Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga shėrbime si konsulencė teknike pėr Dyrrakium sh.p.k sipas kontratės noteriale tė dt. 01.04.2016, shuma 1 147 500 lekė.
2) Tė ardhura nga paga si administrator i Ujėsjellės-Kanalizimeve, Tiranė, 1 395 000 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura Qiradhėnie
1) Tė ardhura vjetore nga qiraja e apartamentit nė pronėsi, 2 450 euro.
2) Tė ardhura vjetore nga qiraja e apartamentit nė pronėsi, 4 200 euro.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeTė ardhura vjetore nga shitja e aktivitetit tė shoqėrisė MZM snc nė maj 2015, kėst mujor 1 100 euro, shuma totale 13 200 euro.
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Vilma Maze, tė ardhura nga paga vjetore nga shoqėria "Optimum Media", 300 000 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Vilma Maze, tė ardhura nga paga vjetore dhe bonusi nė "Sport Communications", 2 735 477 lekė.
3) Bashkėshortja, Znj. Vilma Maze, tė ardhura nga paga dhe bonusi nga shoqėria "Le Spot Productions", 10 420 147 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Kredi pėr shtėpi(bashkėkreditor me 50 %) nė shumėn 150 000 euro marrė mė 31.10.2009 - 30.09.2029 me kėst mujor 765.88 euro. Detyrimi i shlyer, 9 190.56 euro (nė masėn 50 %), detyrimi i mbetur pashlyer, 92 438 euro.
2) Kredi pėr shtėpi nė shumėn 100 000 euro marrė mė 31.12.2008 - 30.11.2038 me kėst mujor 361.57 euro. Detyrimi i shlyer 4 338.84 euro, detyrimi i mbetur pashlyer, 79 561 euro.
3) Kredi konsumatore nė shumėn 20 000 euro marrė mė 22.10.2014 - 22.09.2021 me kėst mujor 365.95 euro. Detyrimi i shlyer, 4 391.4 euro, detyrimi i mbetur pashlyer, 10 308 euro.
4) Bashkėshortja, Znj. Vilma Maze ėshtė aksionere me 33 % dhe administratore e shoqėrisė "Optimum Media" sh.a deri nė shkurt 24.02.2017, vlera 1 155 000 lekė.
5) Bashkėshortja, Znj. Vilma Maze, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Alpha Bank, 2.12 euro.
6) Bashkėshortja, Znj. Vilma Maze, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Alpha Bank, 0.33 euro.
7) Bashkėshortja, Znj. Vilma Maze, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Alpha Bank, 12 591 222 lekė.
8) Bashkėshortja, Znj. Vilma Maze, gjendja e llogarisė rrjedhėse nnė Raiffeisen Bank, 1 781 170 lekė.
9) Bashkėshortja, Znj. Vilma Maze, gjendja e llogarisė rrjedhėse nnė Raiffeisen Bank, 422 euro.
10) Bashkėshortja, Znj. Vilma Maze, gjendja cash, 900 000 lekė.
11) Bashkėshortja, Znj. Vilma Maze, kredi pėr shtėpi nė shumėn 66 400 euro marrė mė 22.12.2014 me afat 15 vjet, me kėst mujor 538 euro. Detyrimi i shlyer, 6 462.54 euro, detyrimi i mbetur pashlyer, 54 249.45 euro.
12) Bashkėshortja, Znj. Vilma Maze, kartė krediti visa, detyrimi i mbetur pashlyer 222 343 lekė.
13) Bashkėshortja, Znj. Vilma Maze, kartė krediti Amex, detyrimi i mbetur pashlyer, 78 412 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka