Transaksion Thesari 2015-2017- Ministria e Integrimit (3535) (Mbi 1,141 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit.Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre.Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit.Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet cdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyce. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek [email protected]. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojne fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime dhe projekte te caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar cdo institucion
  • Sa para jane paguar ne intervale te caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 454,418,058.00 1,141 All => =>

Transaksione
*Te dhenat e ketij sherbimi jane te aksesueshme ne web-in zyrtar "Drejtoria e Pergjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 367,465 2016-09-22 2016-09-22 26310780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT Dieta me jashte 2624 euro me kurs 139.9,urdh 125 dt 21.09.2016 ,urdh 126,dt.21.09.2016,autorizim 22.09.2016,kerk valute dt.22.09.2016,bordero
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 9,940 2016-09-15 2016-09-16 25410780012016 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT ,Celular Gusht 2016 fat 01.09.2016 seria 208104386 regj. abon.24891440862
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 1,500 2016-09-15 2016-09-16 25210780012016 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT ,Celular Gusht 2016 fat seri 00000002076333968, dt.01.09.2016, kod abon.55125815
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 6,400 2016-09-15 2016-09-16 25510780012016 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT ,Celular Gusht 2016 fat seri 00000002076333943, dt.01.09.2016
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 254,100 2016-09-15 2016-09-16 25810780012016 Udhetim jashte shtetit MINISTRIA E INTEGRIMIT Bileta avioni, urdh14,dt.15.2.16,up 15/2,dt.25.2.16,urdh kom.vl.of.dt.25.2.16,nj.fit dt.26.2.16,fat 6087,dt.31.3.16,seri 31637737,deklarate vonese dt.14.9.16
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 683,620 2016-09-15 2016-09-16 25710780012016 Udhetim jashte shtetit MIN INTEGRIMIT Bilete avioni,marrvesh kuad.472,dt.2.3.16,kont vazhdim 472/1,dt.2.3.16,urdh 84,dt.15.6.16,fo.15.6.16,urdh 84/1,dt.16.6.16,fo 17.6.16,urdh 93,dt.15.7.16,93/1,dt.20.7.16,fo 20.7.16,urdh97,dt.21.7.16,fo 22.7.16,liste fat 27.7.16
Ministria e Integrimit (3535) ALBTELEKOM SH.A. Tirane 5,707 2016-09-15 2016-09-16 25610780012016 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT, Lik telefon fiks Gusht 2016 fat nr 722387706,dt.31.08.2016
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 8,330 2016-09-15 2016-09-16 25310780012016 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT ,Celular Gusht 2016 fat seri 00000002076259791, dt.01.09.2016
Ministria e Integrimit (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 445,944 2016-09-14 2016-09-15 24910780012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MINISTRIA E INTEGRIMIT Lik roje private Gusht 2016, up 2/1,dt.26.1.16,urdh komis vl.2/2,dt.26.1.16,pv dt.26.1.16, ft.of.dt.26.1.16, nj.fit.dt.6.6.16, kont 2/8,dt.20.6.16, fat 852,dt.31.8.16,seri 39083611
Ministria e Integrimit (3535) PASTRIME SILVIO Tirane 18,752 2016-09-14 2016-09-15 25110780012016 Sherbime te tjera 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Larje xhama, mokete, tapete, UP 9, dt.03.02.2016, ft.of.dt.04.02.2016, PV dt.02.03.2016, Nj.fit. dt.08.02.2016, kont 330, dt.15.02.2016, fat 616, dt.30.08.2016, seri 33939016,pv md.dt.30.08.2016
Ministria e Integrimit (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 445,944 2016-09-14 2016-09-15 24810780012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MINISTRIA E INTEGRIMIT Lik roje private Korrik 2016, up 2/1,dt.26.1.16,urdh komis vl.2/2,dt.26.1.16,pv dt.26.1.16, ft.of.dt.26.1.16, nj.fit.dt.6.6.16, kont 2/8,dt.20.6.16, fat 684,dt.31.7.16,seri 32288493
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 140,641 2016-09-13 2016-09-14 24710780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT Dieta me jashte 1000 euro me kurs 140.5,urdh 109 dt 09.09.2016 ,autorizim 13.09.2016,kerk valute dt.13.09.2016,bordero
Ministria e Integrimit (3535) PASTRIME SILVIO Tirane 18,752 2016-09-09 2016-09-13 24410780012016 Sherbime te tjera 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT pagese larje xhamash, mokete, tapete, up 9 dt 3.2.16, ft of 4.2.16,pv 3.2.16, njof fit 8.2.16,kontrat 330 dt 15.2.16, fat 587 dt 29.7.16 ser 33937487,pv 29.8.16
Ministria e Integrimit (3535) M Y R T O SECURITY Tirane 145,416 2016-09-07 2016-09-07 24110780012016 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes MINISTRIA E INTEGRIMIT Lik roje private 20.6.16-30.6.16, up 2/1,dt.26.1.16,urdh komis vl.2/2,dt.26.1.16,pv dt.26.1.16, ft.of.dt.26.1.16, nj.fit.dt.6.6.16, kont 2/8,dt.20.6.16, fat 627,dt.30.6.16,seri 32288436
Ministria e Integrimit (3535) ILIR LILAJ Tirane 410,000 2016-09-07 2016-09-07 24210780012016 Pjese kembimi, goma dhe bateri MINISTRIA E INTEGRIMIT Lik pjese kembimi automjeti, up 43,dt.05.08.2016, nj.anullimi dt.17.08.2016, pv form 6, dt.18.08.2016, fat nr.93,dt.22.08.2016, seri 0130538, PV md dt.22.08.16
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 12,750 2016-09-05 2016-09-06 24410780012016 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT perfitim financiar E.Xhixho Gusht 2016, ligj 169, viti 2013, Autorizim dt.05.09.2016, bordero dt.05.09.2016
Ministria e Integrimit (3535) Ibrahim Osmani(L61318032R) Tirane 41,452 2016-09-05 2016-09-06 24210780012016 Sherbime te tjera MINISTRIA E INTEGRIMIT Blerje lule, UP 11, dt.03.02.2016, ft.of.04.02.2016, ref 22804, dt.03.02.2016, nj.fit. dt.12.02.2016, kont nr.329/1, dt.15.02.2016, fat 76,dt.03.08.2016, seri 31710476,fat 80,dt.30.08.2016,seri 31710480
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,750 2016-09-05 2016-09-06 24310780012016 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT perfitim financiar E.Cani Gusht 2016, ligj 169, viti 2013, Autorizim dt.05.09.2016, bordero dt.05.09.2016
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 1,229,178 2016-09-01 2016-09-02 23110780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/20, bordero
Ministria e Integrimit (3535) STRATI BAILIFF'S SERVICE Tirane 20,000 2016-09-01 2016-09-02 23010780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Shlyerje detyrim financiar L.Hasanaj urdher 51 dt 15.04.2016 urdher 2176, 4613 dt 23.03.2016 vendimi 8773 dt 27.07.2012 bordero Gusht 2016
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 388,063 2016-09-01 2016-09-02 23510780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/6, bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 351,629 2016-09-01 2016-09-02 23910780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/6, bordero
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 46,010 2016-09-01 2016-09-02 23610780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/2, bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 1,480,308 2016-09-01 2016-09-02 23310780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/23, bordero
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 184,527 2016-09-01 2016-09-02 23810780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/4, bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE E GREQISE Tirane 97,668 2016-09-01 2016-09-02 24010780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/2, bordero
Ministria e Integrimit (3535) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Tirane 1,090,675 2016-09-01 2016-09-02 23710780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/16, bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA CREDINS Tirane 537,922 2016-09-01 2016-09-02 23210780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/13, bordero
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 198,844 2016-09-01 2016-09-02 23410780012016 Paga baze MINISTRIA E INTEGRIMIT Paga Gusht 2016, nr pun pl/fakt 110/5, bordero
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 140,540 2016-08-31 2016-09-01 22910780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT Dieta jashte vendit, 1000 euro me kurs 140.4, urdh 106,dt.31.08.2016, bordero dt.31.08.2016,autorizim dt.31.08.2016, kerkese per valute dt.31.08.2016
Ministria e Integrimit (3535) AR & LO Tirane 334,460 2016-08-30 2016-08-31 22910780012016 Udhetim jashte shtetit 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Lik bileta up 3 dt 27.01.2016 njf 25.02.2016 kontr 472/1 dt 02.03.2016 urdh 90 dt 28.06.2016 fat 36566218 nr 6568
Ministria e Integrimit (3535) BLEDI HAKA Tirane 300,000 2016-08-30 2016-08-31 22810780012016 Pjese kembimi, goma dhe bateri 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Lik bl goma up 31 dt 02.06.2016 pv 04.08.2016 fat 38504851 fh 12
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 12,750 2016-08-29 2016-08-30 22810780012016 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT perfitim financiar E.Cani Korrik 2016, ligj 169, viti 2013, Autorizim dt.04.08.2016, bordero dt.04.08.2016
Ministria e Integrimit (3535) HELIOS GASTRONOMI Tirane 45,000 2016-08-29 2016-08-30 22610780012016 Shpenzime per pritje e percjellje 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Shpenzime pritje percjellje, fat 26,dt.21.07.2016, seri 28141276, urdh 96,dt.19.07.2016, program pune dt.21.07.2016
Ministria e Integrimit (3535) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Tirane 237,991 2016-08-29 2016-08-30 22710780012016 Elektricitet 1078001 MINISTRIA E INTEGRIMIT Energjia Korrik 2016 dt.31.07.2016 fat 643392415 kodi i klientit TR1B080024110042 kont B110042
Ministria e Integrimit (3535) RAIFFEISEN BANK SH.A Tirane 249,141 2016-08-25 2016-08-26 22510780012016 Sherbimet bankare MINISTRIA E INTEGRIMIT Dieta me jashte 1774 eur urdh 104 dt 05.08.2016 ,105 dt 22.08.2016 autorizim 25.08.2016
Ministria e Integrimit (3535) BANKA KOMBETARE TREGTARE Tirane 33,280 2016-08-19 2016-08-22 22410780012016 Te tjera transferta tek individet MINISTRIA E INTEGRIMIT shperblim per dalje ne pension, P.Zaimaj, urdh 75,dt.01.06.2016, shkrese 10273/1,dt.15.08.2016,autorizim dt.19.08.2016, bordero
Ministria e Integrimit (3535) ERJON SARAÇI (L21428028P) Tirane 493,380 2016-08-19 2016-08-22 22310780012016 Shpenz. per rritjen e te tjera AQT MINISTRIA E INTEGRIMIT sherb auditimit nga k.b.financimi, TVSH,Projekti Greqi Shqiperi, urdh 101,dt.27.7.16,fat 10,dt.6.7.16,seri 33989060,kont granti 2015/356-461,dt.22.10.2013, VKM 661,dt.5.7.16
Ministria e Integrimit (3535) VODAFONE ALBANIA Tirane 6,242 2016-08-18 2016-08-19 21610780012016 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT ,Celular Korrik 2016 fat 01.08.2016 seria 208080623 regj. abon.24891440862
Ministria e Integrimit (3535) TELEKOM ALBANIA Tirane 2,200 2016-08-18 2016-08-19 22210780012016 Sherbime telefonike MINISTRIA E INTEGRIMIT ,Celular Qershor Korrik 2016 fat seri 2075854717, dt.01.07.2016, fat seri 2076093943, dt.01.08.2016
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave