Transaksion Thesari 2019- Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) (Mbi 3,682 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,441,257,383.00 3,682 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 6,000 2024-03-26 2024-03-28 12110050012024 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606,Rimbursim telefoni per muajin dhjetor,janar 2024,Vend nr 673 dt 02.09.2020( i ndryshuar),shkresa nr 1345 dt 19.02.2024,fat 7041148327 d 26.1.2024,fat 7011191551dt 01.03.2024,fat 5000000010216417dt 17.2.24,listepagesa dt 25.03.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 25,000 2024-03-25 2024-03-28 11510050012024 Udhetim i brendshem MBZHR,602, Paguar dieta brenda vendit. Autorizim 747/5 dt 01.02.2024, Autorizim 1541/2 date 27.02.2024, listepagesa date 25.03.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 16,500 2024-03-26 2024-03-28 11410050012024 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit Autorizim nr 1541/2 dt 27.02.2024,listepagesat date 25.03.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 10,200 2024-03-26 2024-03-28 12510050012024 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar komisioni per prodhimin biologjik,Vendim nr 153 dt 11.03.2022,Memo nr 757/5 dt 28.02.2024,Urdher nr 333 dt 25.08.2020,PV dt 11.01.2024,nr prot 757 dt 29.01.2024listprezenc dt 11.1.24 vend 8 dt 29.01.24,Listpages dt 25.03.24
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 17,000 2024-03-26 2024-03-28 11610050012024 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar komision per mast administrative,Memo nr 1687/5 dt 05.03.24,Urdh 633 dt 2.11.23,PV 1687/6 dt 5.3.24,Listeprezenca dt 25.1.24,21.02.24,Vend nr 9 dt 31.01.2024,Vend nr 17,19,20,21,dt 05.03.24,listepagesa dt 25.3.24
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DREJTORIA VENDORE ASHK-se LUSHNJE Tirane 17,000 2024-03-26 2024-03-28 12710050012024 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni MBZHR,602,Tarife aplikimi online per rregj pasurie,certif pronesie,kartele pasurie,dhe harte memo 1991 d 20.3.2024,Aut 5562 dt 18.10.2023,fat 1458 dt 26.02.2024,Fat 1460 dt 26.02.2024,per pasurite nr 155 dhe 157 zona kad 2790(Lushnje)
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 9,221 2024-03-26 2024-03-28 11810050012024 Te tjera transferta tek individet MBZHR,602,Rimb telefoni per muajt dhjet,tanar,shkurt 24,Vendim nr 673 dt 02.09.2020( i ndryshuar),shkresa nr 1345 dt 19.02.2024,fat 435645 dt 29.01.2024,fat 865049 dt 26.02.2024,fat 1563313 dt 03.03.2024,listepagesa dt 25.03.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 6,800 2024-03-26 2024-03-28 12310050012024 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Paguar komisioni per prodhimin biologjik,Vendim nr 153 dt 11.03.2022,Memo nr 757/5 dt 28.02.2024,Urdher nr 333 dt 25.08.2020,PV dt 11.01.2024,nr prot 757 dt 29.01.2024listprezenc dt 11.1.24 vend 8 dt 29.01.24,Listpages dt 25.03.24
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) ONE ALBANIA Tirane 73,361 2024-03-20 2024-03-25 10910050012024 Sherbime telefonike MBZHR,602,Paguar shpenzime telefoni fix per muajin shkurt 2024,Fature nr 320865 dt 05.03.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) KELVIN TRAVEL Tirane 158,100 2024-03-20 2024-03-25 11010050012024 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602,Paguar dieta me jashte vendit Tir-Berlin -Tir,memo 643 dt 25.01.2024,UP 51 dt 31.01.2024,ftes of 643/4 dt 31.01.2024,PV dt 31.01.2024,njoft fit dt 31.01.2024,Fat 118 dt 31.01.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) UJËSJELLËS KANALIZIME TIRANË Tirane 15,132 2024-03-20 2024-03-25 10710050012024 Uje MBZHR,602,Paguar shpenzime uji per muajin shkurt 2024,kodi i klientit 159740-1,Fature nr 53948 dt 04.03.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) FURNIZUESI I SHERBIMIT UNIVERSAL Tirane 512,145 2024-03-20 2024-03-25 10610050012024 Elektricitet MBZHR,602,Paguar energjia elektrike per muajin shkurt 2024,Kontrate nr H109835 kodi i klientit TR1H080010109835,Fature nr 462422547 dt 29.02.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) POSTA SHQIPTARE SH.A Tirane 72,380 2024-03-20 2024-03-25 10810050012024 Posta dhe sherbimi korrier MBZHR,602,Paguar shpenzime posta dhe sherbimi korier per muajin shkurt 2024,Fature nr 1544 dt 05.03.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 147,670 2024-03-20 2024-03-21 11110050012024 Sherbimet bankare MBZHR,605,Paguar Kuota me jashte vendit ICCAT (Kom. nderk.Kons.Atlantik(ICCAT) viti 2024,memo 1826 dt 11.03.2024,Urdher nr 172 dt 11.03.2024,shkr 116-AF dt 25.01.2024,kontribut gjithsej 1386.38 euro me kurs pref.kembimi 105 lek/euro
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 6,306,653 2024-03-20 2024-03-21 11210050012024 Sherbimet bankare MBZHR,605,Paguar Kuota me jashte vendit ICCAT (Konservimi i Tonit.Atlantik(ICCAT) viti 2024,memo 1828 dt 11.03.2024,Urdher nr 174 dt 11.03.2024,shkr 114-AF dt 25.01.2024,kontribut gjithsej 59963.41 Euro me kurs pref.kembimi 105 lek/euro
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 260,606 2024-03-20 2024-03-21 11310050012024 Organizatat nderkombetare te tjera MBZHR,605,Paguar Kuota me jashte vendit ICCAT (faza 14 GBYP) viti 2024,memo 1827 dt 11.03.2024,Urdher nr 173 dt 11.03.2024,shkr nr SG24-00028 dt 16.01.2024,kontribut gjithsej 2461.96 Euro me kurs pref.kemb 105 lek/euro(Kons.i Tonit Atlan)
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) AMADEUS TRAWELL AND TOURS Tirane 255,000 2024-03-13 2024-03-20 10310050012024 Udhetim jashte shtetit MBZHR,602, Dieta me jashte vendit (Tr-Nuremberg-Tr), Memo nr.828 dt 31.01.2024, UP nr.53 dt 31.01.2024, Ftesa per oferte nr.828/4 dt 31.01.2024, Njoftim fituesi date 31.01.2024, PV dt 31.01.2024, Fatura nr.41 dt 01.02.2024 (A.DENAJ, XH.ÇOT
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 34,466 2024-03-12 2024-03-19 9710050012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar paga per muajin shkurt 2024 per punonjes me kontrate,Numri i punonjesve mbi organike plan 38 dhe fakt 1,listepagesa date 11.03.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) DORIAN SKENDI Tirane 221,204 2024-03-11 2024-03-19 9610050012024 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna MBZHR,602,Paguar vendimgjyqesor per periudhen Janar -shkurt 2024,Vazhdim autorizimi nr 768/6 dt 06.04.2023,VGJSHK I nr 5642 dt 25.11.2016,Vendim Apeli nr 481 dt 15.11.2022,Kont sherb dt 19.01.2023,(Vendim me kthim ne pune)
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 4,500 2024-03-12 2024-03-18 9910050012024 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,747/5 dt 01.02.2024,Aut 1346/1 dt 19.02.2024,listepagesa date 11.03.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 47,000 2024-03-12 2024-03-18 10210050012024 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,6397/2 dt 4.12.2023,Aut 6397/12 dt 04.12.2023,Aut 6397/17 dt 06.12.2023,listepagesa date 11.03.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 186,000 2024-03-12 2024-03-18 9810050012024 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,Aut 136/1 dt 08.01.2024,Aut 267/3 dt 11.01.2024,Aut 747/3 dt 29.01.2024,Aut 691/2 dt 07.02.2024,Aut 1101/1 dt 08.02.2024,listepagesa date 11.03.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 29,500 2024-03-12 2024-03-18 10110050012024 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,6397/1 dt 4.12.2023,Aut 6397/3 dt 04.12.2023,Aut 6397/8 dt 04.12.2023,listepagesa date 11.03.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA E TIRANES Tirane 71,500 2024-03-12 2024-03-18 10010050012024 Udhetim i brendshem MBZHR,602,Dieta brenda vendit,79/1 dt 05.01.2024,Aut 79/3 dt 05.01.2024,Aut 79/4 dt 05.01.2024,listepagesa date 11.03.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) Banka OTP Albania Tirane 2,000 2024-03-05 2024-03-07 9110050012024 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606, Rimbursim Telefoni , Vendim nr 673 dt 02.09.2020 (i ndryshuar), Shkresa nr.1345 dt 19.02.2024, Fat nr 7081159812 dt.21.02.2024, Listepagesa date 04.03.2024 (A.PASKO) JANAR 2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 102,000 2024-03-05 2024-03-07 8110050012024 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Pagesa e Keshilltarit te jashtem, Urdher Nr.619 dt 30.10.2022, VKM nr. 325 dt 31.05.2023, udhezim plotesues i MFE nr.2 dt 9.01.2023, Pagese per muajin Shkurt 2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) CREDINS INVEST-sh.a-Shoqeri administruese e Fondeve te Pensionit dhe Sipermarrjeve te Investimeve Kolektive. Tirane 43,000 2024-03-05 2024-03-07 9210050012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pension vullnet per Shkurt 2024,Kont 1010698,1011320,1018079,1004989,1005078,1003341,1003351,1019186,1014131,1019185,1014115,1014059,1019187,1019264,listepagesa dt 04.03.2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 148,363 2024-03-05 2024-03-07 8010050012024 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Pagesa e Keshilltarit te jashtem, Urdher Nr.620dt 31.10.2023, Kontrate nr. 1275 dt 15.02.2024, VKM Nr. 325 dt 31.05.2023, Udhezim plotesues i MFE nr. 2 dt 9.01.2023, Pagese per Shkurt 2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 25,500 2024-03-05 2024-03-07 8310050012024 Kompensime speciale te tjera MBZHR,606, Rimbursim Karburanti ZV.Ministra, Ligji nr.10160 dt 15.10.2009, Ligj nr 169/2013, Rimbursim karburanti muaj Shkurt, Listepagesa 04.03.2024 (DH.KOTE, A.JAUPLLARI)
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 454,365 2024-03-05 2024-03-07 7910050012024 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Pagesa e Keshilltarit te jashtem, Kontr nr.47/1 dt.15.01.24, Urdher 195 dt 03.04.23, Urdher 547 dt 25.09.23, Urdher 548 dt 25.09.23, Urdher 549 dt 25.09.23, VKM 325 dt 31.05.23, Udhezim MFE nr.2 dt 9.01.23 Pagese per Shkurt 2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 10,041 2024-03-05 2024-03-07 8710050012024 Te tjera shperblime per personelin MBZHR,600, Shperblim leje e zakonshme, Urdher nr.87 dt 12.02.2024, Shperblim leje e zakonshme per 7 dite pune Listepagesa date 04.03.2024, Z.A.Picalli
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 34,465 2024-03-05 2024-03-07 9310050012024 Paga me kontrate per kohe te kufizuar MBZHR,600,Paguar paga e punonjesit me kontrate te perkohshme per muajin Shkurt 2024 (Credins bank),Numri i punonjesve ne organike plan 180 dhe fakt 0, Numri i punonjesve mbi organike plan 38 dhe fakt 1,listepagesa date 05.03.24
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 24,894 2024-03-05 2024-03-07 8910050012024 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606, Rimb Tel, Fat 160743 dt 15.01.24,F 71230 dt 07.01.24, F 535700 dt 6.2.24,F 414427 dt 28.01.24, F 7071165871 dt 2.2.24,F 5000000009450493 d 1.12.23 F 5000000010290063 d 1.1.24, Fat 5008886 d 21.12.23/324126 D 24.1.24 Listpg 4.3.24
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 12,750 2024-03-05 2024-03-07 8510050012024 Kompensime speciale te tjera MBZHR,606, Rimbursim Karburanti ZV.Ministri Ligji 10160dt 15.10.2009, Ligji nr 169/2013, Listepagesa 04.03.2024 (E.CIVICI))
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 204,000 2024-03-05 2024-03-07 8210050012024 Shpenzime per honorare MBZHR,602,Pagesa e Keshilltarit te jashtem, Urdher Nr.546 dt 25.09.2023, Urdher nr.668 dt 14.11.2023, VKM nr.325 dt 31.05.2023, Udhezim plotesues i MFE nr.2 dt 9.01.2023, Pagese per Shkurt 2024
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 5,483 2024-03-05 2024-03-07 9010050012024 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606, Rimbursim Telefoni , Fat 5000000009689495 dt 01.12.2023, Fat nr 50000000010525003 dt 01.01.2024, Fat nr 50000000010228715 dt 01.01.2024, Listepagesa dt 04.03.2024 (Rimb tel A.VATA JANAR 2023, I.TARELLI DHJETOR 23-JANAR24)
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 34,522 2024-03-05 2024-03-07 8810050012024 Te tjera transferta tek individet MBZHR,606, Rimbursim Tel, Vend nr.673 dt 02.09.2020 i ndrysh), Shkr nr.1345 dt 19.02.24, Nr.fat 4648361 dt 02.11.23, Nr.f 1057 dt 03.01.24, Nr.f 614559 dt. 03.02.24, Nr. fat 398274 dt 06.01.24, Nr. fat 727706 dt 04.02.24, Listpag 04.03.24
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,750 2024-03-05 2024-03-07 8410050012024 Kompensime speciale te tjera MBZHR,606, Rimbursim Karburanti ZV.Ministri Ligji 10160dt 15.10.2009, Ligji nr 169/2013, Listepagesa 04.03.2024 (R.KRISTO)
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 62,300 2024-03-05 2024-03-07 8610050012024 Te tjera shperblime per personelin MBZHR,600, Shperblim leje e zakonshme, Urdher nr. 124 dt 19.02.2024, Dhenie shperblimi leje e zakonshme per 8 dite pune, Listepagesa 04.03.2024 Znj. A.Alliu
Aparati Ministrise se Bujqesise dhe Zhvillimit Rural (3535)/ish Aparati Ministrise se Bujqesise e Ushqimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 225,074 2024-03-01 2024-03-04 7710050012024 Paga neto për punonjesit e miratuar në organikë MBZHR,600,Paguar pagat e punonjesve per muajin shkurt 2024,(Intesa San Paolo), Numri i punonjesve ne organike plan 180 dhe fakt 2,Numri i punonjesve mbi organike plan 38 dhe fakt 0,listepagesa date 01.03.2024
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave