Transaksion Thesari 2019- Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) (Mbi 2,835 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected] Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 4,559,744,688.00 2,835 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) COMMUNICATION PROGRESS Tirane 759,600 2023-01-23 2023-01-25 80510050012022 Sherbime te tjera MBZHR,602,Mirembajtje e sistemit te naftes per muajin dhjetor 2022,Vazhdim kont 1849 dt 26.03.2021,shkr nr 6698 dt 30.12.2022,Raport mirembajtje dhjetor 2022,periudha 27.11.2022 deri me 26.12.2022,PV dt 30.12.2022,Fat 1164 dt 27.12.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 303,911 2023-01-24 2023-01-25 2110050012023 Elektricitet MBZHR,602,Paguar energjia elektrike per muajin dhjetor 2022,Kontrate nr H109835,Kodi klientit TR1H080010109835,Fature nr 444092565 dt 30.12.2022,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 29,520 2023-01-24 2023-01-25 81810050012022 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim automjetesh,vazhd Marr kuad 42/55 dt 22.10.2020,Minik 5 nr 3669/8 dt 14.10.2022,sig kon 220704751 dt 14.10.2022,Urdher 3569/12 dt 01.11.2022,Akt verif dt 15.12.2022,PV dt 15.12.2022, Fature nr 2037 dt 15.12.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 21,960 2023-01-24 2023-01-25 81910050012022 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim automjetesh,vazhd Marr kuad 42/55 dt 22.10.2020,Minik 5 nr 3669/8 dt 14.10.2022,sig kon 220704751 dt 14.10.2022,Urdher 3569/12 dt 01.11.2022,Akt verif dt 15.12.2022,PV dt 15.12.2022, Fature nr 2112 dt 22.12.2022.
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 76,744 2023-01-24 2023-01-25 2210050012023 Sherbime telefonike MBZHR,602,Paguar telefoni fix per muajin dhjetor 2022,Klienti 310001692709,Fature nr 147025 dt 07.01.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 15,744 2023-01-24 2023-01-25 2010050012023 Uje MBZHR,602,Paguar shpenzime uji per muajin dhjetor 2022,Fature nr 52758 dt 08.01.2023,Kodi i klientit 159740-1
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 229,200 2023-01-23 2023-01-25 81710050012022 Shpenzime per pritje e percjellje MBZHR,602,Pritje per te huaj,sesioni i 45 GFCM,memo nr 5593 dt 02.11.2022,Aktmarrveshje nr 5593/1 dt 07.11.2022,Lista e pjesmarresve,Urdher nr 5593/3 dt 07.11.2022,PV dt 09.11.2022,fat 1946 dt 19.12.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 17,000 2023-01-24 2023-01-25 2410050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar honorare per pjesmarrje ne KKT,Shkresa Nr 30 dt 05.01.2023,Listeprezenca date 28.12.2022,Listepagesa dt 23.01.2023,paguar sipas VKM 519 date 20.09.2017
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 30,497 2023-01-19 2023-01-23 1910050012023 Te tjera shperblime per personelin MBZHR,600,paguar leje e zakonshme ne forme shperblimi, Shkresa nr 6659 dt 30.12.2022,Listepagesa date 19.01.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 28,920 2023-01-17 2023-01-20 80910050012022 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR.602,Riparim automjetesh vazhd Marrveshje kuader nr 42/55 dt 22.10.2020,Minik 5 nr 3969/8 dt 14.10.2022,Sig kon 220704751 dt 14.10.2022,Urdher 3569/12 dt 01.11.2022.akt verif dt 15.12.2022,PV dt 15.12.2022,Fature nr 2035 dt 15.12.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 33,480 2023-01-17 2023-01-20 81310050012022 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim automjetesh,vazhd Marr kuad 42/55 dt 22.10.2020,Minik 5 nr 3669/8 dt 14.10.2022,sig kon 220704751 dt 14.10.2022,Urdher 3569/12 dt 01.11.2022,Akt verif dt 15.12.2022,PV dt 15.12.2022, Fature nr 2111 dt 22.12.2022.
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 33,840 2023-01-17 2023-01-20 81510050012022 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim automjetesh,vazhd Marr kuad 42/55 dt 22.10.2020,Minik 5 nr 3669/8 dt 14.10.2022,sig kon 220704751 dt 14.10.2022,Urdher 3569/12 dt 01.11.2022,Akt verif dt 14.12.2022,PV dt 14.12.2022, Fature nr 2113 dt 22.12.2022.
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 13,200 2023-01-18 2023-01-20 81010050012022 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,riparim dhe mirembajtje autoveturash,vazhd Marr kuad 42/55 dt 22.10.2020,Minik 5 nr 3969/8 dt 14.10.2022,Sig kon 220704751 dt 14.10.22,Urdh 3569/12 dt 01.11.2022,Akt verif dt 15.12.2022,PV dt 15.12.2022,Fature 2036 dt 15.12.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 312,720 2023-01-18 2023-01-20 80810050012022 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim automjetesh, vazhd Marr kuad 42/55 dt 22.10.2020,Minik 5 nr 3669/8 dt 14.10.2022,sig kon 220704751 dt 14.10.2022,Urdher 3569/12 dt 01.11.2022,Akt verif dt 14.12.2022,PV dt 14.12.2022, Fature nr 2034 dt 15.12.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) PRASLIN INVESTMENT Tirane 4,153,284 2022-12-30 2023-01-20 80610050012022 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) MBZHR,231,punime rikonstr i god QTTB Fushe Kruje ,vazhdkont 6764/5 dt 16.10.20,Amen kon 1435/6 dt 31.5.22,shkr 6085/1 dt 30.11.22,Akt kol d 15.12.22,Aktmarr perk d 15.12.22,Shkr KNZK nr 5840/3 d 21.12.22,Sit perf d 30.11.22,F170 dt 21.11.22
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 99,600 2023-01-17 2023-01-20 81410050012022 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim automjetesh,vazhd Marr kuad 42/55 dt 22.10.2020,Minik 5 nr 3669/8 dt 14.10.2022,sig kon 220704751 dt 14.10.2022,Urdher 3569/12 dt 01.11.2022,Akt verif dt 15.12.2022,PV dt 15.12.2022, Fature nr 2110 dt 22.12.2022.
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 146,760 2023-01-17 2023-01-20 80710050012022 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim automjetesh, vazhd Marr kuad 42/55 dt 22.10.2020,Minik 5 nr 3669/8 dt 14.10.2022,sig kon 220704751 dt 14.10.2022,Urdher 3569/12 dt 01.11.2022,Akt verif dt 15.12.2022,PV dt 15.12.2022, Fature nr 2032 dt 15.12.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) LE SPOT PRODUCTION SH.P.K Tirane 349,572 2023-01-06 2023-01-20 78310050012022 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,Pagese detyrimi per objek Takimi 9 i Kom monit IPARD 2, Urdh nr 593 dt 13.12.22,Memo 4610 dt 08.09.2022,Oferte finan dt 14.09.2022,Axhende takimi dt 26.10.2022,Lista e pjesmarre dt 26.10.22,Manual PRAG 2021,Fat 195 dt 14.11.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 47,838 2023-01-19 2023-01-20 81610050012022 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,Ndihme e menjehershme per dalje ne pension pleqerie,Urdher nr 612 date 30.12.2022,Listepagesa date 30.12.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 3,778 2023-01-09 2023-01-20 78910050012022 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,vrimbursim telefoni,Vendim nr 673 dt 02.09.2020,Shkresa nr 7987 dt 08.10.2020,fature nr 3972964 dt 04.12.2022,Listepagesa dt 30.12.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) COMMUNICATION PROGRESS Tirane 759,600 2023-01-12 2023-01-19 79610050012022 Sherbime te tjera MBZHR,602,Mirembajtje e sistemit te naftes per fermeret Mars 2022,Vazhdim kont 1849 dt 26.03.2021,shkresa nr 6698 dt 30.12.2022,Raport mirembajtje Mars 2022,per 27.02.2022-26.03.2022,PV date 10.05.2022,Fat 260 dt 28.03.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) COMMUNICATION PROGRESS Tirane 759,600 2023-01-13 2023-01-19 80210050012022 Sherbime te tjera MBZHR,602,Mirembajtje e sistemit te naftes per fermeret Shtator 2022,Vazhdim kont 1849 dt 26.03.2021,shkresa nr 6698 dt 30.12.2022,Raport mirembajtje Shtator 2022,per 27.08.2022-26.09.2022,PV date 21.12.2022,Fat 848 dt 27.09.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) COMMUNICATION PROGRESS Tirane 759,600 2023-01-13 2023-01-19 80310050012022 Sherbime te tjera MBZHR,602,Mirembajtje e sistemit te naftes per fermeret tetor 2022,Vazhdim kont 1849 dt 26.03.2021,shkresa nr 6698 dt 30.12.2022,Raport mirembajtje Tetor 2022,per 27.09.2022-26.10.2022,PV date 01.11.2022,Fat 982 dt 26.10.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 76,500 2023-01-18 2023-01-19 1810050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar keshilltar i jashtem per dhjetor 2022,Urdher nr 172 dt 13.04.2022,VKM nr 187 dt 8.3.2017 i ndryshuar ,udhezim plotesues i MFE nr 1 dt 10.01.2022,listepagesa dt 18.01.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) COMMUNICATION PROGRESS Tirane 759,600 2023-01-12 2023-01-19 79410050012022 Sherbime te tjera MBZHR,602,Mirembajtje e sistemit te naftes per fermeret janar 2022,Vazhdim kont 1849 dt 26.03.2021,shkresa nr 6698 dt 30.12.2022,Raport mirembajtje Janar 2022,per 27.12.2021-26.01.2022,PV date 29.01.2022,Fat 53 dt 26.01.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) COMMUNICATION PROGRESS Tirane 759,600 2023-01-12 2023-01-19 79510050012022 Sherbime te tjera MBZHR,602,Mirembajtje e sistemit te naftes per fermeret Shkurt 2022,Vazhdim kont 1849 dt 26.03.2021,shkresa nr 6698 dt 30.12.2022,Raport mirembajtje Shkurt 2022,per 27.01.2022-26.02.2022,PV date 01.03.2022,Fat 170 dt 28.02.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,234,115 2023-01-17 2023-01-19 1610050012023 Organizatat nderkombetare te tjera MBZHR,605,paguar kuote ne ISTA,Urdher nr 4 dt 12.01.2023,Memo 214 dt 12.01.2023,Fature nr ALDL0100 dt 15.01.2022,Fature nr ALDL0100 dt 12.07.2022,Kontribut gjithsej 10428 franga zvicerane ,kursi preferenc 118 lek/frange
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 229,500 2023-01-12 2023-01-19 1110050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar keshilltar i jashtem per dhjetor 2022,Urdher nr 274 dt 13.06.2022,Urdher 315 dt 30.06.2022,Urdher nr 439 dt 3.10.2022,VKM nr 187 dt 8.3.2017 i ndryshuar ,udhezim plotesues i MFE nr 1 dt 10.01.2022,listepagesa dt 11.01.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,750 2023-01-12 2023-01-19 1310050012023 Kompensime speciale te tjera MBZHR,602,paguar rimbursim karburanti per muajin dhjetor 2022,Ligji nr 10160 dt 15.10.2009,Ligji 169/2013,Listepagesa date 11.01.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 12,750 2023-01-12 2023-01-19 1410050012023 Kompensime speciale te tjera MBZHR,602,paguar rimbursim karburanti per muajin dhjetor 2022,Ligji nr 10160 dt 15.10.2009,Ligji 169/2013,Listepagesa date 11.01.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) COMMUNICATION PROGRESS Tirane 759,600 2023-01-13 2023-01-19 79910050012022 Sherbime te tjera MBZHR,602,Mirembajtje e sistemit te naftes per fermeret Qershor 2022,Vazhdim kont 1849 dt 26.03.2021,shkresa nr 6698 dt 30.12.2022,Raport mirembajtje Qershor 2022,per 27.05.2022-26.06.2022,PV date 29.06.2022,Fat 533 dt 27.06.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) COMMUNICATION PROGRESS Tirane 759,600 2023-01-13 2023-01-19 80010050012022 Sherbime te tjera MBZHR,602,Mirembajtje e sistemit te naftes per fermeret Korrik 2022,Vazhdim kont 1849 dt 26.03.2021,shkresa nr 6698 dt 30.12.2022,Raport mirembajtje Korrik 2022,per 27.06.2022-26.07.2022,PV date 29.07.2022,Fat 641 dt 26.07.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 25,500 2023-01-12 2023-01-19 1210050012023 Kompensime speciale te tjera MBZHR,602,paguar rimbursim karburanti per muajin dhjetor 2022,Ligji nr 10160 dt 15.10.2009,Ligji 169/2013,Listepagesa date 11.01.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) COMMUNICATION PROGRESS Tirane 759,600 2023-01-13 2023-01-19 80410050012022 Sherbime te tjera MBZHR,602,Mirembajtje e sistemit te naftes per fermeret Nentor 2022,Vazhdim kont 1849 dt 26.03.2021,shkresa nr 6698 dt 30.12.2022,Raport mirembajtje Nentor 2022,per 27.10.2022-26.11.2022,PV date 13.12.2022,Fat 1080 dt 30.11.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 595,000 2023-01-17 2023-01-19 1710050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,dieta me jashte vendit,Urdher nr 587 dt 05.12.2022,Autorizim nr 6172/3 dt 05.12.2022,Urdher nr 600 dt 15.12.2022,Autorizim nr 6304/2 dt 15.12.2022,sa blere 5000 euro me kurs pref 119 leke
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) COMMUNICATION PROGRESS Tirane 759,600 2023-01-13 2023-01-19 80110050012022 Sherbime te tjera MBZHR,602,Mirembajtje e sistemit te naftes per fermeret Gusht 2022,Vazhdim kont 1849 dt 26.03.2021,shkresa nr 6698 dt 30.12.2022,Raport mirembajtje Gusht 2022,per 27.07.2022-26.08.2022,PV date 21.09.2022,Fat 748 dt 29.08.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) COMMUNICATION PROGRESS Tirane 759,600 2023-01-12 2023-01-19 79710050012022 Sherbime te tjera MBZHR,602,Mirembajtje e sistemit te naftes per fermeret Prill 2022,Vazhdim kont 1849 dt 26.03.2021,shkresa nr 6698 dt 30.12.2022,Raport mirembajtje Prill 2022,per 27.03.2022-26.04.2022,PV date 10.05.2022,Fat 352 dt 26.04.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) COMMUNICATION PROGRESS Tirane 759,600 2023-01-12 2023-01-19 79810050012022 Sherbime te tjera MBZHR,602,Mirembajtje e sistemit te naftes per fermeret Maj 2022,Vazhdim kont 1849 dt 26.03.2021,shkresa nr 6698 dt 30.12.2022,Raport mirembajtje Maj 2022,per 27.04.2022-26.05.2022,PV date 27.05.2022,Fat 451 dt 26.05.2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 229,500 2023-01-12 2023-01-19 910050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar keshilltar i jashtem per dhjetor 2022,Urdher nr 89 dt 25.02.2022,Urdher nr 283 dt 17.06.2022,Urdher nr 496 dt 27.10.22,VKM nr 187 dt 8.3.2017 i ndryshuar ,udhezim plotesues i MFE nr 1 dt 10.01.2022,listepagesa dt 11.01.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,593 2023-01-09 2023-01-19 78810050012022 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,vendim nr 673 dt 02.09.2020,Shkresa nr 7987 dt 08.10.2020,fature nr 3744469 dt 04.11.2022,Listepagesa dt 30.12.2022
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave