Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura vjetore nga paga si Ministre e Arsimit, Sportit dhe Rinisė, 1 015 567 Lek.
2) Tė ardhura nga pagesė kalimtare gjatė periudhės 23.05.2017-10.09.2017 pas largimit nga funksioni, 524 280 Lek.
Tė ardhura nga BonuseTė ardhura vjetore nga dietat, 22 550 Lek.
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshorti, tė ardhura vjetore neto me vlerė 1 308 000 (paga mujore prej 109 000 Lek) Lek nga pozicioni Dekan i Fakulteti i Inxhinierisė Mekanike dhe Inxhinierisėė Fizike dhe nga Universiteti Politeknik i Tiranės pranė Raiffeisen Bank.
2) Bashkėshorti, tė ardhura me vlerė 215 825 Lek si anėtar i Universitetit Politeknik tė Tiranės, nga udhėheqje doktoraturash, oponencė mbrojtje doktorature dhe orė suplementare gjatė periudhės 23.05.2017-31.12.2017.
3) Vajza, tė ardhura vjetore neto me vlerė 1 023 768 Lek (paga mujore prej 85 314 Lek) nga paga si specialiste nė Departamentin e Stabilitetit Financiar nė Bankėn e Shqipėrisė, nė llogarinė pranė BKT.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjeraNuk ka


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka