Transaksion Thesari 2019-2022

Dega Thesari:

Institucion Buxhetor:

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

 • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
 • Ku shkojne fondet e alokuara
 • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
 • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
 • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
 • etj.

 • Lista e institucioneve buxhetore
 • Lista perfituesve
 • Lista e plote e Kategori Shpenzimi
 • * Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

  Rezultate permbledhese

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
  Sanatoriumi Tirane (3535) All All 1,350,751,264.00 1,058 All 2020-01-01 => 2021-01-01 =>

  Transaksione
  *Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

  Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
  Sanatoriumi Tirane (3535) GREEMED Tirane 11,682,060 2020-12-24 2020-12-29 110110130512020 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi mat mjekimi vazhdim kontr 93/26 dt 18.08.2020 ft 31482724 dt 27.11.2020 fh 436 dt 27.11.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) REJSI FARMA Tirane 315,344 2020-12-24 2020-12-29 103410130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi barna autorizim mshms 106/1 dt 23.06.2020 kontr 106/57 dt 18.08.2020 ft 389411262 dt 06.11.2020 fh 409 dt 06.11.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,129,236 2020-12-24 2020-12-29 1084110130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen vazhdim kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361027006 dt 23.10.2020 fh 138 dt 23.10.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,289,207 2020-12-24 2020-12-29 109910130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen vazhdim kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361027340 dt 08.11.2020 fh 155 dt 09.11.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,301,800 2020-12-24 2020-12-29 1075110130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen up 117/8 dt 18.08.2020 kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361026759 dt 12.10.2020 fh 124 dt 12.10.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,274,990 2020-12-24 2020-12-29 108810130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen vazhdim kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361027100 dt 28.10.2020 fh 143 dt 28.10.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,620,194 2020-12-24 2020-12-29 109110130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen vazhdim kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361027185 dt 31.10.2020 fh 146 dt 31.10.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 544,308 2020-12-24 2020-12-29 1078110130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen up 117/8 dt 18.08.2020 kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361026846 dt 15.10.2020 fh 127 dt 15.10.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,110,280 2020-12-24 2020-12-29 1077110130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen up 117/8 dt 18.08.2020 kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361026830dt 14.10.2020 fh 126 dt 14.10.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,030,593 2020-12-24 2020-12-29 109810130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen vazhdim kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361027323 dt 08.11.2020 fh 154 dt 08.11.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,337,752 2020-12-24 2020-12-29 1083110130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen vazhdim kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361026980 dt 22.10.2020 fh 134 dt 22.10.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,126,798 2020-12-24 2020-12-29 108910130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen vazhdim kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361027129 dt 29.10.2020 fh 144 dt 29.10.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,301,800 2020-12-24 2020-12-29 1079110130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen vazhdim kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361026859 dt 16.10.2020 fh 129 dt 16.10.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,088,886 2020-12-24 2020-12-29 1076110130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen up 117/8 dt 18.08.2020 kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361026795dt 13.10.2020 fh 125 dt 13.10.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,150,493 2020-12-24 2020-12-29 109310130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen vazhdim kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361027238 dt 01.11.2020 fh 148 dt 03.11.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 3,378,771 2020-12-24 2020-12-29 1074110130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen up 117/8 dt 18.08.2020 kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361026750 dt 10.10.2020 fh 123 dt 10.10.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,289,207 2020-12-24 2020-12-29 1086110130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen vazhdim kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361027010 dt 24.10.2020 fh 139 dt 24.10.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,105,541 2020-12-24 2020-12-29 1081110130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen vazhdim kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361026918 dt 20.10.2020 fh 132 dt 20.10.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 2,146,902 2020-12-24 2020-12-29 109210130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen vazhdim kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361027190 dt 01.11.2020 fh 147 dt 01.11.2020
  Sanatoriumi Tirane (3535) GTS-GAZRA TEKNIKE SHQIPTARE Tirane 1,084,147 2020-12-24 2020-12-29 109010130512020 Ilaçe dhe materiale mjeksore 1013051 S.U.S.M SH.Ndroqi oksigjen vazhdim kontr 117/26 dt 24.08.2020 ft 361027164 dt 30.10.2020 fh 145 dt 30.10.2020