Transaksion Thesari

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL All 470,904,860.00 224 All => =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 8,157,468 2014-11-06 2014-11-07 262710130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna vazhdim kontr.1947/8 dt. 02.06.2014 fat.6674(11532047) dt. 02.09.2014 fh. 3753 dt. 02.09.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 2,563,632 2014-11-06 2014-11-07 263210130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna vazhdim kontr.2568/4 dt. 10.06.2014 fat.6767(11532110) dt. 17.09.2014 fh. 3897 dt. 17.09.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 4,218,600 2014-11-06 2014-11-07 263110130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna vazhdim kontr.2511/20 dt. 22.07.2014 fat.6767(11532140) dt. 26.09.2014 fh. 3995 dt. 26.09.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 521,400 2014-11-06 2014-11-07 263010130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna vazhdim kontr.2511/20 dt. 22.07.2014 fat.6778(115532151) dt. 29.09.2014 fh. 3997 dt. 29.09.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 88,560 2014-11-06 2014-11-07 262910130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna vazhdim kontr.2251/15 dt. 14.07.2014 fat.6675(11532048) dt. 02.09.2014 fh. 3754 dt. 02.09.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 617,760 2014-11-06 2014-11-07 262610130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna vazhdim kontr.1947/8 dt. 02.06.2014 fat.6676(11532049) dt. 02.09.2014 fh. 3750 dt.02.09.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 107,760 2014-11-06 2014-11-07 262810130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna vazhdim kontr.2251/15 dt. 14.07.2014 fat.6663(11532036) dt. 28.08.2014 fh. 3727 dt. 28.8.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 7,871,136 2014-10-22 2014-10-23 234710130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna kontrate ne vazhdim nr. 2568/4 dt. 10.06.2014 fat.6650(11532023) dt. 25.08.2014 fh. 3701 dt. 25.08.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 4,288,860 2014-10-13 2014-10-14 234210130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna Up.2511 dt. 28.05.2014 rap permb. 2511/6 dt. 29.07.2014 njft. 2511/11 dt. 10.07.2014 kontr. 2511/19 dt. 22.07.2014 fat. 6593(115319660 dt. 13.08.2014 fh. 3616 dt. 13.08.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 518,400 2014-10-13 2014-10-14 233810130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna kontr.2251/15 dt. 14.07.2014 fat.6550(115319230 dt. 31.07.2014 fh. 3514 dt. 31.07.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 2,674,800 2014-10-13 2014-10-14 234610130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna kontr.2568/4 dt. 10.06.2014 fat.6572(11531945) dt. 07.08.2014 fh. 3562 dt. 07.08.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 21,183,000 2014-10-13 2014-10-14 233910130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna kontr.2251/15 dt. 14.07.2014 fat.6587(11531960) dt. 12.08.2014 fh. 3593 dt. 12.08.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 924,000 2014-10-13 2014-10-14 234510130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna kontr.2568/4 dt. 10.06.2014 fat.6530(115319030 dt. 25.07.2014 fh. 3474 dt. 25.07.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 2,559,600 2014-10-13 2014-10-14 234410130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna kontr.2511/20 dt.22.07.2014 ne vazhdim 6567(11531940) dt. 06.08.2014 fh. 3559 dt. 06.08.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 1,042,800 2014-10-13 2014-10-14 234310130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna up.2511 dt.28.05.2014 rap permbledhes 2511/6 dt.29.07.2014 njft.2511/11 dt.10.07.2014 kontr.2511/20 dt.22.07.2014 fat.6522 dt.24.07.2014 seri 11531895 fh.3525 dt. 24.07.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 4,044,912 2014-10-09 2014-10-10 233710130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna kontr.ne vazhdim 1947/8 DT. 02.06.2014 FAT.6592(11531965) DT. 13.08.2014 FH. 3617 DT. 13.08.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 5,217,228 2014-10-09 2014-10-10 233410130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna kontr.ne vazhdim 1947/8 DT. 02.06.2014 FAT.6489(11531862) DT. 16.07.2014 FH. 3399 DT. 16.07.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 1,945,200 2014-10-09 2014-10-10 233610130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna kontr.ne vazhdim 1947/8 DT. 02.06.2014 FAT.6578(11531951) DT. 08.08.2014 FH.3576 DT. 08.08.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 1,100,760 2014-10-08 2014-10-09 234010130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna kontr.ne vazhdim 2315/6 dt. 01.07.2014 fat.6558(11531931) dt. 05.08.2014 fh. 3558 dt. 05.08.2014
  Qendra spitalore universitare "Nene Tereza" (3535) MONTAL Tirane 3,235,968 2014-10-08 2014-10-09 234110130492014 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013049 QSUT barna kontr.ne vazhdim 2315/6 dt. 01.07.2014 fat.6525(11531898) dt. 25.07.2014 fh. 3476 dt. 25.07.2014