Transaksion Thesari 2019- Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) (Mbi 3,682 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,441,257,383.00 3,682 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 461,161 2024-01-03 2024-01-04 410050012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600 Paguar pagat e punonjesve ne organike dhe mbi organike per muajin dhjetor 2023,listepagesa date 03.01.2024,nr punonjes plan 180, fakt 6
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 7,822,087 2024-01-03 2024-01-04 110050012024 Paga me kontrate per kohe te kufizuar MBZHR,600 Paguar pagat e punonjesve ne organike dhe mbi organike per muajin dhjetor 2023,listepagesa date 03.01.2024,nr punonjes plan 180, fakt 78
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) Banka OTP Albania Tirane 404,321 2024-01-03 2024-01-04 610050012024 Paga me kontrate per kohe te kufizuar MBZHR,600 Paguar pagat e punonjesve ne organike dhe mbi organike per muajin dhjetor 2023,listepagesa date 03.01.2024,nr punonjes plan 180, fakt 3
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 58,650 2023-12-28 2024-01-03 73810050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,Aut 6349/4 dt 11.12.2023,Aut 6778/1 dt 18.12.2023,listepagesa dt 28.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) TEMPO Tirane 5,306,602 2023-12-29 2024-01-03 74610050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,Pagese ne kuader te projektit Food4Health ,memo 7009 dt 29.12.2023,Urdher nr 768 dt 29.12.2023,Kontrate Food4Health -F4H/03/2022,Fature 109 dt 18.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) MANOLA BELE Tirane 871,262 2023-12-29 2024-01-03 74710050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,Pagese ne kuader te projektit FOOD4HEALTH ,memo 7011 dt 29.12.2023,Urdher nr 770 dt 29.12.2023,kerk dt 26.12.2023,Kontrate FOOD4HEALTH-F4H/02/2022 Fatura nr 8 dt 27.12.2023,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) EBG Tirane 3,780,490 2023-12-29 2024-01-03 75010050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,Pagese 10% e garancise se punimit,rik i god se labar FOOD4HEALTH,memo 7013 dt 29.12.2023,Urdher 772 dt 29.12.2023,PV marrje dorez perh dt 15.12.2023,Kont 16/4 dt 01.03.2022,Situac perf dt 15.11.2022,akt kol d 22.11.22,kursi 106l/e
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) NIKA Tirane 22,668,100 2023-12-29 2024-01-03 74810050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,Pagese ne kuader te projektit FOOD4HEALTH ,memo 7007 dt 29.12.2023,Urdher nr 766 dt 29.12.2023,Kontrate FOOD4HEALTH 157/10, Fatura nr 39 dt 27.12.2023,kursi i kembimit pref 106 lek/euro
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 9,815,600 2023-12-29 2024-01-03 74310050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,Pages ne kuad te bshkf per Projektin FOOD4HEALTH te QTTB Vlor memo 7008 d 29.12.23,Urdh 767dt 29.12.23,kerk 184/1 dt 14.11.23,Kont nr.20/12/22,Certif nr 20 d 12.12.23,Dekl exp d 15.11.23,Transf 92400 eur me kurs pref 106 l/e
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) QENDRA "YOUTHFUL" Tirane 1,244,880 2023-12-29 2024-01-03 74910050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,Pagese ne kuader te projektit FOOD4HEALTH ,memo 7012 dt 29.12.2023,Urdher nr 771 dt 29.12.2023,Kontrate FOOD4HEALTHF4H/09/2021, Fatura nr 3 dt 22.12.2023,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INS.PER NDRYSHIM E LIDERSHIP NE SHQIPERI Tirane 1,580,063 2023-12-29 2024-01-03 74510050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,Pagese ne kuader te projektit tematik Food4health,memo nr 7010 dt 29.12.2023,Urdher nr 769 dt 29.12.2023,Kerkese 6856 dt 22.12.2023,Kont Food 4health -F4H/01/2021,Raport Janar -dhjetor 2023,Fat 26 dt 20.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 17,000 2023-12-27 2023-12-29 72710050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Pagese komisioni per shqyrtimin e masave administrative,memo 6839/17 dt 22.12.23,Urdh 633 dt 2.11.23,PV nr prot 6839 dt 21.12.23,listeprezenca dt 20.12.23,vend 195/196/197/198199/200/201/202/ dt 21.12.2023,listepagesa dt 26.12.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) Banka OTP Albania Tirane 8,500 2023-12-27 2023-12-29 72810050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Pagese komisioni per shqyrtimin e masave administrative,memo 6839/17 dt 22.12.23,Urdh 633 dt 2.11.23,PV nr prot 6839 dt 21.12.23,listeprezenca dt 20.12.23,vend 195/196/197/198199/200/201/202/ dt 21.12.2023,listepagesa dt 26.12.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) KLIK EKSPO GROUP & TIRANA INTERNATIONAL FAIR Tirane 275,000 2023-12-28 2023-12-29 73310050012023 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh MBZHR,602,Pagese per pjesmarrje ne panairin nderkombetar te tiranes,memo 6087/1 dt 23.11.2023,Urdher 763 dt 27.12.2023,kekk 6087 dt 15.11.2023,kontrate 378 dt 04.12.2023,raport 21.12.2023,Fature nr 97 dt 11.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INSIG SH.A Tirane 734,000 2023-12-27 2023-12-29 72310050012023 Shpenzime per sigurimin e ndertesave dhe te tjera kosto sigurimi te ngjashme MBZHR,602,Siguracion Asetesh per vitin 2023,Memo 6523/1 dt 11.12.2023,UP 6523/2 dt 11.12.2023,Ftes of 6523/3 dt 11.12.2023,PV dt 11.12.2023,Njoft fit dt 12.12.2023,PV dt 13.12.2023,Polic sig 6523/4 d 15.12.2023,Fat 86663 dt 15.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) F.L.E.SH. Tirane 84,480 2023-12-28 2023-12-29 73410050012023 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MBZHR,602,Blerje kartonlina,Memo 6478 dt 07.12.2023,memo 6478/2 dt 14.12.2023,memo 6478/3 dt 15.12.2023,PV 6478/4 dt 15.12.2023,Urdher 590 dt 09.10.2023,PV dt 21.12.2023,Fature 146 dt 21.12.2023,FH 37 dt 21.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DREJTORIA VENDORE ASHK-se TIRANE VERI Tirane 3,500 2023-12-27 2023-12-29 72510050012023 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni MBZHR,602,Tarife aplikimi online per paisje me certifikate ,kartele pronesie dhe harte kadastrale,memo 6842 dt 21.12.2023,Autorizim nr 5562 dt 18.10.2023,Fat 71911 dt 20.12.2023,pasurite nr 5/12,zona kad 8360/Tirane
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 174,000 2023-12-28 2023-12-29 73710050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,Aut 5852/5 dt 16.11.2023,Aut 2992/6 dt 20.11.2023,Aut 6349/4 dt 11.12.2023,Aut 6791/1 dt 20.12.2023,listepagesa dt 28.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 20,083 2023-12-27 2023-12-29 72410050012023 Sherbime te printimit dhe publikimit MBZHR,602,Paguar abonim shtypi per muajin Nentor 2023,Vazhdim kontrate nr 380/3 dt 20.01.2023,Urdher nr 380/6 dt 01.11.2023,PV dt 12.12.2023,Fature nr 705 dt 12.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ITT - IDEAL TRAVEL & TOURS Tirane 26,010 2023-12-27 2023-12-29 73110050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit Tir-Rome-Tir,memo 6613 dt 12.12.2023,UP 6613/3 dt 12.12.2023,Ftes of 6613/4 dt 12.12.2023,PV dt 12.12.2023,Njoft fit dt 12.12.2023,Fat 1217 dt 12.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) Drejtoria Vendore e ASHK-së TIRANË JUG Tirane 3,500 2023-12-27 2023-12-29 72610050012023 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni MBZHR,602,Tarife aplikimi online per paisje me certifikate ,kartele pronesie dhe harte kadastrale,memo 6841 dt 21.12.2023,Autorizim nr 5562 dt 18.10.2023,Fat 152204 dt 20.12.2023,pasurite nr 4/184,zona kad 8240/Tirane
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ERVIN LUZI Tirane 658,680 2023-12-28 2023-12-29 73610050012023 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim MBZHR,602,Blere materiale hidraulike,kerke 5489/1 dt 16.10.2023,UP 5489/2 dt 14.11.23,ftes of 5489/3 dt 14.11.23,PV dt 14.11.23,Njoft fit dt 20.11.23,PV dt 24.11.23,Urdher 590 dt 09.10.23,PV dt 04.12.23,Fat 272 dt 04.12.23,FH 33 dt 04.12.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) GECI Tirane 46,200 2023-12-27 2023-12-29 72210050012023 Shpenzime per pritje e percjellje MBZHR,602,Pritje per te huaj,Memo 5977/1 dt 23.11.2023,memo nr 5977/2 dt 01.12.2023,PV dt 01.12.2023,oferte dt 01.12.2023,Fature nr 2690 dt 12.12.2023,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ITT - IDEAL TRAVEL & TOURS Tirane 35,900 2023-12-22 2023-12-29 71710050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit Tir-Bruksel-Tir,Memo 6426 dt 06.12.2023,memo 6426/3 dt 12.12.2023,UP 6426/5 dt 12.12.2023,Ftes per of 6426/6 dt 12.12.2023,njoft fit dt 12.12.2023,PV dt 12.12.2023,Fat 1215 dt 12.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 49,500 2023-12-28 2023-12-29 73910050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,Aut 5778/4 dt 15.12.2023,listepagesa dt 28.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) EXPLORER TRAVEL & TOURS Tirane 139,650 2023-12-21 2023-12-26 71110050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit,(Tir-Bruksel-Tir)memo 5596/12 dt 31.10.2023,UP 5596/24 dt 09.11.2023,Ftes per of 5596/25 dt 09.11.2023,PV dt 09.11.2023,Njoft fit 09.11.2023,Fat 1116 dt 09.11.2023,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 3,209 2023-12-21 2023-12-26 70610050012023 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,Rimbursim telefoni per Nentor 2023,Vend 673 dt 2.9.20,shkr 7987 d 08.10.23,Fature nr 5000000008861303 dt 15.12.2023.listepagesa date 21.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 71,000 2023-12-22 2023-12-26 71910050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,Aut 5140/3 dt 29.09.2023,Aut 5140/6 dt 20.10.2023,Aut 5964/1 dt 09.11.2023,listepagesa dt 22.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) SOT NEWS Tirane 15,000 2023-12-21 2023-12-26 71010050012023 Sherbime te printimit dhe publikimit MBZHR,602,Publikim njoftimi ne gazete,Memo 6245 d 22.11.23,meno 6245/1 d 22.11.23,PV dt 23.11.23,UP 6245/5 dt 30.11.2023,Ftes of 6245/6 dt 30.11.2023,Njoft fit dt 1.12.23,PV dt 07.12.23,Urdher 590 dt 9.10.23,PV dt 7.12.23,Fat 364 d 13.12.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) NDERMARJA E Q.E.K. DHE DEKORIT Tirane 2,135,520 2023-12-21 2023-12-26 70810050012023 Sherbime te tjera MBZHR,602,Sherbime dekori per festat e fundvitit 2023,Shkr 212 dt 1.9.23,shkr 4693/2 dt 10.10.2023,shkr 4693/4 dt 22.11.23,Kontrate nr 4693/5 prot 212/2 dt 07.12.2023,Urdher nr 4693/8 dt 11.12.2023,PV dt 13.12.2023,Fat 83 dt 13.12.2023,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 314,000 2023-12-21 2023-12-26 71410050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit,(Tir-Bosnjel-Tir),memo 5797 dt 31.10.23,UP 5797/3 dt 03.11.2023,Ftesa per of 5797/4 dt 03.11.2023,Njoft fit dt 03.11.23,PV dt 03.11.23,Fat 1153 d 03.11.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 77,155 2023-12-19 2023-12-26 70010050012023 Posta dhe sherbimi korrier MBZHR,602,Paguar shpenzime postare per muajin Nentor 2023,Fature nr 930120 dt 05.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) SULOLLARI-KLIMA Tirane 41,400 2023-12-21 2023-12-26 71610050012023 Sherbime te tjera MBZHR,602,Sherbime dhe mirembajtje ashensori,Vazhdim kontrate nr 1142/3 dt 01.03.2023,Suituacion nr 8 dt 31.10.2023,kerkese 1142/21 dt 01.11.2023,Urdher nr 1142/5 dt 07.3.23,PV dt 30.10.23,Fat 201 dt 31.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 176,000 2023-12-22 2023-12-26 72010050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,Aut 6291/1 dt 24.11.2023,Aut 5917/6 dt 4.12.2023,Aut 5917/7 dt 4.12.2023,listepagesa dt 22.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 12,276 2023-12-19 2023-12-26 69910050012023 Uje MBZHR,602,Paguar shpenzime uji per muajin Nentor 2023,Kodi i klientit 159740-1,Fature nr 313158 dt 05.12.2023,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 236,000 2023-12-22 2023-12-26 71810050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,Aut 6055/1 dt 14.11.2023,Aut 5852/5 dt 16.11.2023,Aut 6291/3 dt 24.11.2023,Aut 6400/1 dt 05.12.2023,Aut 2992/8 dt 11.12.2023,Aut 2992/10 dt 11.12.2023,listepagesa dt 22.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 29,427 2023-12-21 2023-12-26 70410050012023 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,Rimbursim telefoni per Nentor 2023,Vend 673 dt 2.9.20,shkr 7987 d 08.10.23,F 5000000006855575 d 19.10.23,5000000008386922 d 15.12.23,F 4818412/24818451 d 7.12.23,F7071165085 d 5.12.23,F 4438498 d 14.11.23,listepagesa dt 21.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DREJTORI E SHERB QEVERITARE Tirane 151,460 2023-12-21 2023-12-26 70710050012023 Sherbime te tjera MBZHR,MBZHR,602,Paguar sherbime logjistike dhe kafeje per takimin e 15 te Nenkomitetit te BE,memo 6141 dt 20.11.23,Kerk 6141/1 dt 24.11.23,Aktmarrveshje nr 4425/6 dt 5.12.23,Urdher 6141/4 dt 05.12.2023,PV dt 05.12.2023,Fat 1626 dt 11.12.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 838,000 2023-12-21 2023-12-26 71210050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit,(Tir-Bruksel-Tir)memo 5597 dt 20.10.2023,UP 5597/6 dt 23.10.2023,Ftesa per oferte 5597/7 dt 23.10.2023,Njoft fit dt 23.10.2023,PV dt 23.10.2023,Fat 1110 dt 23.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BUKURIJE DAJA Tirane 97,200 2023-12-21 2023-12-26 70910050012023 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MBZHR,602,Blerje flamuj,memo 6259 dt 23.11.2023,Memo 6259/2 dt 23.11.2023,PV dt 23.11.2023,Urdher nr 590 dt 09.10.2023,PV dt 24.11.2023,Fature nr 2 dt 30.11.2023,FH 32 dt 30.11.2023
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave