Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Sanatoriumi Tirane (3535) All All 1,350,751,264.00 1,058 All 2020-01-01 => 2021-01-01 =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Sanatoriumi Tirane (3535) E v i t a Tirane 3,436,680 2020-11-16 2020-11-18 87710130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi barna up 262/16 dt 30.12.2019 kontr 262/98 dt 18.08.2020 ft 390501232dt 15.09.2020 fh 360 dt 15.09.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) BANKA CREDINS Tirane 90,000 2020-11-16 2020-11-18 88010130512020 Sherbime te tjera 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi ribursim telefoni vkm 864 dt 23.07.2020 listpagesa
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 825,533 2020-11-12 2020-11-16 86210130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602- oksigjen vazhdim kontr 117/8 dt 05.08.2020 ft.361025675 dt 18.08.2020 fh 78 dt 18.08.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,245,680 2020-11-12 2020-11-16 85410130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602- oksigjen vazhdim kontr 117/8 dt 05.08.2020 ft.3610255061 dt 10.08.2020 fh 70 dt 10.08.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) EUROMED Tirane 3,878,760 2020-11-12 2020-11-16 86710130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602-shp materiale mjeksore COVID vazhdim kont nr 34/86 dt 11.8.20 ft 90702746 dt 26.08.2020 fh 329 dt 26.08.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) EUROMED Tirane 5,190,840 2020-11-12 2020-11-16 86810130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602-shp materiale mjeksore COVID vazhdim kont nr 34/86 dt 11.8.20 ft 90602733 dt 24.08.2020 fh 319 dt 24.08.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 766,228 2020-11-12 2020-11-16 86010130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602- oksigjen vazhdim kontr 117/8 dt 05.08.2020 ft.361025650 dt 17.08.2020 fh 76 dt 17.08.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,105,541 2020-11-12 2020-11-16 85910130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602- oksigjen vazhdim kontr 117/8 dt 05.08.2020 ft.361025633 dt 15.08.2020 fh 75 dt 15.08.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,658,243 2020-11-12 2020-11-16 86110130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602- oksigjen vazhdim kontr 117/8 dt 05.08.2020 ft.361025656 dt 17.08.2020 fh 77 dt 17.08.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) EUROMED Tirane 4,597,920 2020-11-12 2020-11-16 86910130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602-shp materiale mjeksore COVID vazhdim kont nr 34/86 dt 11.8.20 ft 906902673 dt 01.09.2020 fh 342 dt 01.09.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) EUROMED Tirane 1,008,000 2020-11-12 2020-11-16 87110130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602-shp materiale mjeksore COVID vazhdim kont nr 34/86 dt 11.8.20 ft 90602753 dt 04.09.2020 fh 351 dt 04.09.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) EUROMED Tirane 1,682,856 2020-11-12 2020-11-16 87310130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602-shp materiale mjeksore COVID vazhdim kont nr 34/86 dt 11.8.20 ft 90602777 dt 10.09.2020 fh 355 dt 10.09.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,279,530 2020-11-12 2020-11-16 85810130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602- oksigjen vazhdim kontr 117/8 dt 05.08.2020 ft.1279530 dt 14.08.2020 fh 74 dt 14.08.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) EUROMED Tirane 15,746,400 2020-11-12 2020-11-16 87010130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602-shp materiale mjeksore COVID vazhdim kont nr 34/86 dt 11.8.20 ft 90602694 dt 03.09.2020 fh 349 dt 03.09.2020 dt 01.09.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,635,632 2020-11-12 2020-11-16 85210130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602- oksigjen autorizim mshms 457/47 dt 29.04.2020 kontr 117/8 dt 05.08.2020 ft 361025460 dt 06.08.2020 fh 66 dt 06.08.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,729,058 2020-11-12 2020-11-16 85510130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602- oksigjen vazhdim kontr 117/8 dt 05.08.2020 ft.361025533 dt 11.08.2020 fh 71 dt 11.08.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 730,618 2020-11-12 2020-11-16 86410130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602- oksigjen vazhdim kontr 117/8 dt 05.08.2020 ft.361025713 dt 20.08.2020 fh 80 dt 20.08.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,828,983 2020-11-12 2020-11-16 85710130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602- oksigjenvazhdim kontr 117/8 dt 05.08.2020 ft 361025595 dt 13.08.2020 fh 72 dt 13.08.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) EUROMED Tirane 10,951,224 2020-11-12 2020-11-16 87210130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602-shp materiale mjeksore COVID vazhdim kont nr 34/86 dt 11.8.20 ft 90602770 dt 09.09.2020 fh 353 dt 09.09.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,752,482 2020-11-12 2020-11-16 85310130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi 602- oksigjen vazhdim kontr 117/8 dt 05.08.2020 ft.361025471 dt 07.08.2020 fh 68 dt 08.08.2020