)Depozitė bankare nė bankare tė nivelit tė dytė nė vlerėn 3 200 000 lekė.
AutomjetePronar i njė makine tip Jep nė vlerėn 250 000 lekė.
Sende me vlerėNuk zotėron
Tituj Financiarė (Bono thesari, obligacione, letra me vlerė, fonde sigurie, aksione nė bursė, shėrbime financiare tė parapaguara)Nuk zotėron
DhurataNuk zotėron
Tė tjeraPara dhėnė hua me mirėbesim kunatit zotit Abedin B. nė vlerėn 5 000 000 lekė

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2013
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetPaga si Kryetar i Bashkisė Ersekė nė vlerėn 691 296 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshShpėrblim si anėtar i Kėshillit tė Qarkut nė vlerėn 120 000 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja zonja Rajmonda Laho tė ardhura nga aktivitet privat nė vlerėn 1 000 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion117%
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2013
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka