Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 2266 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,760,214,861.00 2,266 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 15,602,713 2017-06-19 2017-06-20 44921020012017 Pagese paaftesie Bashkia Berat 2102001,pagese per invalidet qershor 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Berat 70,000 2017-06-16 2017-06-20 44021020012017 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Berat 2102001,ndihme financiare per A Shehu vkb 51 dt 31.05.2017 konfirmim 752 dt 07.06.2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 30,000 2017-06-16 2017-06-20 43921020012017 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Berat 2102001,ndme financiare per R Ripi sipas vkb 51 dt 31.05.2017 konfirmim 752 dt 07.06.2017
Bashkia Berat (0202) "P I R R O" Berat 2,500 2017-06-19 2017-06-20 44421020012017 Shpenzime per pritje e percjellje Bashkia Berat 2102001,up nr 50 dt 23.05.2017 fat nr 188 dt 23.05.2017 blerje materiale
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 61,423 2017-06-19 2017-06-20 44321020012017 Uje 2102001 Bashkia Berat ,likujdim kontrate nr3126001,3126022,3118001,3142001,3135001,3122005,3126026,3126024,3131002,3131003,3157001,sinja,roshnik 3133009 fat dt 31.05.2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 32,900 2017-06-19 2017-06-20 44721020012017 Udhetim i brendshem Bashkia Berat 2102001,dieta sipas liste pageses
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 10,000 2017-06-16 2017-06-20 44121020012017 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Berat 2102001,ndihme financiare per I Pasho sipas vkb 51 dt 31.05.2017 konfirmim 752 dt 07.06.2017
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 80,138 2017-06-16 2017-06-20 43621020012017 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate a-015246.15360.41072.015224.13399.15252,15216 fatura dt.31.05.2017 energji
Bashkia Berat (0202) BOSHNJAKU. B Berat 3,827,108 2017-06-15 2017-06-16 42821020012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Berat 2102001,kontrata nr 5893 dt 28.10.2016 situacion nr 3 fature nr 6 dt 01.06.2017 seri 44101606 rikonstr trotuarit Ruga Antipatrea
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 1,144,127 2017-06-13 2017-06-15 43021020012017 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Berat 2102001,transport nxenesve maj 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 73,411 2017-06-12 2017-06-13 42021020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese per keshilltaret maj 2017,vkb nr 115.dt.22.12.2016 konfirmim nr 1719 dt.29.12.2016
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 19,125 2017-06-12 2017-06-13 42621020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese e kryetareve te fshatrave maj 2017 vkb 115 dt 22.12.2016 konfirmim pref 1719/1 dt 29.12.2016
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 19,125 2017-06-12 2017-06-13 41821020012017 Shpenzime per honorare Bashkia Berat 2102001 pagese per antaret e kesshilli artistik vkb nr 115 dt 22.12.2016
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 169,150 2017-06-12 2017-06-13 42521020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese e kryetareve te fshatrave maj 2017 vkb 115 dt 22.12.2016 konfirmim pref 1719/1 dt 29.12.2016
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 190,968 2017-06-12 2017-06-13 41921020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese per keshilltaret maj 2017 vkb 115 dt 22.12.2016 konfirmim pref 1719/1
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 30,662 2017-06-12 2017-06-13 42121020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese per keshilltaret maj 2017,vkb nr 115.dt.22.12.2016 konfirmim nr 1719 dt.29.12.2016
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 31,362 2017-06-12 2017-06-13 42321020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese per keshilltaret maj 2017,vkb nr 115.dt.22.12.2016 konfirmim nr 1719 dt.29.12.2016
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 48,450 2017-06-12 2017-06-13 42721020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese e kryetareve te fshatrave maj 2017 vkb 115 dt 22.12.2016 konfirmim pref 1719/1 dt 29.12.2016
Bashkia Berat (0202) ZYRA REGJ. PASURIVE PALUAJTSHME BERAT Berat 46,200 2017-06-12 2017-06-13 41621020012017 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001, tarife per regjistrimin e prones kerkese nr 5806 dt 06.06.2017
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 82,699 2017-06-12 2017-06-13 42221020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese per keshilltaret maj 2017,vkb nr 115.dt.22.12.2016 konfirmim nr 1719 dt.29.12.2016
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 52,036 2017-06-12 2017-06-13 42421020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese per keshilltaret maj 2017,vkb nr 115.dt.22.12.2016 konfirmim nr 1719 dt.29.12.2016
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 35,000 2017-06-12 2017-06-13 41721020012017 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Berat 2102001 shpenzime per ndihme financiare vkb 31.05.2017 per d kanani
Bashkia Berat (0202) ZDRAVO Berat 16,326,852 2017-06-06 2017-06-12 41421020012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Berat 2102001 KONTRATE NR 2184 DT 10.05.2017 situacion pjesor nr 1 fat nr 20 dt 26.05.2017 seri 42360222 rikonstr fasadave te ndertesave te banimit
Bashkia Berat (0202) BLEDI COMPANY Berat 876,037 2017-06-05 2017-06-12 38221020012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Berat 2102001,clirim garancie per objektin rikonst.i shkolles Shyqyri Lakra,certifikat garancie dt.24.05.2017
Bashkia Berat (0202) BELLIU SHPK Berat 1,901,811 2017-06-06 2017-06-09 41321020012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Berat 2102001,situacion pjesor nr 1 fat nr 11 dt 01.06.2017 seri 1378111 ndertim kulles sahatit
Bashkia Berat (0202) AB. ZOGA SH.P.K Berat 324,254 2017-06-06 2017-06-08 41121020012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,sherbimi mirmbajtjes varezave likujdim fat nr 275 dt 05.06.2017 seri 47927371
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 2,500,000 2017-06-05 2017-06-07 40321020012017 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme Bashkia Berat 2102001,pagese per detyrim financiar sipas vkb nr 115.d.22.12.2016 konfirmim pref 1719/1 dt 29.12.2016
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 27,175 2017-06-06 2017-06-07 16520420012017 Udhetim jashte shtetit Keshilli Qarkut berat 2042001, dieta maj
Bashkia Berat (0202) HYSEN QOJLE Berat 628,214 2017-06-05 2017-06-07 40621020012017 Shpenzime gjyqesore Bashkia Berat 2102001,shpenzime gjyqesore relacion dt 22.05.2017 shkrese440/3 dt 15.05.2017 ne favore te R Keri
Bashkia Berat (0202) SAIMIRI GRUP 1981 Berat 594,175 2017-06-06 2017-06-07 41021020012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001 sherbim pastrimi likujdim fat nr 39 dt 31.05.2017 seri 29623391

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA