Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si ministre e Mbrojtjes (pėr periudhėn 01.01.2017 - 15.09.2017.), shuma 1 124 102 lekė.
2) Tė ardhura nga paga si deputete (pėr periudhėn 16.09.2017 - 31.12.2017.), shuma 644 533 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėnies
1) Tė ardhura nga interesat e depozitės bankare nė bankėn Credins, 1 dollarė, pjesa takuese 50 %.
2) Tė ardhura nga interesat e depozitės bankare nė bankėn Credins, 1 764 lekė, pjesa takuese 50 %.
3) Tė ardhura nga interesat e depozitės bankare nė bankėn Credins, 5 euro, pjesa takuese 50 %.
4) Tė ardhura nga interesat e depozitės bankare nė bankėn Credins, 4 euro, pjesa takuese 50 %.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshorti, Z. Lekė Kodheli, tė ardhura nga puna (pėr periudhėn janar - dhjetor 2017.), pakėsuar me - 125 413 lekė.
2) Djali, Z. Mikel Kodheli, tė ardhura nga paga (pėr periudhėn janar - dhjetor 2017.), shuma 703 089 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare tė pafrytshme nė Credins Bank, shtesė 383 833 lekė, pjesa takuese 50 %.
2) Gjendja e llogarisė bankare tė pafrytshme nė Societe Generale, pakėsim 85 euro, pjesa takuese 50 %.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė Tirana Bank, Visa Card, 0 lekė, pjesa takuese 50 %.
4) Djali, z. Mikel Kodheli, gjendja e llogarisė bankare tė pafrytshme nė Raiffeisen Bank, shtesė 43 113 lekė.
5) Djali, Z. Mikel Kodheli, gjendja e llogarisė bankare tė pafrytshme nė Credins Bank, pakėsim 1 988 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka