Transaksion Thesari 2019- Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) (Mbi 3,682 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,441,257,383.00 3,682 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 248,018 2023-12-19 2023-12-26 69810050012023 Elektricitet MBZHR,602,Paguar energji elektrike per muajin Nentor 2023,Kontrate H109835,kodi i klientit TR1H080010109835,Fature nr 458729008 dt 30.11.2023,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 2,000 2023-12-21 2023-12-26 70510050012023 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,Rimbursim telefoni per Tetor 2023,Vend 673 dt 2.9.20,shkr 7987 d 08.10.23,Fature nr 1071102362 dt 13.11.2023,listepagesa dt 21.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ONE ALBANIA Tirane 73,123 2023-12-19 2023-12-26 70110050012023 Sherbime telefonike MBZHR,602,Paguar telefoni fix per muajin Nentor 2023,Nr i klientit 310001692709,Fature nr 1668180 dt 04.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 14,875 2023-12-21 2023-12-26 70310050012023 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,Paguar rimbursim telefoni per muajin nentor 2023,Vendim nr 673 dt 02.09.2020,shkresa 7987 dt 08.10.2023,Fat 5132435 dt 02.12.2023,Fat 5309659 dt 04.12.2023,listepagesa date 21.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 60,500 2023-12-22 2023-12-26 72110050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,Aut 5809/3 dt 01.11.2023,Aut 5809/9 dt 06.11.2023,Aut 5809/17 dt 4.12.2023,listepagesa dt 22.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 26,500 2023-12-21 2023-12-26 71310050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit,(Tir-Bruksel-Tir),Vazhd:memo 5597 dt 20.10.23,UP 5597/6 dt 23.10.2023,Ftesa per of 5597/7 dt 23.10.2023,Njoft fit dt 23.10.23,PV dt 23.10.23,urdhr 638 dt 3.11.23,memo 5596/31 dt 09.11.23,Fat 1118 d 10.11.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) GLORI PROJEKT Tirane 828,000 2023-12-21 2023-12-26 71510050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,Blerje paisje zyre,memo 5580 dt 19.10.23,PV dt 19.10.23,UP 5580/4 dt 13.11.23,Ftes of 5580/5 dt 13.11.2023,Njoft fit dt 30.11.23,PV dt 7.12.2023,Urdh 590 dt 09.10.23,PV dt 11.12.23,Fat 164 dt 11.12.23,FH 34 dt 11.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 5,098,845 2023-12-20 2023-12-22 70210050012023 Sherbimet bankare MBZHR,231,Paguar diference nga fondet e bashkefinancimit (Fondi kombetar),IPA 2013 KE,Memo 4056/1 dt 15.12.2023,Urdher nr 749 dt 15.12.2023 prot 4056/2 dt 15.12.2023,Sa paguar gjithsej 48052.31 euro me kurs preferencial kembimi 106 lek/eur
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 6,383,020 2023-12-18 2023-12-21 69710050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,TVSH ne kuadet te projektit Forcimi i institucionit te MBZH per menaxh e sig ushq,memo 4889/1 dt 11.12.23,Urdher 733 d 11.12.23,Permbledh fatur mars-Gusht 23,Paguar,j 60452.56 euro me kurs pref 105.5 lek/euro,Marrvesh dt 2.12.2008
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) F.L.E.SH. Tirane 527,400 2023-12-15 2023-12-20 69610050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,projekti "Inteneraret gjelbera,Mem 6683 d 14.12.23Mem 4953/1 d 13.10.23,U 747 d14.12.23,UP 4953/2 d17.10.23,Ftes of 4953/3 d17.10.23,Njoft fit18.10.23,U 618 d 26.10.23, PV d 1.11.23,Marrv d 27.1.22,Fat 116 d1.11.23,FH 27 d 1.11.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ITT - IDEAL TRAVEL & TOURS Tirane 811,960 2023-12-14 2023-12-18 69410050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit, Memo 5596 d 20.10.2023 Urdher prok 5596/3 d 20.10.2023, Ftese per oferte 5596/4 d 20.10.2023, PV d 20.10.2023, Njoftim fituesi 20.10.2023, Fature 986 d 20.10.2023 (gjithsej 19 vete).
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 50,960 2023-12-14 2023-12-18 69210050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit,Memo 6331 d 30.11.23 Urdh prok 6331/3 d 01.12.23 Ftese ofert 6331/4 01.12.23 Njof fitues 01.12.23 PV dt 01.12.23 Fat nr 1282 d 01.12.23 A.Denaj M.Thaci
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 190,000 2023-12-14 2023-12-18 69310050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit, Memo 6152 d 20.11.23, Urdh prok 6152/3 d 21.11.2023, Ftese per of 6152/4 d 21.11.2023, PV 21.11.2023, Njoftim fituesi 21.11.2023, Fat 5672 d 22.11.2023 A.Denaj A.Halebi V.Dona V.Cara
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 17,490 2023-12-14 2023-12-18 69510050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit, Memo 5306/2 dt 13.11.2023, Urdher prokurimi 5306/5 dt 23.11.2023, Ftes ofert 5306/6 dt 23.11.2023, Njoft fitues 23.11.2023, PV 23.11.2023, Fature 1225 dt 23.11.2023, A.Meta
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 4,680,000 2023-12-14 2023-12-18 69110050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Dieta me jashte vendit,urdh nr 606 dt 20.10.23 Urdh nr 629 d 02.11.23 Aut nr 5596/1 dt 20.10.2023 Aut 5597/1 d 20.10.2023 Aut nr 5596/13 dt 02.11.23 Urdh 639 03.11.23 Aut 5596/18 d 03.11.23, Sa blere 45000 eu me kurs pref 104 leke
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) Drejtoria Vendore e ASHK-së Korçë Tirane 4,000 2023-12-13 2023-12-15 68910050012023 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni MBZHR,602,Tarife aplikimi per paisjen me kartele te pasurise dhe fragment te hartes kadastrale Mem 5562/1 d 12.12.23 Fat 23503 d 11.12.2023 Fat 23506 d 11.12.2023 Aut 5562 d 18.10.2023 Pasuria 7/1014 zon kad.8564 Pasuria 546/4 Zon kad.1538
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 258,500 2023-12-12 2023-12-15 68510050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Paguar dieta brenda vendit,Aut 5995/1 dt 10.11.2023, Aut 5995/2 dt 10.11.2023, Aut 5917/1 dt 06.11.2023, Aut 5917/5 dt 06.11.2023 Listepagesa date 12.12.2023 Banka BKT
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 132,000 2023-12-12 2023-12-15 68410050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Paguar dieta brenda vendit, Aut 4279/9 dt 06.09.2023, Aut 5570/1 dt 18.10.2023, Aut 5140/6 dt 20.10.2023, Aut 6020/1 dt 13.11.2023, Listepagesa date 12.12.2023, Banka Raiffeisen
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) EGIAN MED Tirane 296,400 2023-12-13 2023-12-15 68810050012023 Sherbime te tjera MBZHR, 602, Dezinfektimi i ambjenteve te MBZHR-se Mem 5966 d 09.11.23 Mem 5966/1 d 13.11.23 PV d 14.11.23 Urdh Pro 5966/2 d 14.11.23 F of 5966/3 d 14.11.23 Njof fit d16.11.23, PV d 24.11.23 U 590 d 9.10.23 PV d 30.11.23 Fat 173 d 01.12.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 241,660 2023-12-12 2023-12-15 68310050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Paguar dieta brenda vendit,Aut 5262/2 dt 03.10.2023, Aut 5770/2 dt 18.10.2023, Aut 5995/1 dt 10.11.2023, Aut 6000/2 dt 13.11.2023, Aut 2992/5 dt 20.11.2023, Listepagesa dt 12.12.2023, Banka Credins
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 66,000 2023-12-12 2023-12-15 68610050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Paguar dieta brenda vendit, aUT 5141/3 DT 27.09.2023, Aut 5141/6 dt 03.10.2023, Aut 5141/8 dt 03.10.2023, Listepagesa 12.12.2023 Banka e Tiranes
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DREJTORIA VENDORE ASHK-se LUSHNJE Tirane 14,000 2023-12-13 2023-12-15 69010050012023 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni MBZHR,602,Paguar tarife aplikimi per rregjistrimin fillestar, paisjen me kartele te pasurise dhe fragment te hartes kadastrale Memo 5562/2 d 13.12.23 Aut 5562 d 18.10.23 Ft 13354 d 12.12.23 F 13357 d 12.12.23 Pas 1/11/1 1/11/2 zon kad 8571
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) EXPLORER TRAVEL & TOURS Tirane 100,800 2023-12-12 2023-12-15 68710050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit Tr-Gjeneve Zvicer-Tr, Memo Nr 6111 dt 16.11.2023, Urdher prokurimi 6111/3 dt 17.11.2023, Ftese oferte 6111/4 d 17.11.2023, PV 17.11.2023, Njoft Fituesi 17.11.2023, Fat 1161 d 17.11.2023, G.Abas, A.Zylyftari
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BAITS Tirane 10,200 2023-12-07 2023-12-11 67310050012023 Sherbime te tjera MBZHR,602,Sherbime perkthimi,Takimi i 11 i komitetit te IPARD II,memo 5245 dt 2.10.2023,PV dt 23.10.2023,shkr 5245/1 dt 16.10.2023,axhenda e aktivitetit dt 26.10.2023,lista e pjesmarrjes dt 26.10.2023,PV dt 26.10.2023,Fature 37 dt 27.10.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 12,810 2023-12-05 2023-12-11 66410050012023 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,Paguar rimbursim telefoni per muajin tetor 2023,shkr 673 d 2.9.20,shkr 7987 d 8.10.2020,Fat 1071111421 dt 14.9.23,F 7041145768 d 26.9.23,F 1071103428 d 31.10.23,F 4466110 dt 16.11.23,Fat 4392113 d 9.11.23,Listpagesa dt 4.12.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) KLODIAN ALIKO Tirane 297,000 2023-12-07 2023-12-11 67410050012023 Shpenzime per pritje e percjellje MBZHR,602,Pritje per te huaj,Takimi i 11 i komitetit te IPARD II,memo 5245 dt 2.10.2023,PV dt 23.10.2023,shkr 5245/1 dt 16.10.2023,axhenda e aktivitetit dt 26.10.2023,lista e pjesmarrjes dt 26.10.2023,PV dt 26.10.2023,Fature 189 dt 26.10.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 204,000 2023-12-04 2023-12-11 65610050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar paga per muajin Nentor 2023 per keshilltar te jashtem,Urdher nr 222 dt 11.04.2023,urdh 620 dt 31.10.2023,VKM 325 dt 31.05.2023,Udhezim i MFE nr 2 dt 09.01.2023,listepagesa dt 04.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) OPERATORI I SISTEMIT TE SHPERNDARJES Tirane 18,691 2023-12-07 2023-12-11 67810050012023 Elektricitet MBZHR,602,Shpenzime per vendosjen e paneleve fotovoltaike(Per shtim energjie panele diellore),vendim nr 234 dt 20.12.2019,shkr 2837 dt 21.08.2023,memo 4541/2 dt 07.11.2023,preventiv nr 10796 dt 07.11.2023,fat 1176 dt 04.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) MARJETA BRISKU Tirane 8,200 2023-12-06 2023-12-11 67110050012023 Sherbime te tjera MBZHR,602,Pagese noteriale per nderrim pronesie automjeti,Nisan me targe AA527XN,Memo 6138 dt 17.11.2023,Kontrate dhurimi pasurie nr Rep 295,nr Kolek 152/1 dt 15.11.2023,Autorizim 5968 dt 09.11.2023,Fat 305 dt 15.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 157,636 2023-12-04 2023-12-11 65810050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar paga per muajin Nentor 2023 per keshilltar te jashtem,Urdher nr 546 dt 25.09.2023,Urdher nr 668 dt 14.11.2023VKM 325 dt 31.05.2023,Udhezim i MFE nr 2 dt 09.01.2023,listepagesa dt 04.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 17,000 2023-12-05 2023-12-11 66510050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar komision per shqyrt te masave admin ,memo 6084/9 d 16.11.2023,Urdher 633 dt 2.11.2023,PV dt 3.11.2023,prot 6084 dt 15.11.2023,Listprezenca dt 15.11.2023,vendim nr 180/181/182/183 d 15.11.2023,listpages dt 04.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 27,985 2023-12-04 2023-12-11 66210050012023 Te tjera shperblime per personelin MBZHR,600,Paguar Leje e zakonshme ne forme shperblimi,Urdher nr 631 dt 02.11.2023,Listepagesa dt 04.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) MARA INT SERVICES Tirane 42,227 2023-12-07 2023-12-11 67610050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Larje makinash per muajin Tetor 2023,vazhdim kontrate nr 533/3 dt 01.02.2023,Urdher nr 533/5 dt 02.02.2023,listat e larjes se makinave Tetor 2023,fature nr 1337 dt 09.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 408,000 2023-12-04 2023-12-11 65510050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar paga per muajin Nentor 2023 per keshilltar te jashtem,Urdh 195 dt 03.04.2023,urdh 547 dt 25.09.2023,urdh 548 dt 25.09.2023,urdh 549 dt 25.09.2023,VKM 325 dt 31.05.2023,Udhezim i MFE nr 2 dt 09.01.2023,listepages dt 04.12.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 14,605 2023-12-05 2023-12-11 66710050012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,602,Paguar ore jashte orarit per vitin 2023,Memo 5784/4 dt 01.12.2023,,listepagesa dt 05.12.2023,udhezim nr 20 dt 27.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) FASTECH Tirane 1,317,360 2023-12-07 2023-12-11 67910050012023 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri MBZHR,231,Blerje kompjutera,MK nr 2204 dt 5.5.23,UP 2742/5 dt 17.10.23,Njoft fit 5897 dt 19.10.2023,Sig k 230705917 d 1.11.2023,Minik 3 nr 3414/4 dt 7.11.23,Urdh 3414/5 dt 8.11.23,PV dt 14.11.23,Fat 764 d 14.11.23,FH 30 d 14.11.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) QENDRA TRANSF. TË TEKNOLOGJISË BUJQËSORE Tirane 6,411,600 2023-12-05 2023-12-11 67010050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,Transferte e fondit te bashkefin FOOD4HEALTH ne llogarine QTTB Vlore,memo 3376/1 dt 21.11.2023,Urdher nr 687 dt 21.11.2023,kerkese 173 dt 15.11.2023,Kontrate nr.20/12/2022,transferuar gjithsej 61600 euro me kurs pref 104 lek/euro
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) MARA INT SERVICES Tirane 42,227 2023-12-07 2023-12-11 67510050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Larje makinash per muajin shtator 2023,vazhdim kontrate nr 533/3 dt 01.02.2023,Urdher nr 533/5 dt 02.02.2023,listat e larjes se makinave shtator 2023,fature nr 1330 dt 09.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 102,000 2023-12-04 2023-12-11 65710050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar paga per muajin Nentor 2023 per keshilltar te jashtem,Urdher nr 619 dt 30.10.2022,VKM 325 dt 31.05.2023,Udhezim i MFE nr 2 dt 09.01.2023,listepagesa dt 04.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) Banka OTP Albania Tirane 8,500 2023-12-05 2023-12-11 66610050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar komision per shqyrt te masave admin ,memo 6084/9 d 16.11.2023,Urdher 633 dt 2.11.2023,PV dt 3.11.2023,prot 6084 dt 15.11.2023,Listprezenca dt 15.11.2023,vendim nr 180/181/182/183 d 15.11.2023,listpages dt 04.12.2023
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave