Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME

PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR 2013

Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Pasuri tė paluajtshme
1) Tokė truall 560 m2, nė zonėn kadestrale 8533, kthyer nga Komisioni i Kthimit tė Pronave. Pjesa nė zotėrim e Znj. Rista 50%.
2) Shtėpi banimi 2 kate me sipėrfaqe totale 264.5 m2, ndėrtuar mbi tokėn truall. Ndėrtesa ėshtė financuar nga shitja e 610 m2 truall, pronė e kthyer nga Komisioni i Kthimit tė Pronave si dhe nga shitja e materialeve pas prishjes sė shtėpisė ekzistuese. Pjesa nė zotėrim e Znj. Rista 50%
Likuiditete (Depozita, Cash, Llogari rrjedhėse, Debi-Kredi, Karta krediti/debiti)
1) Depozitė kursimi me vlerė 450 100 lekė. Pjesa nė zotėrim e Znj. Rista 50%.
Automjete
1) Zotėrim i njė automjeti, pėr tė cilin nuk ėshtė deklaruar vlera pėrkatėse. Pjesa nė zotėrim e Znj. Rista 50%.
Sende me vlerėNuk ka
Tituj Financiarė (Bono thesari, obligacione, letra me vlerė, fonde sigurie, aksione nė bursė, shėrbime financiare tė parapaguara)Nuk ka
DhurataNuk ka
Tė tjeraNuk ka

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe pėrfitime tė tjera financiare si deputete, 3 379 659 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshorti, Z. Kostandin Rista, tė ardhura nga pensioni i pleqėrisė, 178 191 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjeraGjendje depozitė bankare sė bashku me bashkėshortin, 503 232 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka