Transaksion Thesari 2019- Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) (Mbi 3,682 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,441,257,383.00 3,682 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,750 2024-02-05 2024-02-12 3410050012024 Kompensime speciale te tjera MBZHR,606,Rimbursim karburanti per zv Minister per janar 2024,Ligji nr 10160 dt 15.10.2009,Ligji 169/2023,Listepagesa dt 05.02.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RESULI - ER Tirane 1,158,984 2024-02-01 2024-02-12 2710050012024 Karburant dhe vaj MBZHR,602,blerje nafte per ngrohje,Vazhdim MK 174/18 dt 25.11.2022,Minikontrata nr 4 nr 212/1 prot dt 10.01.2024,Urdher nr 9 dt 10.01.2024,PV dt 10.01.2024,Fat 23 dt 10.01.2024,FH nr 1 dt 10.01.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) Banka OTP Albania Tirane 8,500 2024-02-05 2024-02-12 3710050012024 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Pagese per komision te shqyrtimit te masave administrative,memo 574/5 dt 26.1.24,Urdh 633 dt 2.11.23,PV 574 dt 22.1.24,Listeprezenca dt 27.12.23,Vend 03/04/05/06/07/08 dt 15.1.24,Vend nr 09/10/11/12 dt 22.1.24,listpages dt 5.2.24
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) CREDINS INVEST-sh.a-Shoqeri administruese e Fondeve te Pensionit dhe Sipermarrjeve te Investimeve Kolektive. Tirane 40,000 2024-02-08 2024-02-12 4110050012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pension vullnet per janar 2024,Kont 1010698,1011320,1018079,1004989,1005078,1003341,1003351,1019186,1014131,1019185,1014115,1014059,1019187,1019264,listepagesa dt 08.02.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 25,500 2024-02-05 2024-02-12 3310050012024 Kompensime speciale te tjera MBZHR,606,Rimbursim karburanti per zv Minister per janar 2024,Ligji nr 10160 dt 15.10.2009,Ligji 169/2023,Listepagesa dt 05.02.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 102,000 2024-02-05 2024-02-06 3010050012024 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paga per muajin Janar 2024,Keshilltar te Jashtem,Urdher nr 620 dt 31.10.2023,VKM 325 dt 31.05.2023,Udhezim plotesues i MFE nr 2 dt 09.01.2023,Listepagesa dt 05.02.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 459,000 2024-02-05 2024-02-06 2910050012024 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paga per muajin Janar 2024,Keshilltar te Jashtem,Kontrate nr 47/1 dt 15.01.2024,Urdher 195 dt 3.4.23,Urdh 547 dt 25.09.23,Urdhe 548 dt 25.09.23,Urdh 549 dt 25.9.23,VKM 325 d 31.5.23,Udhezim 2 dt 9.1.2023,listepagesa dt 05.02.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 204,000 2024-02-05 2024-02-06 3210050012024 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paga per muajin Janar 2024,Keshilltar te Jashtem,Urdher nr 546 dt 25.09.2023, urdher 668 dt 14.11.2023,VKM 325 dt 31.05.2023,Udhezim plotesues i MFE nr 2 dt 09.01.2023,Listepagesa dt 05.02.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 102,000 2024-02-05 2024-02-06 3110050012024 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paga per muajin Janar 2024,Keshilltar te Jashtem,Urdher nr 619 dt 30.10.2023,VKM 325 dt 31.05.2023,Udhezim plotesues i MFE nr 2 dt 09.01.2023,Listepagesa dt 05.02.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,050,000 2024-02-05 2024-02-06 2810050012024 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Dieta me jashte vendit,Urdher nr 23 dt 19.01.2024,Urdher nr 46 dt 29.01.2024,Urdher 52 dt 31.01.2024,Autorizim nr 128/1 dt 19.01.2024,Aut 643/1 dt 29.01.2024,Aut 828/1 dt 31.01.2024,Sa blere 10000 euro me kurs pref 105 lek/euro
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,967,510 2024-02-01 2024-02-02 2210050012024 Paga me kontrate per kohe te kufizuar MBZHR,600,Paguar pagat e punonjesve per muajin Janar 2024(Raiffeisen bank),Numri i punonjesve ne organike plan 180 dhe fakt 30,Numri i punonjesve mbi organike plan 38 dhe fakt 3,listepagesa date 01.02.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 7,634,003 2024-02-01 2024-02-02 2110050012024 Paga me kontrate per kohe te kufizuar MBZHR,600,Paguar pagat e punonjesve per muajin Janar 2024(Credins bank),Numri i punonjesve ne organike plan 180 dhe fakt 79,Numri i punonjesve mbi organike plan 38 dhe fakt 14,listepagesa date 01.02.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 460,526 2024-02-01 2024-02-02 2410050012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pagat e punonjesve per muajin Janar 2024(Tirana bank),Numri i punonjesve ne organike plan 180 dhe fakt 6,Numri i punonjesve mbi organike plan 38 dhe fakt 0,listepagesa date 01.02.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 273,087 2024-02-01 2024-02-02 2510050012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pagat e punonjesve per muajin Janar 2024(Intesa San Paolo),Numri i punonjesve ne organike plan 180 dhe fakt 2,Numri i punonjesve mbi organike plan 38 dhe fakt 1,listepagesa date 01.02.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 2,980,932 2024-02-01 2024-02-02 2310050012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pagat e punonjesve per muajin Janar 2024(BKT),Numri i punonjesve ne organike plan 180 dhe fakt 27,Numri i punonjesve mbi organike plan 38 dhe fakt 5,listepagesa date 01.02.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) Banka OTP Albania Tirane 496,945 2024-02-01 2024-02-02 2610050012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pagat e punonjesve per muajin Janar 2024(OTP bank),Numri i punonjesve ne organike plan 180 dhe fakt 3,Numri i punonjesve mbi organike plan 38 dhe fakt 1,listepagesa date 01.02.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 54,070 2024-01-24 2024-01-31 1810050012024 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602, Bileta me jashte vendit (Tr-Gjeneve-Tr), Memo 6507 dt 11.12.2023, Urdher Prokurimi Nr.6507/6 dt 26.12.2023, Ftese per oferte Nr.6507/7 dt 26.12.2023, Njoftim Fituesi dt 26.12.23, PV dt 26.12.23, Fat Nr.1359 dt 26.12.23 J.KOLITARI
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DREJTORIA VENDORE ASHK-se TIRANE VERI Tirane 2,000 2024-01-29 2024-01-31 1910050012024 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni MBZHR,602,Paguar tarife aplikimionline per kartele pasurie,harte kadastrale,Toke bujqesore,,Memo 659 dt 25.01.2024,Autorizim nr 5562 dt 18.10.2023,Fat 4339 dt 23.01.2024,pasuria nr 5/294 zona kadastrale 8340/Tirane
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 19,180 2024-01-23 2024-01-31 1510050012024 Sherbime te printimit dhe publikimit MBZHR,602,Paguar abonim shtypi per muajin dhjetor 2023,vazhdim kontrate nr 380/3 dt 20.01.2023,urdher nr 380/6 dt 01.11.2023,PV marrje dorezim dt 11.01.2024,Fature nr 11 dt 11.01.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 100,820 2024-01-22 2024-01-31 1310050012024 Posta dhe sherbimi korrier MBZHR,602,Sherbime Postare per periudhen (01.12.2023-31.12.2023) Dhjetor 2023, Fature Nr.98 dt 05.01.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ONE ALBANIA Tirane 73,960 2024-01-22 2024-01-30 1410050012024 Sherbime telefonike MBZHR,602, Telefon Fix per periudhen 01.12.2023-31.12.2023,Nr klienti 310001692709, Nr fature 91212 det 06.01.2024.
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 15,744 2024-01-22 2024-01-30 1210050012024 Uje MBZHR,602,Paguar shpenzime uji per periudhen dhjetor 2023,kodi i klientit 159740-1,Fature 18576 dt 04.01.2024,Nr matesit 10115167, nr vules 0075386, Periudha 01.12.23-31.12.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 21,000 2024-01-23 2024-01-30 1710050012024 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni MBZHR,602,Kolaudim makinash per vitin 2024,memo nr 597 dt 23.01.2024,Fat 741,742,751,745,749,746,747,748,752,744, dt 18.01.2024(AA758XM,AA469VV,AA271NB,AA028VX,AA029VX,TR6678N,AB513AY,TR2415F,AA396XX,AA545VL
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 44,084 2024-01-22 2024-01-30 1110050012024 Elektricitet MBZHR,602,Paguar energjia elektrike per periudhen dhjetor 2023,Kontrate nr H109835 ,kodi i klientit TR1H080010109835,Fat 459842926 dt 31.12.2023,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 156,480 2024-01-23 2024-01-30 1610050012024 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni MBZHR,602,Takse vjetore per autov 2024,memo 278 dt 11.1.24,shkr 278/1 dt 11.1.24,Fat 2400036172,2400036180,2400036208,2400036187,2400036229,2400036217,2400036222,2400036200,2400036220,2400036211,2400036204,2400036178,36193,36198 dt 18.01.24
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 350,008 2024-01-22 2024-01-25 79410050012023 Elektricitet MBZHR,602,Paguar energjia elektrike per periudhen 30.11.2023-23.12.2023,Kontratet nr H109835,kodi i klientit TR1H080010109835,Fature nr 459096060 dt 23.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) PLANET SA - BRANCH OF ALBANIA Tirane 20,432,600 2024-01-19 2024-01-23 79210050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,Paguar Tvsh ne kuad te projektit Korniza e investimeve te ballkanit perendimor(WBIF),Memo nr 7038 dt 29.12.2023,Urdher nr 797 dt 29.12.2023,shkresa nr 2823 dt 11.05.2023,Perbledhese faturash Qershor 2022-Mars 2023 dt 29.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 530,000 2024-01-19 2024-01-22 1010050012024 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602, Dieta me jashte vendit,urdher nr 13 dt 16.01.2024,Autorizim nr 363/1 dt 16.01.2024,Urdher nr 755 dt 21.12.2023,Aut 6507/1 dt 20.12.2023,Sa blere 5000 euro me kurs pref 106 l/euro
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) G I Z Tirane 2,313,073 2024-01-17 2024-01-22 79010050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231, Paguar TVSH (SRD) "Zhvillimi i qendrueshem i zonave rurale", urdher nr 796, dt 29.12.2023 , Memo nr 7036 dt 29.12.2023, shkrese date 30.10.2023, Permbledhese faturash (Janar-Qershor 2023)
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) G I Z Tirane 2,127,252 2024-01-19 2024-01-22 79310050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,Paguar Tvsh ne kuader te projektit Zhvillimi i qendrueshem i zonave rurale,,Memo nr 7039 dt 29.12.2023,Urdher nr 799 dt 29.12.2023,shkresa dt 26.12.2023,Perbledhese faturash periudha Qershor-Nentor 2023 dt 26.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 57,000 2024-01-15 2024-01-18 78610050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,dieta brenda vendit,Autorizim nr 5809/4 dt 01.11.2023,Aut 5809/24 dt 24.11.2023,Aut 6349/7 dt 20.12.2023,Aut 6349/8 dt 20.12.2023,Listepagesa dt 29.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 93,500 2024-01-15 2024-01-18 78810050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Paguar dieta brenda vendit,Autorizim nr 5140/6 dt 20.10.2023,Aut 5809/15 dt 9.11.2023,Aut 5778/5 dt 15.12.2023,Listepagesa dt 29.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 88,000 2024-01-15 2024-01-18 78910050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Paguar dieta brenda vendit,Autorizim nr 5140/9 dt 20.10.2023,Aut 5809/6 dt 03.11.2023,Aut 6292/1 dt 24.11.2023,Aut 5809/26 dt 24.11.2023,Listepagesa dt 29.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 34,500 2024-01-15 2024-01-18 78710050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Paguar dieta brenda vendit,Autorizim nr 5809/2 dt 01.11.2023,Aut 6349/4 dt 11.12.2023,Listepagesa dt 29.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) Shendelli Tirane 218,016 2024-01-11 2024-01-16 77810050012023 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala MBZHR,466,Clirim 5%garanci punimesh per Rikost salle mbledh te MBZHR,shkr 6880 dt 22.12.2023,shkr 6880/10 dt 29.12.23,certf e perhershme dt 21.12.23,Kont 3315/10 dt 02.08.22,Sit perf dt 6..9.2022,Akt Kol dt 14.9.2022,Urdh 754 d 20.12.2023,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 181,140 2024-01-11 2024-01-15 76810050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim makinash (AA700VV) vazhdim Minik 1 nr prot 2710/2 dt 24.05.2023,Urdher 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 14.12.2023,Akt verifikim dt 14.12.2023,PV marrje ne dorezim dt 14.12.2023,certf garnc dt 14.12.23,fat 1970 dt 14.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 21,240 2024-01-11 2024-01-15 76310050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim makinash (TR 6653 N)vazhdim Minik 1 nr prot 2710/2 dt 24.05.2023,Urdher 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 15.12.2023,Akt verifikim dt 15.12.2023,PV marrje ne dorezim dt 15.12.2023,certf garnc d 15.12.23,fat 2004 dt 15.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 20,400 2024-01-11 2024-01-15 76410050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim makinash (AA283KD) vazhdim Minik 1 nr prot 2710/2 dt 24.05.2023,Urdher 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 15.12.2023,Akt verifikim dt 15.12.2023,PV marrje ne dorezim dt 15.12.2023,certf garnc d 15.12.23,fat 2006 dt 15.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 111,960 2024-01-11 2024-01-15 77010050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim makinash (AA6678N vazhdim Minik 1 nr prot 2710/2 dt 24.05.2023,Urdher 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 22.11.2023,Akt verifikim dt 22.11.2023,PV marrje ne dorezim dt 22.11.2023,certf garnc dt 22.11.23,fat 1645 dt 22.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RESULI - ER Tirane 772,610 2023-12-28 2024-01-15 74010050012023 Karburant dhe vaj MBZHR,602,Blere nafte per ngrohje,vazhdim MK 174/18 dt 25.11.2023,Minik 3 nr 6774/2 dt 18.12.2023,Urdher 6774/3 dt 18.12.2023,PV dt 18.12.2023,Fat 659 dt 18.12.2023,FH 35 dt 18.12.2023
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave