Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2013
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Paga si Drejtor i Pėrgjithshėm i Shėrbimit Legjislativ 1 160 201 lekė.
2) Tė ardhura nga mėsimdhėnia nė Shkollėn e Magjistraturės nė vlerėn 5 760 lekė.
3) Tė ardhura nga mėsimdhėnia nė Shkollėn e Lartė jopublike “Justiniani I” nė vlerėn 17 100 lekė.
4) Tė ardhura nga mėsimdhėnia nė Shkollėn e Lartė Jopublike Gjon Buzuku nė vlerėn 234 520 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshHonorare si anėtar i Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė nė vlerėn 99 000 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura nga interesa nė vlerėn 28 623 lekė nga bono thesari me afat maturimi 1 vjeēar.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion123%
Tė tjera


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2013
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka