Transaksion Thesari 2019- Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) (Mbi 3,682 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,441,257,383.00 3,682 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) Banka OTP Albania Tirane 166,578 2023-11-01 2023-11-02 58210050012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pagat per muajin Tetor 2023,(OTP Bank),Numri i punonjesve ne organike plan 180, fakt 2,Numri i punonjesve mbi organike plan 36 fakt 0,listepagesa date 01.11.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 629,529 2023-10-18 2023-10-27 55910050012023 Elektricitet MBZHR,602,paguar enrgjia elektrike per muajin shtator 2023,Kontrate nr H 109835,kodi i klientit TR1H080010109835,Fature nr 456076116 dt 30.09.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DREJTORIA E PERGJ E DOGANAVE Tirane 583,793 2023-10-19 2023-10-25 56010050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,04/231,Paguar Tvsh dhe tarife cdoganimi (Projekti IPA 2022/433-758 Faza 4,kontroll,crrenjosja e terbimit),Memo 5555 dt 18.10.2023,urdher 600 dt 18.10.2023,fat nr 2/128/2023 dt 19.09.2023,fat dog 27101231,kont Nr .IPA/2022/433-758,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 20,083 2023-10-18 2023-10-25 55610050012023 Sherbime te printimit dhe publikimit MBZHR,602,paguar abonim shtypi per muajin shtator 2023,Vazhdim kontrate nr 380/3 dt 20.01.2023,Urdher nr 91 dt 23.02.2023,PV dt 16.10.2023,Fature nr 583 dt 16.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 13,092 2023-10-18 2023-10-20 55410050012023 Uje MBZHR,602,Paguar shpenzime uji per muajin shtator 2023,Kodi i klientit(Kontratat) 159740-1, fature nr 275935 dt 05.10.2023,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) AR&LO Travel-Blu Tour Operator Tirane 40,425 2023-10-13 2023-10-20 54510050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit(Tir-Bruksel-Tir),memo 505/3 dt 03.08.2023,UP 505/4 dt 09.08.2023,ftes of 505/5 dt 09.08.2023,njof fit dt 09.08.2023,PV dt 09.08.2023,Fat 1278 dt 10.08.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 385,000 2023-10-13 2023-10-20 54610050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit(Tir-Bruksel-Tir),memo 3519/26 dt 30.08.2023,UP 3519/31 dt 31.08.2023, ftes of 3519/32 dt 31.08.2023,njof fit dt 01.09.2023, PV dt 01.09.2023,Fat 859 dt 01.09.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) KELVIN TRAVEL Tirane 163,100 2023-10-18 2023-10-20 55810050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit, (TIR-MADRID-SPANJE-TIR),memo 5103 dt 26.09.2023,UP 5103/4 dt 27.09.2023,Ftes oferte 5103/5 dt 27.09.2023,PV dt 27.09.2023,Njoft fit dt 27.09.2023,Fat 1395 dt 27.09.2023 ,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ODISEA TRAVEL & TOURS Tirane 178,200 2023-10-13 2023-10-20 54410050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Bileta me jashte vendit(Tir-Bruksel-Tir),memo 4854/1 dt 13.09.2023,Memo 4959 dt 18.09.2023,UP 4921 dt 18.09.2023,ftes of 4921/1 dt 18.09.2023,PV dt 18.09.2023,njof fit dt 18.09.2023,Fat 4553 dt 19.09.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 7,348 2023-10-18 2023-10-20 54910050012023 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,Rimbursim telefoni ,vendim 673 dt 02.09.2020,Shkresa 7987 dt 08.10.2020,Nr fatures 3877832 dt 04.09.2023,nr pajtimi 221332497409 dt 08.09.2023,listepagesa dt 18.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 7,550 2023-10-18 2023-10-20 55010050012023 Te tjera transferta tek individet MBZHR, 606,Rimbursim telefoni ,vendim 673 dt 02.09.2020,Shkresa 7987 dt 08.10.2020,Fat 3910199 dt 07.10.2023,fat 1061150442 d 29.9.23,fat 2081144560 d 8.9.23,fat 3898478 d 06.10.2023,listepagesa dt 18.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ONE ALBANIA Tirane 73,122 2023-10-18 2023-10-20 55710050012023 Sherbime telefonike MBZHR,602,paguar shpenzime telefoni fix per muajin shtator 2023,Nr klientit 310001692709,Fature nr 1445092 dt 04.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 69,546 2023-10-18 2023-10-20 55210050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,Paguar paga keshilltar i jashtem per shtator 2023,Urdher 547 dt 25.09.2023,Urdher nr 548 dt 25.09.2023,Urdher nr 549 dt 25.09.2023,VKM nr 325 dt 31.05.2023,Udhezim plotesues i MFE nr 2 dt 09.01.2023,listepagesa dt 18.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) TIRANA INTERNATIONAL AIRPORT SHPK Tirane 87,707 2023-10-17 2023-10-20 54810050012023 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MBZHR,602,shpenzime aeroportuale,kontrolli dhe crrenjosja e semundjes se terbimit,Memo 5454 dt 12.10.2023,Urdher nr 595 dt 12.10.2023,Fature nr 3575 dt 10.07.2023,Kontrate Nr IPa /2022/433-758,Projekti Ipa 2022
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,320 2023-10-18 2023-10-20 55110050012023 Te tjera transferta tek individet MBZHR, 606,Rimbursim telefoni ,vendim 673 dt 02.09.2020,Shkresa 7987 dt 08.10.2020,Fat 50000000007219435 d 01.10.23,listepagesa dt 18.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 60,020 2023-10-18 2023-10-20 55510050012023 Posta dhe sherbimi korrier MBZHR,602,Paguar shpenzime postare per muajin shtator 2023, fature nr 92899 dt 06.10.2023,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 12,364 2023-10-10 2023-10-16 53910050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar leje vjetore e pa kryer ne forme shperblim,Gisela Vani,Urdher nr 523 dt 08.09.2023,listepagesa date 09.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) O.ES. DISTRIMED Tirane 30,534,494 2023-10-11 2023-10-16 54010050012023 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MBZHR,602,Blerje matrikuj,memo 1387 dt 1.3.23,PV dt 26.4.23,UP 2453/1 dt 26.4.23,Njoft fit 2453/12 dt 22.06.23,MK 2453/13 dt 26.6.23,Sig kon 0020115 dt 26.6.23,Minik 1 dt 1.8.23,Urdh 497 d 4.9.23,PV d 8.9.23,Fat 1385 d 8.9.23,FH 21 d 8.9.23
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 324,000 2023-10-12 2023-10-16 54310050012023 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Dieta me jashte vendit,Urdher nr 561 dt 26.09.2023,Urdher nr 565 dt 27.09.2023,Urdher nr 574 dt 29.09.2023,Autorizim nr 4995/1 dt 27.09.2023,Sa blere 3000 euro me kurs pref 108 lek/euro
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 263,331 2023-10-10 2023-10-16 53810050012023 Te tjera shperblime per personelin MBZHR,602,Paguar leje vjetore te pakryera ne forme shperblimi per keshilltare te ish babinetit te Ministrit,Urdher nr 534 dt 19.09.2023,Urdher nr 543 dt 25.09.2023,Urdh 576 dt 29.09.2023,listepagesa date 09.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 516,043 2023-10-10 2023-10-16 53710050012023 Te tjera shperblime per personelin MBZHR,602,Paguar shperblim 2 paga mujore dhe 15 dite pune per leje vjetore te pakryer ne forme shperblimi,Urdher nr 542 dt 25.09.2023,Urdher nr 573 dt 29.09.2023,listepagesa date 09.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) KASTRATI Tirane 1,422,969 2023-10-05 2023-10-13 52610050012023 Karburant dhe vaj MBZHR,602,Blerje nafte me karte per automjete,Vazhdim MK 118/22 dt 23.06.2022,Minik nr 5 dt 6.9.2023,Sig kon S230704888 dt 6.9.2023,Urdher nr 522 dt 07.09.2023,PV dt 11.09.2023,Fature nr 13246 dt 11.09.2023,FH 22 dt 11.09.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) MARA INT SERVICES Tirane 42,227 2023-10-05 2023-10-13 52710050012023 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit MBZHR,602,Larje autovetura per muajin Gusht 2023,Vazhdim kontrate nr 533/3 dt 01.02.2023,Urdher nr 533/5 dt 02.02.2023,Listat e larjes Gusht 2023,Fature nr 1091 dt 01.09.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 23,182 2023-10-10 2023-10-13 53610050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar keshilltar te jashtem per muajin shtator,Urdher nr 546 dt 25.09.2023,VKM 325 dt 31.5.23,Udhez 2 dt 9.1.23,listpagesa dt 09.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 102,000 2023-10-10 2023-10-13 53510050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar keshilltar te jashtem per muajin shtator,Urdher nr 439 dt 03.10.2022,VKM 325 dt 31.5.23,Udhez 2 dt 9.1.23,listpagesa dt 09.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 343,091 2023-10-10 2023-10-13 53410050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar keshilltar te jashtem per muajin shtator,Urdher nr 283 dt 17.06.2022,Urdher nr 496 dt 27.10.2022,urdh 234dt 13.4.23,urdh 222 dt 11.4.23,Urdhe 528 dt 12.09.23,VKM 325 dt 31.5.23,Udhez 2 dt 9.1.23,listpagesa dt 09.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 236,455 2023-10-10 2023-10-13 53310050012023 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar keshilltar te jashtem per muajin shtator,Urdher nr 355 dt 27.07.2022,Urdher nr 195 dt 03.04.2023,,shkr 3266/1 dt 5.6.23,urdh 532 dt 18.9.23,urdh 560 dt 25.9.23,VKM 325 dt 31.5.23,Udhez 2 dt 9.1.23,listpagesa dt 09.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) Albsig Tirane 18,182 2023-10-02 2023-10-12 51910050012023 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit MBZHR,602,Paguar siguracion TPL e pergjithshme,Per automjetin AA396XX,memo 5219 dt 29.09.2023,Fature nr 152901 dt 18.09.2023,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Tirane 5,000 2023-10-04 2023-10-12 52110050012023 Sherbime telefonike MBZHR,602,Pagese per rinovim Domain www.bujqesia.gov.al,Memo nr 5218 date 29.09.2023,Fature nr 369932094 dt 01.10.2020,Periudha 11.10.2020 deri 10.11.2025
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Tirane 4,940 2023-10-04 2023-10-12 52010050012023 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni MBZHR,602,Sa likuidohet taksa vjetore per vitin 2023 per automjetin AA396XX,Memo nr 5219 dt 29.09.2023,Fatura nr.2300530346 dt 18.09.2023,
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 25,500 2023-10-05 2023-10-11 52210050012023 Kompensime speciale te tjera MBZHR,606,Paguar rimbursim karburanti per muajin shtator 2023,Ligji 10160 dt 15.10.2009,Ligji 169/2013,Listepagesa dt 04.10.2023(Zevendes mimistra)
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,750 2023-10-05 2023-10-11 52310050012023 Kompensime speciale te tjera MBZHR,606,Paguar rimbursim karburanti per muajin shtator 2023,Ligji 10160 dt 15.10.2009,Ligji 169/2013,Listepagesa dt 04.10.2023(Zevendes mimistra)
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 246,500 2023-10-05 2023-10-11 53010050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,Aut 4223/2 dt 01.08.2023,Aut 4223/5/6 dt 1.8.2023,Aut 4223/8/9/10 dt 1.8.2023,aut 4223/12/13 dt 01.08.2023,aur 4223/14/17 d 1.8.23,aut 4516/1/2/3 dt 21.8.23,aut 4692/1/2 d 4.9.23,listpagese dt 05.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 165,000 2023-10-05 2023-10-11 53210050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,Aut 4532/3 dt 04.09.2023,aut 4532/4 dt 04.09.2023,aut 4532/5 dt 04.09.2023,listepagesa dt 5.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 24,500 2023-10-05 2023-10-11 53110050012023 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,Aut 4301/2 dt 04.09.2023,aut 4715/1 dt 06.09.2023,aut 4733/1 dt 07.09.2023,aut 4920/1 dt 15.09.2023,listepagesa dt 5.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) XH - N - SH GROUP Tirane 540,000 2023-10-05 2023-10-11 52910050012023 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim MBZHR,602,Blerje materiale pastrimi ,memo nr 4708 dt 6.9.2023,UP 4708/1 dt 7.9.23,Ftes of 4708/2 dt 7.9.2023,PV dt 7.9.23,Njoft fit dt 13.9.23,PV dt 18.9.23,Urdh 224 dt 12.04.2023,,PV dt 18.09.2023,fature 102 dt 18.09.23,FH 23 dt 18.09.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) CREDINS INVEST-sh.a-Shoqeri administruese e Fondeve te Pensionit dhe Sipermarrjeve te Investimeve Kolektive. Tirane 40,000 2023-10-05 2023-10-11 52510050012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,paguar sigurimi vullnetar per punonjesit e Aparatit per shtator 2023,Kontrata,1010698,1011320,1018079,1004989.1005078,1003341,1003351,1019186,1014131,1019185,1014115,1014059,1019187,10199264,listepagesa dt 04.10.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DHIMITER VASI (K81310021J) Tirane 4,500 2023-10-05 2023-10-11 52810050012023 Te tjera materiale dhe sherbime speciale MBZHR,231,Blere kartvizita,Memo 5100 dt 26.09.2023,PV nr 5100/1 dt 26.09.2023,Urdher nr 537 dt 19.09.2023,PV dt 26.09.2023,Fature nr 1442 dt 26.09.2023,FH nr 24 dt 26.09.2023
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 12,750 2023-10-05 2023-10-11 52410050012023 Kompensime speciale te tjera MBZHR,606,Paguar rimbursim karburanti per muajin shtator 2023,Ligji 10160 dt 15.10.2009,Ligji 169/2013,Listepagesa dt 04.10.2023(Zevendes mimistra)
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 7,921,311 2023-10-02 2023-10-03 51310050012023 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pagat e punonjesve per muajin shtator 2023.(Credins bank),Numri i punonjesve ne organike plan 180, fakt 81,numri i punonjesve mbi organike plan 36 fakt 17,listepagesa dt 02.10.2023
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave