Transaksion Thesari 2019- Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) (Mbi 3,682 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,441,257,383.00 3,682 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 15,120 2024-01-11 2024-01-15 76510050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim makinash (AA283KD) vazhdim Minik 1 nr prot 2710/2 dt 24.05.2023,Urdher 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 15.12.2023,Akt verifikim dt 15.12.2023,PV marrje ne dorezim dt 15.12.2023,certf garnc d 15.12.23,fat 2006 dt 15.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 208,250 2024-01-08 2024-01-15 75910050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar Komis x skemat e cilesis Mem 678/8 d 28.12.23 U 305 d 28.6.22 Pv d 30.01.23 d 22.09.23, 6.12.23 d 21.12.23 d 22.12.23 Vnd 1 d 30.01.23 Nr2 22.09.23 Nr3 d 6.12.23 Nr4 d 21.12.23 Nr5 22.12.23 U 750 d 15.12.23 U 792 d 29.12.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 102,000 2024-01-11 2024-01-15 78410050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar shperblim per negociatat e BE,memo nr 7035 dt 29.12.2023,VKM 795 dt 28.12.2023,Listepagesa dt 29.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) CREDINS INVEST-sh.a-Shoqeri administruese e Fondeve te Pensionit dhe Sipermarrjeve te Investimeve Kolektive. Tirane 40,000 2024-01-11 2024-01-15 710050012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Sigurimi vullnetar per muajin dhjetor 2023,Kon 1010698,1011320,1018079,1004989,1005078,1003341,1003351,1019186,1014131,1019185,1014115,1014059,1019187,1019264,listepages dt 09.11.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 21,240 2024-01-11 2024-01-15 76710050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim makinash (AA028VX) vazhdim Minik 1 nr prot 2710/2 dt 24.05.2023,Urdher 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 15.12.2023,Akt verifikim dt 15.12.2023,PV marrje ne dorezim dt 15.12.2023,certf garnc dt 15.12.23,fat 2011 dt 15.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 16,080 2024-01-11 2024-01-15 77110050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim makinash (AA914PK) vazhdim Minik 1 nr prot 2710/2 dt 24.05.2023,Urdher 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 14.12.2023,Akt verifikim dt 14.12.2023,PV marrje ne dorezim dt 14.12.2023,certf garnc dt 14.12.23,fat 1976 dt 14.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) MARA INT SERVICES Tirane 42,227 2024-01-11 2024-01-15 77610050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Larje makinash per muajin nentor 2023,Vazhdim kont nr 533/3 dt 01.02.2023,Urdher nr 533/5 dt 02.02.2023,Listat e larjes te nenshkruara per muajin Tetor 2023,Fature nr 1455 dt 28.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 20,760 2024-01-11 2024-01-15 76610050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim makinash (AA469VV) vazhdim Minik 1 nr prot 2710/2 dt 24.05.2023,Urdher 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 14.12.2023,Akt verifikim dt 14.12.2023,PV marrje ne dorezim dt 14.12.2023,certf garnc d 14.12.23,fat 1977 dt 14.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 185,400 2024-01-11 2024-01-15 77210050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim makinash (AA271 NB vazhdim Minik 1 nr prot 2710/2 dt 24.05.2023,Urdher 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 19.12.2023,Akt verifikim dt 19.12.2023,PV marrje ne dorezim dt 19.12.2023,certf garnc dt 19.12.23,fat 2065 dt 19.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 63,750 2024-01-08 2024-01-15 76010050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar Komis x skemat e cilesis Mem 678/8 d 28.12.23 U 695d 23.11.23 Pv d 30.01.23 d 22.09.23, 6.12.23 d 21.12.23 d 22.12.23 Vnd 1 d 30.01.23 Nr2 22.09.23 Nr3 d 6.12.23 Nr4 d 21.12.23 Nr5 22.12.23 U 750 d 15.12.23 U 792 d 29.12.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 90,178 2024-01-08 2024-01-15 76210050012023 Te tjera shperblime per personelin MBZHR, 600, Paguar Shperblim leje e zakonshme , Shkresa Nr.6180/1 d 23.11.23, Shperblim 13 dite pune, Listepagesa dt 29.12.2023, Banka B.K.T ,Znj Ami Çarçani.
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 127,500 2024-01-08 2024-01-15 76110050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar Komis x skemat e cilesis Mem 678/8 d 28.12.23 U 695d 23.11.23 Pv d 30.01.23 d 22.09.23, 6.12.23 d 21.12.23 d 22.12.23 Vnd 1 d 30.01.23 Nr2 22.09.23 Nr3 d 6.12.23 Nr4 d 21.12.23 Nr5 22.12.23 U 750 d 15.12.23 U 792 d 29.12.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 106,320 2024-01-11 2024-01-15 76910050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim makinash (AA029VX) vazhdim Minik 1 nr prot 2710/2 dt 24.05.2023,Urdher 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 14.12.2023,Akt verifikim dt 14.12.2023,PV marrje ne dorezim dt 14.12.2023,certf garnc dt 14.12.23,fat 1975 dt 14.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 22,800 2024-01-11 2024-01-15 77410050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim makinash (AA758XM) vazhdim Minik 1 nr prot 2710/2 dt 24.05.2023,Urdher 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 14.12.2023,Akt verifikim dt 14.12.2023,PV marrje ne dorezim dt 14.12.2023,certf garnc dt 14.12.23,fat 1978 dt 14.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) MARA INT SERVICES Tirane 42,227 2024-01-11 2024-01-15 77510050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Larje makinash per muajin nentor 2023,Vazhdim kont nr 533/3 dt 01.02.2023,Urdher nr 533/5 dt 02.02.2023,Listat e larjes te nenshkruara per muajin Nentor 2023,Fature nr 1403 dt 09.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) SULOLLARI-KLIMA Tirane 37,800 2024-01-11 2024-01-15 77710050012023 Sherbime te tjera MBZHR,602,Sherbime dhe mirembajtje ashensori,Vazhdim kon nr 1142/3 dt 01.03.2023,situacion nr 10 dt 27.12.2023,Kerkese dt 27.12.2023, prot nr 6966 dt 28.12.2023,Urdher nr 1142/5 dt 07.03.2023,PV dt 27.10.2023,Fat 286 dt 27.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ALSTEZO(J63208420N) Tirane 67,128 2024-01-11 2024-01-15 77310050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Riparim makinash (TR2415F) vazhdim Minik 1 nr prot 2710/2 dt 24.05.2023,Urdher 324 dt 26.05.2023,Situacion dt 19.12.2023,Akt verifikim dt 19.12.2023,PV marrje ne dorezim dt 19.12.2023,certf garnc dt 19.12.23,fat 2067 dt 19.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 3,011,482 2024-01-11 2024-01-12 78510050012023 Shpenzime te tjera qiraje MBZHR,602,Pagese per rregjistrimin ne panairin Frut Logjistika 2024,BERLIN,Urdher nr 762 dt 27.12.2023,Memo 4277/4 dt 27.12.2023,Fat 3153029 dt 07.12.2023,Transferuar gjithsej 28332.71 euro me kurs pref 106 lek/euro
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 4,032,596 2024-01-10 2024-01-11 77910050012023 Te tjera shperblime per personelin MBZHR,600,Paguar shperblimi per punonjesit ne kuader te negociata me BE dhe per punonjes mbeshtetes per vitin 2023,Memo 7035 dt 29.12.2023,VKM 795 dt 28.12.2023,VKM 834 dt 28.12.2023,Listepagesa date 29.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 299,878 2024-01-10 2024-01-11 78210050012023 Te tjera shperblime per personelin MBZHR,600,Paguar shperblimi per punonjesit ne kuader te negociata me BE dhe per punonjes mbeshtetes per vitin 2023,Memo 7035 dt 29.12.2023,VKM 795 dt 28.12.2023,VKM 834 dt 28.12.2023,Listepagesa date 29.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,217,572 2024-01-10 2024-01-11 78110050012023 Te tjera shperblime per personelin MBZHR,600,Paguar shperblimi per punonjesit ne kuader te negociata me BE dhe per punonjes mbeshtetes per vitin 2023,Memo 7035 dt 29.12.2023,VKM 795 dt 28.12.2023,VKM 834 dt 28.12.2023,Listepagesa date 29.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 1,348,697 2024-01-10 2024-01-11 78010050012023 Te tjera shperblime per personelin MBZHR,600,Paguar shperblimi per punonjesit ne kuader te negociata me BE dhe per punonjes mbeshtetes per vitin 2023,Memo 7035 dt 29.12.2023,VKM 795 dt 28.12.2023,VKM 834 dt 28.12.2023,Listepagesa date 29.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) Banka OTP Albania Tirane 321,490 2024-01-10 2024-01-11 78310050012023 Te tjera shperblime per personelin MBZHR,600,Paguar shperblimi per punonjesit ne kuader te negociata me BE dhe per punonjes mbeshtetes per vitin 2023,Memo 7035 dt 29.12.2023,VKM 795 dt 28.12.2023,VKM 834 dt 28.12.2023,Listepagesa date 29.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 102,000 2024-01-04 2024-01-08 75310050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar paga keshilltar te jashtem, Dhjetor 2023,Urdher 619 dt 30.10.2022,VKM 325 dt 31.05.2023,Udhezim nr 2 dt 09.01.23,listepagesa dt 29.12.2023, BANKA BKT
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) SULOLLARI-KLIMA Tirane 42,480 2023-12-27 2024-01-08 73210050012023 Sherbime te tjera MBZHR,602,sherbime dhe mirembajtje ashensori,vazhdim kont 1142/3 dt 01.03.2023,sit nr 9 dt 30.11.2023,kerkese nr 6409 dt 05.12.2023,Urdher nr 1142/5 dt 07.03.2023,PV dt 30.11.2023,Fat 242 dt 30.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) SALILLARI Tirane 371,482 2023-12-27 2024-01-08 72910050012023 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) MBZHR,231,Rik i godines se QTTB,ndert godine:vazhd kon 6764/5 d 16.10.20,AKon 1435/6 d 31.5.22,shk 6085/1 dt 30.11.22,Akt kol dt 15.12.22,AMP dt 15.12.22,shk 5840/3 d 21.12.22,sit perf d 30.11.22,F552 d 22.12.22,PV d 2.10.23,AN 6 d 14.12.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 442,800 2023-12-28 2024-01-08 73510050012023 Blerje dokumentacioni MBZHR,602,Pyetsor per vrojtimin statistikor 2023,memo 6369 dt 1.12.23,UP 6369/2 dt 5.12.2023,PV dt 5.12.23,ftes of 6369/3 dt 5.12.23,Njoft fit d 13.12.23,PV dt 18.12.23,Urdh 590 dt 09.10.23,PV dt 19.12.23,F 1955 d 19.12.23,FH 36 dt 19.12.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,750 2024-01-04 2024-01-08 75610050012023 Kompensime speciale te tjera MBZHR,606,Paguar rimbursim karburanti per Zevendes Ministrat,Dhjetor 2023,Ligji 10160 dt 15.10.2009,Ligji 169/2013,listepagesa dt 29.12.2023, Banka Raiffeisen
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DORIAN SKENDI Tirane 4,263,277 2023-12-29 2024-01-08 74110050012023 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MBZHR,602,Paguar vendim gjyqesorper punonjes me kthim ne pune,Aut 768/6 dt 06.04.2023,VGJSHK I,5642 dt 25.11.2016,VGJApelit 481 dt 15.11.2022,Kont sherb dt 19.01.2023,Paguar 1.10.2019-29.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 4,000 2024-01-04 2024-01-08 75810050012023 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,Paguar rimbursim telefoni per muajin Nentor 2023,shkr 673 d 2.9.20,shkr 7987 d 8.10.2020,Fat 5096749 dt 25.12.23, Bledi Mile Nentor 2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 166,909 2024-01-04 2024-01-08 75210050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar paga keshilltar te jashtem, Dhjetor 2023,Urdher 222 dt 11.04.2023, Urdh 620 dt 31.10.2023, Urdh 674 dt 16.11.2023, VKM 325 dt 31.05.2023, Udhezim nr 2 dt 9.01.23, Listpagesa dt 29.12.2023 Banka Credins
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 12,750 2024-01-04 2024-01-08 75710050012023 Kompensime speciale te tjera MBZHR,606,Paguar rimbursim karburanti per Zevendes Ministrat,Dhjetor 2023,Ligji 10160 dt 15.10.2009,Ligji 169/2013,listepagesa dt 29.12.2023 Banka CREDINS
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 25,500 2024-01-04 2024-01-08 75510050012023 Kompensime speciale te tjera MBZHR,606,Paguar rimbursim karburanti per Zevendes Ministrat,Dhjetor 2023,Ligji 10160 dt 15.10.2009,Ligji 169/2013,listepagesa dt 29.12.2023 Banka B.K.T
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DORIAN SKENDI Tirane 196,963 2023-12-29 2024-01-08 74210050012023 Shpenzime gjyqesore MBZHR,602,Paguar shpenzime permbarimi per pagesen e Z,Aleksander Klimi,Kontrate sherbimi dt 19.10.2023,Udhezim i perbashket 385/7 dt 28.06.2017,Fature nr 157 date 29.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) PRASLIN INVESTMENT Tirane 92,871 2023-12-27 2024-01-08 73010050012023 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore MBZHR,231,Rik i godines se QTTB,ndert godine:vazhd kon 6764/5 d 16.10.20,AKon 1435/6 d 31.5.22,shk 6085/1 dt 30.11.22,Akt kol dt 15.12.22,AMP dt 15.12.22,shk 5840/3 d 21.12.22,sit perf d 30.11.22,F170 d 21.12.22,PV d 2.10.23,AN 6 d 14.12.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 204,000 2024-01-04 2024-01-08 75410050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar paga keshilltar te jashtem, Dhjetor 2023,Urdher 546 dt 25.09.2023,Urdher 668 dt. 14.11.2023, VKM 325 dt 31.05.2023,Udhezim nr 2 dt 09.01.23,listepagesa dt 29.12.2023, Banka Intesa San Polo
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 408,000 2024-01-04 2024-01-08 75110050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar paga keshilltar te jashtem,Dhjetor 2023,Urdher 195 dt 03.04.2023,Urdh 547 dt 25.09.2023,Urdher nr 548 dt 25.09.2023,Urdher nr 549 dt 25.09.2023,VKM 325 dt 31.05.2023,Udhezim nr 2 dt 09.01.23,listepagesa dt 29.12.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 3,123,194 2024-01-03 2024-01-04 310050012024 Paga me kontrate per kohe te kufizuar MBZHR,600 Paguar pagat e punonjesve ne organike dhe mbi organike per muajin dhjetor 2023,listepagesa date 03.01.2024,nr punonjes plan 180, fakt 28
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,893,098 2024-01-03 2024-01-04 210050012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600 Paguar pagat e punonjesve ne organike dhe mbi organike per muajin dhjetor 2023,listepagesa date 03.01.2024,nr punonjes plan 180, fakt 29
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 315,387 2024-01-03 2024-01-04 510050012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600 Paguar pagat e punonjesve ne organike dhe mbi organike per muajin dhjetor 2023,listepagesa date 03.01.2024,nr punonjes plan 180, fakt 2
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave