Transaksion Thesari 2015-2017- Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) (Mbi 2,686 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2,286,045,541.00 2,686 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Mirela Prifti Tirane 623,770 2018-07-06 2018-07-10 41510140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.25 dt.09.02.2018 serial 13669275
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) KOCO BENDO Tirane 1,063,530 2018-07-06 2018-07-10 41210140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.14 dt.20.12.2017 serial 9361165
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MIRA ZGJANI Tirane 76,150 2018-07-06 2018-07-10 41410140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature dt.29.12.2017, serial 9222561,9222560,9222559,9222558
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANDA KAÇI Tirane 15,470 2018-07-06 2018-07-10 40310140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.9 dt.12.06.2018 serial 13935809
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAJMONDA GJENCAJ Tirane 71,510 2018-07-06 2018-07-10 41610140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.8 dt.23.01.2018 serial 13781611
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Arlinda Hoxhaj Tirane 100,470 2018-07-06 2018-07-10 40710140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.2 dt.11.01.2018 serial 11835834
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Arjeta Dibra Tirane 160,100 2018-07-06 2018-07-10 40610140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.1 dt.04.01.2018 serial 12561501
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANA KOLMARKU Tirane 185,370 2018-07-06 2018-07-10 39910140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.6 dt.28.12.2017 serial 11352056
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALEKSANDRA GJONI / TIRANE Tirane 99,915 2018-07-06 2018-07-10 40110140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.74 dt.11.01.2018 serial 13768633
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ANILA MYFTARAJ Tirane 23,660 2018-07-06 2018-07-10 40510140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.186 dt.11.01.2018 serial 7538499
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBANA DYLA Tirane 194,568 2018-07-06 2018-07-10 39810140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.28 dt.09.01.2018 serial 10175828
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 1,094 2018-07-02 2018-07-10 39610140012018 Sherbime telefonike Min. Drejtesise Pagese telefoni T.Lubonja, muaji Maj 2018, kod.abonentit 54433434, serial 00000002278378944
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Alma Marko Tirane 906,690 2018-07-06 2018-07-10 40210140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.2 dt.11.01.2018 serial 11835834
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Gentiana Hasko Tirane 102,497 2018-07-06 2018-07-10 41010140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.25 dt.29.12.2017 serial 11321780
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) MANIELA SOTA Tirane 229,960 2018-07-06 2018-07-10 41310140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.42 dt.30.12.2017 serial 13821145
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Entela Naqellari Tirane 208,050 2018-07-06 2018-07-10 40910140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.36 dt.11.06.2018 serial 12073294
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) Idlir Shkurti Tirane 32,030 2018-07-06 2018-07-10 41110140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.14 dt.20.12.2017 serial 9361165
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) ALBERT ELEZI Tirane 502,050 2018-07-06 2018-07-10 40010140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise pagese sherbim perkthimi viti 2017, detyrim i prapambetur. Nr ditari 7245. Urdher nr.6210 dt.30.05.2018, fature nr.13 dt.15.12.2017 serial 8531213
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 10,999 2018-07-03 2018-07-10 39710140012018 Sherbime telefonike Min. Drejtesise Pagese telefoni E.Gjonaj, muaji Maj 2018, kod.abonentit 2388316251, serial 238498671
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 412,867 2018-07-02 2018-07-03 38910140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji qershor 2018, Listpagese bankes 02.07.2018, nr punonjesve plan 149 / fakt 107
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 3,070,616 2018-07-02 2018-07-03 39010140012018 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi Min Drejtesise, paga muaji qershor 2018, Listpagese bankes dt.02.07.2018 , nr punonjesve plan 149 / fakt 107
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 2,220,761 2018-07-02 2018-07-03 39210140012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe Min Drejtesise, paga muaji qershor 2018, Listpagese bankes dt.02.07.2018, nr punonjesve plan 149 / fakt 107
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 51,393 2018-07-02 2018-07-03 39110140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga punonjes me kontrate muaji Qershor 2018 Listpagese bankes dt.02.07.2018, nr punonjesve plan 17 / fakt 15, vkm nr 60 dt 31.01.18,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA E TIRANES Tirane 60,883 2018-07-02 2018-07-03 39410140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji qershor 2018, Listpagese bankes dt.02.07.2018, nr punonjesve plan 149 / fakt 107,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 86,526 2018-07-02 2018-07-03 39510140012018 Paga baze Min Drejtesise, paga muaji qershor 2018, Listpagese bankes dt.02.07.2018 2018, nr punonjesve plan 149 / fakt 107,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,184,484 2018-07-02 2018-07-03 38710140012018 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi Min Drejtesise, paga muaji Qershor2018, Listpagese bankes dt.02.07.2018 2018, nr punonjesve plan 149 / fakt 107
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 233,280 2018-07-02 2018-07-03 39310140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga punonjes me kontrate qershor 2018 Listpagese bankes dt.02.07.2018, nr punonjesve plan 17 / fakt 15, vkm nr 60 dt 31.1.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 116,840 2018-07-02 2018-07-03 38810140012018 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Min Drejtesise, paga punonjes me kontrate muaji Qershor 2018 Listpagese bankes dt.02.07.2018, nr punonjesve plan 17 / fakt 15, vkm nr 60 dt 31.01.18,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 3,899 2018-06-27 2018-06-29 37710140012018 Sherbime telefonike Min. Drejtesise shpenzime celulari E.Kokona,E.Ibrahimi Maj 2018, ft seri 00000002278378837, ft seri 00000002278378878, kodi abonentit 54433422, kod abon. 54433427
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,979,038 2018-06-28 2018-06-29 38510140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi, Nentor 2017, Urdher Ministri nr 6210 dt 30.5.18, listp.bankes dt 27.06.2018, Detyrim i prapambetur Ditar nr 7245
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 12,500 2018-06-28 2018-06-29 38210140012018 Udhetim i brendshem Min Drejtesise, Dieta brenda vendit, Listp.bankes dt 27.6.18, bordero dt 27.6.2018, um nr 4194 dt 16.4.18, um 5542/6 dt 11.6.18, um 6185 dt 29.5.18, um 5542/1 dt 18.5.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,872,941 2018-06-28 2018-06-29 38610140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi, Dhjetor 2017, Urdher Ministri nr 6210 dt 30.5.18, listp.bankes dt 27.06.2018, Detyrim i prapambetur Ditar nr 8338
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 26,000 2018-06-28 2018-06-29 38310140012018 Udhetim i brendshem Min Drejtesise, Dieta brenda vendit, Listp.bankes dt 27.6.18, bordero dt 27.6.18, Aut. nr 15/5 dt 15.5.18, Aut nr 18/5 dt 18.5.18, aut 28/5 dt 28.5.18, aut 25/5 dt 25.5.18 aut 14/6 dt 14.6.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 7,500 2018-06-28 2018-06-29 38010140012018 Udhetim i brendshem Min Drejtesise, Dieta brenda vendit, T.Gogu, listpag.bankes dt 27.6.18, bordero 27.06.2018, um 2999 dt dt 12.3.18, um 4194 dt 12.3.18, um 5435 dt 14.5.18, um 5542/6 dt 11.6.18, um 6185 dt 11.6.18, um 5542/1 dt 18.5.18
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 82,500 2018-06-28 2018-06-29 37910140012018 Udhetim i brendshem Min Drejtesise, Dieta brenda vendit, Listp.bankes dt 27.6.18, bordero dt 27.6.2018, aut. nr 21/5 dt 21.5.18, aut 30/5 dt 30.5.18, aut 28/5 dt 28.5.18, aut 10/4 dt 10.4.18, aut 11/6 dt 11.6.18, aut 23/4 dt 23.4.18, aut 20/6 dt 20.6.18,
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 2,847,245 2018-06-28 2018-06-29 38410140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi, Tetor 2017, Urdher Ministri nr 6210 dt 30.5.18, listp.bankes dt 27.06.2018, Detyrim i prapambetur Ditar nr 7245
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 1,000 2018-06-28 2018-06-29 38110140012018 Udhetim i brendshem Min Drejtesise, Dieta brenda vendit, e.kukunja, listpag.bankes dt 27.6.18, bordero 27.06.2018, u.ministri nr 5542 dt 25.5.2018
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) "P I R R O" Tirane 24,000 2018-06-28 2018-06-29 37810140012018 Shpenzime per pritje e percjellje Min. Drejtesise, pritje percjellje, UP nen 100.000 lek nr 4913/10 dt 16.5.2018, PV.m dorezim dt 21.5.18, fh nr 43 dt 21.5.18, ft nr 10 serial 53967725
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,071,561 2018-06-20 2018-06-25 37310140012018 Shpenzime per honorare Min Drejtesise sherbim perkthimi, Shtator 2017, Urdher Ministri nr 6210 dt 30.5.18, listp.bankes dt 19.6.2018, Detyrim i prapambetur Ditar nr 7245
Aparati Ministrise se Drejtesise (3535) IKUBINFO Tirane 158,791 2018-06-20 2018-06-25 363101400120181 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Min. Drejtesise ICMIS Maj 2018, UP 473 dt 20.1.17, kontr vazhdim nr 473/4 dt 24.3.17, Urdher grupit punes nr 473/5 dt 27.317, ft nr 1262 seri 57484572, pv m.dorezim dt 18.06.2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave