Transaksion Thesari 2019- Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) (Mbi 3,682 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,441,257,383.00 3,682 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 102,480 2023-11-08 2023-11-13 61410050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim autoveturash (AA758XM),Vazhdim :Minik nr 1 nr 2710/2 prot dt 24.05.2023,Urdher nr 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 09.10.2023,Aktverifikim dt 09.10.2023,PV dt 09.10.2023,Garanci dt 09.10.2023,Fature nr 1839 dt 09.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ERGI Tirane 11,284,354 2023-11-09 2023-11-13 63010050012023 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) MBZHR,231,Shtim kapaciteti ankoruse Porti Durres,vazhdim kon 3565/13 d 13.9.22,Amed 1753/2 dt 3.4.23,Sit perf dt 12.7.23,Akt kol 3287/4 d 12.7.23,Çert dt 13.7.23,kerk 3984 d 17.7.23,Shkr 3984/1 d 25.7.23,Fat nr 91 d 3.7.23(AN 5 dt 18.10.23)
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BLU - IMPERIAL Tirane 85,680 2023-11-10 2023-11-13 63410050012023 Shpenzime per pritje e percjellje MBZHR,602,Pritje per te huaj,memo nr 5181 dt 28.9.2023,UP 566 dt 28.9.2023,PV dt 28.9.2023,Ftes of 5181/4 dt 28.9.2023,Njoft fit d 29.9.2023,PV 05.10.2023,Urdher 537 d 19.9.2023,PV dt 6.10.2023,Fat 39907 dt 6.10.2023,FH 25 dt 06.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 17,000 2023-11-08 2023-11-13 62210050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar honorare Ministri,Mbledhja e KKT dt 18.10.2023,Shkresa nr 3929 dt 20.10.2023 prot 5695 dt 25.10.2023,listprezenca dt 18.10.2023,listepagesa dt 07.11.2023,(VKM 519 dt 20.09.2017)
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) PRASLIN INVESTMENT Tirane 5,510,000 2023-11-09 2023-11-13 62910050012023 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) MBZHR,231,Rik godina QTTB Fushe Kruje,Vazhdim kon nr 6764/5 dt 16.10.20,Amend kon 1435/6 dt 31.05.22,shkr 6085/1 dt 30.11.22,akt kol d 15.12.22,akt marr d 15.12.22,shkr 5840/3 dt 21.12.22,Sit perf dt 30.11.22,Pv d 2.10.23 F170 dt 21.12.22
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 78,720 2023-11-08 2023-11-13 61310050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim autoveturash (TR2415F),Vazhdim :Minik nr 1 nr 2710/2 prot dt 24.05.2023,Urdher nr 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 10.10.2023,Aktverifikim dt 10.10.2023,PV dt 10.10.2023,Garanci dt 10.10.2023,Fature nr 1849 dt 10.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DREJTORIA VENDORE E ASHK-së ELBASAN Tirane 2,000 2023-11-10 2023-11-13 63210050012023 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni MBZHR,602,Paguar tarife aplikimi per verifikimin e pronesise leshim kartel pasurie dhe fragment te hartes kadastrale (Toke bujqesore) memo nr 5929 dt 08.11.2023,Fat 1284 dt 07.11.2023,Autorizim nr 5470 dt 12.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 208,740 2023-11-08 2023-11-10 60810050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim autoveturash (AA700VV),Vazhdim :Minik nr 1 nr 2710/2 prot dt 24.05.2023,Urdher nr 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 03.10.2023,Aktverifikim dt 03.10.2023,PV dt 03.10.2023,Garanci dt 03.10.2023,Fature nr 1817 dt 03.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 119,520 2023-11-08 2023-11-10 61010050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim autoveturash (AA6678N),Vazhdim :Minik nr 1 nr 2710/2 prot dt 24.05.2023,Urdher nr 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 10.10.2023,Aktverifikim dt 10.10.2023,PV dt 10.10.2023,Garanci dt 10.10.2023,Fature nr 1844 dt 10.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 180,600 2023-11-08 2023-11-10 60910050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim autoveturash (AA029VX),Vazhdim :Minik nr 1 nr 2710/2 prot dt 24.05.2023,Urdher nr 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 09.10.2023,Aktverifikim dt 09.10.2023,PV dt 09.10.2023,Garanci dt 09.10.2023,Fature nr 1838 dt 09.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 178,200 2023-11-08 2023-11-10 61210050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim autoveturash (AA271NB),Vazhdim :Minik nr 1 nr 2710/2 prot dt 24.05.2023,Urdher nr 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 04.10.2023,Aktverifikim dt 04.10.2023,PV dt 04.10.2023,Garanci dt 04.10.2023,Fature nr 1824 dt 04.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 128,880 2023-11-08 2023-11-10 60610050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim autoveturash (AA469VV),Vazhdim :Minik nr 1 nr 2710/2 prot dt 24.05.2023,Urdher nr 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 10.10.2023,Aktverifikim dt 10.10.2023,PV dt 10.10.2023,Garanci dt 10.10.2023,Fature nr 1842 dt 10.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 52,403 2023-11-08 2023-11-10 60210050012023 Te tjera shperblime per personelin MBZHR,600,Paguar shperblim leje e zakonshme,shkresa nr 5277 dt 03.10.2023,Listepagesa dt 06.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 159,600 2023-11-08 2023-11-10 60410050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim autoveturash (AB 513AY),Vazhdim :Minik nr 1 nr 2710/2 prot dt 24.05.2023,Urdher nr 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 10.10.2023,Aktverifikim dt 10.10.2023,PV dt 10.10.2023,Garanci dt 10.10.2023,Fature nr 1848 dt 10.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 80,880 2023-11-08 2023-11-10 60510050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim autoveturash (AA283KD),Vazhdim :Minik nr 1 nr 2710/2 prot dt 24.05.2023,Urdher nr 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 10.10.2023,Aktverifikim dt 10.10.2023,PV dt 10.10.2023,Garanci dt 10.10.2023,Fature nr 1845 dt 10.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 169,080 2023-11-08 2023-11-10 60310050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim autoveturash (TR 6653N),Vazhdim :Minik nr 1 nr 2710/2 prot dt 24.05.2023,Urdher nr 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 10.10.2023,Aktverifikim dt 10.10.2023,PV dt 10.10.2023,Garanci dt 10.10.2023,Fature nr 1852 dt 10.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 61,560 2023-11-08 2023-11-10 61110050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim autoveturash (AA914PK),Vazhdim :Minik nr 1 nr 2710/2 prot dt 24.05.2023,Urdher nr 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 04.10.2023,Aktverifikim dt 04.10.2023,PV dt 04.10.2023,Garanci dt 04.10.2023,Fature nr 1823 dt 04.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 262,200 2023-11-08 2023-11-10 60710050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim autoveturash (AA028VX),Vazhdim :Minik nr 1 nr 2710/2 prot dt 24.05.2023,Urdher nr 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 03.10.2023,Aktverifikim dt 03.10.2023,PV dt 03.10.2023,Garanci dt 03.10.2023,Fature nr 1818 dt 03.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 78,700 2023-11-06 2023-11-09 59810050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Paguar dieta brenda vendit,Aut 5268/1 dt 03.10.2023,Aut 4503/1 dt 04.09.2023,Aut 5184/1 dt 28.09.2023,Listepagesa date 03.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 143,000 2023-11-06 2023-11-09 59910050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Paguar dieta brenda vendit,Aut 5268/1 dt 03.10.2023,Aut 4532/1 dt 06.10.2023,Aut 4532/7 dt 04.09.2023,Listepagesa date 03.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,160,000 2023-11-08 2023-11-09 62110050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Dieta me jashte vendit,urdher nr 606 dt 20.10.2023,Urdher nr 629 dt 02.11.2023,Autorizim nr 5596/1 dt 20.10.2023,Autorizim nr 5596/13 dt 02.11.2023,Sa blere 20 000 euro me kurs pref 108 lek/euro
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 166,909 2023-11-06 2023-11-09 59110050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar paga keshilltar te jashtem, Tetor 2023,Urdher 603 dt 18.10.2023,Urdh 222 dt 11.04.2023,KM 325 dt 31.05.2023,Udhezim MFE nr 2 dt 09.01.2023,listepagesa dt 03.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 25,500 2023-11-06 2023-11-09 59410050012023 Kompensime speciale te tjera MBZHR,606,Paguar rimbursim karburanti per Zevendes Ministrat,Tetor 2023,Ligji 10160 dt 15.10.2009,Ligji 169/2013,listepagesa dt 03.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DREJTORIA VENDORE E ASHK-së ELBASAN Tirane 2,000 2023-11-06 2023-11-09 58710050012023 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni MBZHR,602,Paguar tarife aplikimi per statusin juridik te pasurive(Toke bujqesore),memo 5688 dt 25.10.2023,Fat 1183 dt 20.10.2023,Autorizim nr 5562 dt 18.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 9,273 2023-11-06 2023-11-09 59210050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar paga keshilltar te jashtem, Tetor 2023,Urdher 619 dt 30.10.2023,VKM 325 dt 31.05.2023,Udhezim nr 2 dt 09.01.23,listepagesa dt 3.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,750 2023-11-06 2023-11-09 59510050012023 Kompensime speciale te tjera MBZHR,606,Paguar rimbursim karburanti per Zevendes Ministrat,Tetor 2023,Ligji 10160 dt 15.10.2009,Ligji 169/2013,listepagesa dt 03.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 210,140 2023-11-06 2023-11-09 59710050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Paguar dieta brenda vendit,Aut 5184/1 dt 28.09.2023,Aut 5041/1 dt 22.09.2023,Aut 5351/1 dt 06.10.2023,Aut 4970/1 dt 19.09.2023,Aut 5079/1 dt 26.09.2023,Listepagesa date 03.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 102,000 2023-11-06 2023-11-09 59310050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar paga keshilltar te jashtem, Tetor 2023,Urdher 546 dt 25.09.2023,VKM 325 dt 31.05.2023,Udhezim nr 2 dt 09.01.23,listepagesa dt 3.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 1,000 2023-11-06 2023-11-09 60010050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Paguar dieta brenda vendit,Aut 4835/1 dt 12.09.2023,Listepagesa date 03.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 12,750 2023-11-06 2023-11-09 59610050012023 Kompensime speciale te tjera MBZHR,606,Paguar rimbursim karburanti per Zevendes Ministrat,Tetor 2023,Ligji 10160 dt 15.10.2009,Ligji 169/2013,listepagesa dt 03.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) SULOLLARI-KLIMA Tirane 117,480 2023-11-06 2023-11-09 58910050012023 Sherbime te tjera MBZHR,602,Sherbim emergjent i sistemit te ngrohje ftohjes(Tubacionet),memo 3188/6 dt 18.10.2023,Akt konstatimi dt 17.10.2023,Oferte dt 17.10.2023,PV dt 18.10.2023,Fature nr 187 dt 18.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 408,000 2023-11-06 2023-11-09 59010050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar paga keshilltar te jashtem, Tetor 2023,Urdher 195 dt 03.04.2023,Urdh 547 dt 25.09.2023,Urdher nr 548 dt 25.09.2023,Urdher nr 549 dt 25.09.2023,VKM 325 dt 31.05.2023,Udhezim nr 2 dt 09.01.23,listepagesa dt 3.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DREJTORIA VENDORE E ASHK-së ELBASAN Tirane 2,000 2023-11-02 2023-11-06 58610050012023 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni MBZHR,602,Tarife aplikimi per verifikimin e statusit juridik te pasurive(Toke Bujqesore) Memo 5688 dt 25.10.2023,Fat 1621 dt 20.10.2023,Aiutorizim nr 5562 dt 18.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) CREDINS INVEST-sh.a-Shoqeri administruese e Fondeve te Pensionit dhe Sipermarrjeve te Investimeve Kolektive. Tirane 40,000 2023-11-02 2023-11-06 58510050012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pension suplementarTetor 2023,Kont 1010698/1011320/10018079/1004989/1005078/100334/1003351/1019186/101413/1019185/1014115/1014059/1019187/1019264/listepagesa dt 02.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) Drejtoria Vendore e ASHK-së Korçë Tirane 15,000 2023-11-02 2023-11-06 58810050012023 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni MBZHR,602,Tarife aplikimi per verifikimin e statusit juridik te pasurive(Toke Bujqesore) Memo 5563 dt 18.10.2023,Memo 5564 dt 18.10.2023,Fat 1239 dt 13.10.2023,Fat 1240 dt 13.10.2023,Aiutorizim nr 5470 dt 12.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 341,031 2023-11-01 2023-11-02 58010050012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pagat per muajin Tetor 2023,(Tirana Bank),Numri i punonjesve ne organike plan 180, fakt 5,Numri i punonjesve mbi organike plan 36 fakt 0,listepagesa date 01.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 7,804,098 2023-11-01 2023-11-02 57710050012023 Paga me kontrate per kohe te kufizuar MBZHR,600,Paguar pagat per muajin Tetor 2023,(Credins bank),Numri i punonjesve ne organike plan 180, fakt 80,Numri i punonjesve mbi organike plan 36 fakt 19,listepagesa date 01.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,567,791 2023-11-01 2023-11-02 57810050012023 Paga me kontrate per kohe te kufizuar MBZHR,600,Paguar pagat per muajin Tetor 2023,(Raiffeisen bank),Numri i punonjesve ne organike plan 180, fakt 26,Numri i punonjesve mbi organike plan 36 fakt 6,listepagesa date 01.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 283,648 2023-11-01 2023-11-02 58110050012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pagat per muajin Tetor 2023,(Intesa San Paolo Bank),Numri i punonjesve ne organike plan 180, fakt 2,Numri i punonjesve mbi organike plan 36 fakt 1,listepagesa date 01.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,140,278 2023-11-01 2023-11-02 57910050012023 Paga me kontrate per kohe te kufizuar MBZHR,600,Paguar pagat per muajin Tetor 2023,(BKT),Numri i punonjesve ne organike plan 180, fakt 29,Numri i punonjesve mbi organike plan 36 fakt 6,listepagesa date 01.11.2023
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave