Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 3425 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,060,770,679.00 3,425 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) LEON KONSTRUKSION Berat 113,088 2019-02-14 2019-02-15 9421020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala 2102001 bashkia berat pagese clirim garancie te rikost catise se qendres kulturore kontrata 01.08.2016 proces verbal kolaudimi 02.11.2016, cert marrjes dorrezim 09.12.2016 certifitata e garancise 31.01.2019
Bashkia Berat (0202) SALILLARI Berat 4,061,424 2019-02-14 2019-02-15 9521020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala 2102001 bashkia berat pagese clirim garancie rikostruksion parku deshmoret e kombit kontrata 01.06.2015, proces verbal kolaudimi 13.09.2016,proces verbal marje ne dorezim 26.09.2016 cerfifitaka e garancise 10.01.2019
Bashkia Berat (0202) SHAMO-CONSTRUCTION Berat 70,841 2019-02-14 2019-02-15 9321020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala 2102001 bashkia berat pagese clirim garancie nderhyrjae emrgjente ne varreza suela e burdullias proces verbali i kolaudimit 30.03.2016,certifik. marrjes dorezim 07.04.2016,certifikata e garancise 30.01.2019 kontrata 01.02.2016
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 51,000 2019-02-14 2019-02-15 9221020012019 Elektricitet 2102001 bashkia berat pagese detyrimi per kontraten BE1A110004089534 shkresa e permbaruesit 17 dt 22.01.2019
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 23,124 2019-02-13 2019-02-14 8721020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagese leje e zakonshme e pakryer urdheri 86 dt 22.01.2019
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 49,000 2019-02-13 2019-02-14 6621020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese ndihme financiare vkb 12 dt 28.01.2019, urdher ekzekutimi , listepagesa
Bashkia Berat (0202) AB. ZOGA SH.P.K Berat 197,160 2019-02-13 2019-02-14 9021020012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2102001 bashkia berat pagese kontrata 66801 dt 07.11.2018 fatura 44 dt 03.02.2019 seria 65138695 mirrembajtje varreza publike
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 50,613 2019-02-13 2019-02-14 8621020012019 Shtese page per funksionin - Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese pagese shperblim dalje ne pension dhe leje e zakoshme e pakryer urdhri 85 dt 87 dt 21.01.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) SAIMIRI GRUP 1981 Berat 906,877 2019-02-13 2019-02-14 8921020012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2102001 bashkia berat pagese urdher 582 dt 01.09.2016, kontrata 5345 dt 27.08.2018 fatura 2 dt 30.01.2019 seria 56977539 sherbim pastrimi i nja
Bashkia Berat (0202) i - FIRE Berat 95,399 2019-02-13 2019-02-14 7021020012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 56 dt 22.11.2018,ftesa per oferte 03.12.2018,proces verbali 03.12.2018 fatura 53 dt 04.12.2018, seria 68010153, flete hyrja 80 dt 04.12.2018 materiale
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 35,000 2019-02-12 2019-02-13 6521020012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2102001 bashkia berat pagese shpenzime varrimi vkb 9 dt 28.01.2019 urdher ekzekurimi, listepagesa
Bashkia Berat (0202) "SHKELQIMI 07" Berat 968,050 2019-02-12 2019-02-13 8021020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve 2102001 bashkia berat pagese urdher prok 11 dt 15.04.2016,njoftim fitusi 15.05.2016, kont 3678 dt 03.06.2016,marrja ne dorezim dt 10.10.2018,kolaud3871 dt 25.05.2018 fatura 68 dt 09.07.2018 seria 60104968 rikost ura e perroi axhensi
Bashkia Berat (0202) BOSHNJAKU. B Berat 3,948,162 2019-02-08 2019-02-12 7821020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 51 dt 27.07.2017 njoftim fituesi 07.08.2017 kontrata 06.10.2017 fatura 07 dt 27.08.2018 seria m65069457 ndertim ujesjllesi qereshnik
Bashkia Berat (0202) BOSHNJAKU. B Berat 2,192,930 2019-02-08 2019-02-12 7521020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shendetesore 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 12 dt 27.04.2018 njoftim fituesi 25.06.2018 kontrata 4735,1 dt 18.07.2018 fatura 28 dt 18.09.2018 seria 58897528 rikostruksion e repartit te pediatrise
Bashkia Berat (0202) REAN 95 Berat 7,600 2019-02-08 2019-02-12 7721020012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 39 dt 03.08.2018 ftesa per oferte 16.08.2018 proces verbali 16.08.2018 kontrata 5243,1 dt 17.08.2018 fatura 27 dt 28.08.2018 seria 61264454 kolaudim kulla e sahatit
Bashkia Berat (0202) ZENIT&CO Berat 1,333,333 2019-02-08 2019-02-12 7921020012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2102001 bashkia berat pagese kontrate supervizimi 318 dt 22.01.2016 fatura 18 dt 20.03.2017 seria 23325880 supervivim i shetitores
Bashkia Berat (0202) G & L Berat 7,080 2019-02-08 2019-02-12 7221020012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 43 dt 26.04.2017 ftesa per oferte 28.04.2017 proces verbali 04.05.2017 kontrata 04.05.2017 fatura 64 dt 28.06.2017 seria 48025466 kolaudim rivilitalizimi i shetitores
Bashkia Berat (0202) LEON KONSTRUKSION Berat 9,888,198 2019-02-08 2019-02-12 7321020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 1 dt 22.01.2016 njoftim fituesi 15.03.2016 akt kolaudimi 5130 dt 10.08.2018 kontrata 5739 dt 18.12.2017 fatura 68 dt 19.12.2018 seria 57866563 rikostruksion bashkise
Bashkia Berat (0202) NOVATECH STUDIO Berat 118,140 2019-02-08 2019-02-12 7421020012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative 2102001 bashkia berat pagese kontrata 2789 prot date 13.04.2016, shtese kontrate nr 5739,1 dt 18.12.2017 fatura 15 seria 58174136 dt 02.05.2018 supervizim rikostruksioni i bashkise
Bashkia Berat (0202) LACAJ 2007 SH.P.K. Berat 291,222 2019-02-08 2019-02-11 6821020012019 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 22 dt 14.05.2018, ftesa per oferta 24.05.2018, kontrata 3906,1 date 29.05.2018, fatura 167 dt 18.09.2018, seria 31451879 mirrembajtje ambjenteve te banesave sociale
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 1,800,000 2019-02-08 2019-02-11 6721020012019 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme 2102001 bashkia berat pagese detyrim financiar per fk tomori 1923 vkb 140 dt 07.12.2018 konfirmimi 2763,1 dt 19.12.2018
Bashkia Berat (0202) "GEGA CENTER GKG" Berat 309,171 2019-02-08 2019-02-11 6921020012019 Karburant dhe vaj 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 8 dt 10.04.2018, njoftim fituesi 29.05.2018,kontrata 3937 dt 30.05.2018 fatura 61 seria 72928624, fatura 75 seria 72928638 dt 23.01.2019 flete hyrja 4 dhe 5 dt 23.01.2019 karburant
Bashkia Berat (0202) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Berat 11,220 2019-02-08 2019-02-11 6321020012019 Shpenzime te tjera transporti 2102001 bashkia berat pagese fatura 1900052156 date 06.02.2019 takse vjetore automjeti AA812IZ
Bashkia Berat (0202) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Berat 2,730 2019-02-08 2019-02-11 6421020012019 Shpenzime te tjera transporti 2102001 bashkia berat pagese fatura 77 BR date 06.02.2019 seria 70836652 kontroll teknik automjeti AA812IZ
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 336,940 2019-02-05 2019-02-06 5421020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese ndihme ekonomike dhjetor 2018 bkb3dhe 4 dt 28.01.2019
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 1,400,345 2019-02-01 2019-02-04 5221020012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat janar 2019
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 4,004,069 2019-02-01 2019-02-04 4121020012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat janar 2019
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 717,981 2019-02-01 2019-02-04 4221020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat janar 2019
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 272,031 2019-02-01 2019-02-04 5121020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat janar 2019
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 38,857 2019-02-01 2019-02-04 4921020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat janar 2019

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA