Transaksion Thesari 2019- Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) (Mbi 3,682 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,441,257,383.00 3,682 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 57,712 2023-12-05 2023-12-11 66810050012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,602,Paguar ore jashte orarit per vitin 2023,Memo 5784/4 dt 01.12.2023,,listepagesa dt 05.12.2023,udhezim nr 20 dt 27.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) CREDINS INVEST-sh.a-Shoqeri administruese e Fondeve te Pensionit dhe Sipermarrjeve te Investimeve Kolektive. Tirane 40,000 2023-12-04 2023-12-11 66310050012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar sigurim vullnetar per punonjes per muajin nentor 2023,Kont 1010698,1011320,1018079,1004989,1005078,1003341,1003351,1019186,1014131,1019185,1014115,1014059,1019187,1019264,listepagesa dt 04.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) HYDROWATER-ALBANIA Tirane 14,462 2023-12-07 2023-12-11 67710050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,mbikeqyrje punimesh "Pershtatje e zyrave te protokollit ,PV dt 15.08.2023,memo 4095/2 dt 16.08.2023,PV nr 4095/3 dt 16.08.2023,ofer dt 16.08.2023,Kont 4095/5 dt 17.8.23,sig,0019010 d 17.8.23,ker 6248 d 22.12.23,Fat 33 d 20.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 25,500 2023-12-04 2023-12-07 65910050012023 Kompensime speciale te tjera MBZHR,606,Paguar Rimburim karburanti per muajin Nentor 2023,Zv Ministra,Ligji nr 10160 dt 15.10.2009,Ligji 169/2013,Listepagesa dt 04.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,750 2023-12-04 2023-12-07 66010050012023 Kompensime speciale te tjera MBZHR,606,Paguar Rimburim karburanti per muajin Nentor 2023,Zv Ministra,Ligji nr 10160 dt 15.10.2009,Ligji 169/2013,Listepagesa dt 04.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 12,750 2023-12-04 2023-12-07 66110050012023 Kompensime speciale te tjera MBZHR,606,Paguar Rimburim karburanti per muajin Nentor 2023,Zv Ministra,Ligji nr 10160 dt 15.10.2009,Ligji 169/2013,Listepagesa dt 04.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 339,000 2023-12-05 2023-12-07 66910050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit (Tir-Madrid-Tir),memo 5228 dt 02.10.2023,UP 5228/1 dt 02.10.2023,Ftes ofert 5228/2 dt 2.10.23,Njoft fit dt 2.10.23,Fat 4968 dt 3.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 311,165 2023-12-01 2023-12-04 65310050012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pagat e punonjesve per muajin Nentor 2023,(Intesa San Paolo bank)Numri i punonjesve ne organike plan 180 fakt 2,Numri i punonjesve mbi organike plan 36,fakt 2 listepagesa date 01.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,213,455 2023-12-01 2023-12-04 65110050012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pagat e punonjesve per muajin Nentor 2023,(BKT)Numri i punonjesve ne organike plan 180 fakt 28,Numri i punonjesve mbi organike plan 36,fakt 6 listepagesa date 01.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) Banka OTP Albania Tirane 319,465 2023-12-01 2023-12-04 65410050012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pagat e punonjesve per muajin Nentor 2023,(OTP bank)Numri i punonjesve ne organike plan 180 fakt 2,Numri i punonjesve mbi organike plan 36,fakt 1 listepagesa date 01.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,973,128 2023-12-01 2023-12-04 65010050012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pagat e punonjesve per muajin Nentor 2023,(Raiffeisen bank)Numri i punonjesve ne organike plan 180 fakt 27,Numri i punonjesve mbi organike plan 36,fakt 6 listepagesa date 01.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 8,212,805 2023-12-01 2023-12-04 64910050012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pagat e punonjesve per muajin Nentor 2023,(Credins bank)Numri i punonjesve ne organike plan 180 fakt 79,Numri i punonjesve mbi organike plan 36,fakt 19 listepagesa date 01.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 478,149 2023-12-01 2023-12-04 65210050012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pagat e punonjesve per muajin Nentor 2023,(Tirana bank)Numri i punonjesve ne organike plan 180 fakt 6,Numri i punonjesve mbi organike plan 36,fakt 0 listepagesa date 01.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) Drejtoria Vendore e ASHK-së Korçë Tirane 21,000 2023-11-22 2023-11-30 64710050012023 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni MBZHR,602,Tarife aplikimi per rregjistrim fillestar dhe ndarje pasurie(Toke bujqesore) Memo 6151 dt 20.11.2023,Fat 1380 dt 16.11.2023,Autorizim 5470 dt 12.10.2023,Pasuria 1/36 ,nr 1/37,nr 5/78,nr 5/152,zona kadastrale 1594,Bashkia kolonje
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) QENDRA"CREATIVE BIZNES SOLUTION" Tirane 3,198,672 2023-11-22 2023-11-30 64810050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,Paguar detyrim i bashkefinancimit Projekti ,FOOD SAFETY,Memo 5178 dt 22.11.2023,Urdher 692 dt 22.11.2023,Kerkese nr 5178 dt 28.09.2023,Permbledhese faturash dt 07.11.2023,periudha (Korrik 2022 -prill 2023)
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 19,180 2023-11-21 2023-11-30 64010050012023 Sherbime te printimit dhe publikimit MBZHR,602,Abonim shtypi per muajin tetor 2023,Vazhdim kontrate nr 380/3 dt 20.01.2023,Urdher nr 91 dt 23.02.2023,PV dt 13.11.2023,Fature nr 651 dt 13.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 10,644 2023-11-21 2023-11-24 63810050012023 Uje MBZHR,602,shpenzime uji per muajin tetor 2023,Kontrate nr 159740-1,fature nr 146345 dt 05.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 252,809 2023-11-21 2023-11-24 64310050012023 Elektricitet MBZHR,602,Paguar shpenzime te energjise elektrike per muajin Tetor 2023,Kontrate nr H109835,kodi i klientit TR1H080010109835,Fatur 457370313 dt 29.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 4,000 2023-11-22 2023-11-24 64410050012023 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,Rimbursim telefoni per muajin Gusht Shtator,Vendim nr 673 date 02.09.2023 i ndryshuar,Shkresa 7987 data 08.10.2020,Fat 7001427192 dt 9.10.2023,Fat 1061151211 dt 27.10.2023,Listepagesa dt 21.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,800 2023-11-22 2023-11-24 64610050012023 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,Rimbursim telefoni per muajin tetor 2023,Vendim nr 673 date 02.09.2023 i ndryshuar,Shkresa 7987 data 08.10.2020,Fat 5000000008065257 dt 30.10.2023,Listepagesa dt 21.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ONE ALBANIA Tirane 73,139 2023-11-21 2023-11-24 64110050012023 Sherbime telefonike MBZHR,602,shpenzime telefoni fix per muajin tetor 2023,Klienti 310001692709,fature nr 1536088 dt 04.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 25,500 2023-11-21 2023-11-24 64210050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Pages per kom e shqyrt te masav admin,memo 5485/19 d 2.11.23,Urdh 501dt 3.11.22/75 dt 14.2.23/584 dt 5.10.23,PV dt 13.10.23,Listprezencdt 9.10.23,listpages dt 20.10.23,VKM 146/147/148/149150/151/152 d 13.10.23,Vend 166 d 31.10.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 80,205 2023-11-21 2023-11-24 63910050012023 Posta dhe sherbimi korrier MBZHR,602,shpenzime postare per muajin tetor 2023,Fature nr 929687 dt 06.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 91,000 2023-11-21 2023-11-24 63710050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit,Tir-Doha-Katar-Rir,memo nr 4722/6 dt 26.09.2023,UP 4722/8 dt 27.09.2023,Ftes oferte 4722/9 dt 27.09.2023,Njoftim fit dt 27.09.2023,PV dt 27.09.2023,Fat 967 dt 27.09.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,603 2023-11-22 2023-11-24 64510050012023 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,Rimbursim telefoni per muajin tetor 2023,Vendim nr 673 date 02.09.2023 i ndryshuar,Shkresa 7987 data 08.10.2020,Fat 5040347 dt 5.11.2023,Listepagesa dt 21.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,150,000 2023-11-17 2023-11-20 63510050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Dieta me jashte vendit(Bruksel Takimi bilateral kapituulli 11 dhe kapitulli 12)Urdher nr 639 dt 03.11.2023,Autorizim nr 5596/18 dt 03.11.2023,Autorizim nr 5597/1 dt 20.10.2023,Sa blere 20 000 euro me kurs pref 107.5 lek/euro
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DREJTORIA VENDORE ASHK-se LUSHNJE Tirane 3,000 2023-11-09 2023-11-13 62610050012023 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni MBZHR,602,Paguar tarife aplikimi online per leshimin e vertetimit te pronesise (Toke bujqesore),memo 5904 dt 06.11.2023,Aut 5470 dt 12.10.2023,Fat 12157 dt 03.11.2023,Fat 12158 dt 03.11.2023,,Bashkia Lushnje,Qarku Fier
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 6,750 2023-11-08 2023-11-13 62410050012023 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,Paguar rimbursim telefoni per muajin shtator-tetor 2023,Vendim nr 673 dt 02.09.2020,Shkresa nr 7987 dt 08.10.2020,Nr fat 4074266 dt 22.10.2023,Fat 4248863 dt 30.10.2023,fat 1071102190 dt 06.11.2023,Listepagesa dt 07.11.2023,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 49,680 2023-11-08 2023-11-13 61910050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit,memo 5228/3 dt 02.10.2023,UP 5228/4 dt 02.10.2023,Ftes of 5228/5 dt 02.10.2023,Njoft fit dt 02.10.2023,PV dt 02.10.2023,Fat 1002 dt 03.10.2023,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) SALILLARI Tirane 22,040,000 2023-11-09 2023-11-13 62810050012023 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) MBZHR,231,Rik godina QTTB Fushe Kruje,Vazhdim kon nr 6764/5 dt 16.10.20,Amend kon 1435/6 dt 31.05.22,shkr 6085/1 dt 30.11.22,akt kol d 15.12.22,akt marr d 15.12.22,shkr 5840/3 dt 21.12.22,Sit perf dt 30.11.22,Pv d 2.10.23 F552 dt 22.12.22
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) SULOLLARI-KLIMA Tirane 42,480 2023-11-08 2023-11-13 60110050012023 Sherbime te tjera MBZHR,602,Sherbime ashensori,Vazhdim kontrate 1142/3 dt 01.03.2023,Situacion nr 7 dt 30.09.2023,kerkese nr 1142/18 dt 04.10.2023,Urdher nr 1142/5 dt 07.03.2023,PV dt 30.09.2023,fat 155 dt 30.09.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 100,000 2023-11-08 2023-11-13 61810050012023 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,Ndihme e menjehershme per nderhyrje kirurgjikale,Urdher nr 582 dt 08.10.2023,Urdher 602 dt 18.10.2023,Listepagesa dt 06.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 118,080 2023-11-08 2023-11-13 61510050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim autoveturash (AA758XM),Vazhdim :Minik nr 1 nr 2710/2 prot dt 24.05.2023,Urdher nr 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 12.07.2023,Aktverifikim dt 12.07.2023,PV dt 12.07.2023,Garanci dt 12.07.2023,Fature nr 1168 dt 12.07.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) MURATI BA Tirane 82,295 2023-11-08 2023-11-13 61610050012023 Sherbime te tjera MBZHR,602,Lyrje zyrash,Memo 4956 dt 18.09.2023,PV dt 20.09.2023,UP 539 dt 20.09.2023,Ftes of 4956/2 dt 20.09.2023,Njoft fit dt 22.09.2023,PV dt 28.09.2023,PV dt 02.10.2023,Shkr 5252 dt 02.10.2023,Urdh 590 dt 09.10.2023,Fat 73 dt 02.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) R & T Tirane 3,630,157 2023-11-10 2023-11-13 63310050012023 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala MBZHR,466,Clirim i garancise se punimeve te objektit V-2 Dropull,Shkr 5672dt 24.10.2023,shkr 5672/1 dt 31.10.2023,akt marrje e perhershme ne dorezim dt 11.10.2023,Kont 3273/20 dt 28.08.2020,Sit perf nr 4 dt 17.6.2022,Akt kolaud dt 17.6.22,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) OPERATORI I SISTEMIT TE SHPERNDARJES Tirane 188,746 2023-11-08 2023-11-13 62510050012023 Elektricitet MBZHR,602,paguar shtese fuqie i paneleve fotovoltaike te instaluara ne MBZHR,memo 4541/2 dt 07.11.2023,shkresa nr 2837 dt 21.08.2023,aut 4541 dt 03.10.2023,preventiv LE320231013112 dt 31.10.2023,Fature nr 1031 dt 31.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 23,760 2023-11-08 2023-11-13 62310050012023 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,Paguar rimbursim telefoni per muajin Gusht-shtator 2023,Vendim nr 673 dt 02.09.2020,Shkresa nr 7987 dt 08.10.2020,Nr fat 3672374 dt 02.09.2023,Fat 4163983 dt 02.10.2023,fat 7051175315 dt 16.10.2023,Listepagesa dt 07.11.2023,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DREJTORIA VENDORE E ASHK-së ELBASAN Tirane 2,000 2023-11-10 2023-11-13 63110050012023 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni MBZHR,602,Paguar tarife aplikimi per verifikimin e pronesise leshim kartel pasurie dhe fragment te hartes kadastrale (Toke bujqesore) memo nr 5928 dt 08.11.2023,Fat 1691 dt 07.11.2023,Autorizim nr 5562 dt 18.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ROSI Tirane 856,629 2023-11-09 2023-11-13 62710050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,231,Rikon zyrash,M 163/1 d 7.7.23,UP 4095 d 24.7.23,Ftes of 4095/1 d 24.7.23,NjF d 27.7.23,PV d 3.8.23,Kont 4095/4 dt 17.8.23,U 486 d 17.8.23,Sit d 28.9.23,Aktk d 18.10.23,Çert d 18.10.23,PV d 27.10.23,F 11 d 30.10.23,FH 26 d 30.10.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) KELVIN TRAVEL Tirane 47,600 2023-11-08 2023-11-13 62010050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit,memo 5391 dt 10.10.2023,UP 5391/1 dt 11.10.2023,Ftes of 5391/2 dt 11.10.2023,Njoft fit dt 11.10.2023,PV dt 11.10.2023,Fat 1546 dt 11.10.2023
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave