Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 1991 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,505,643,746.00 1,991 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) ALTIN XHAMO Berat 13,660 2017-03-07 2017-03-08 14121020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme bashkia berat 2102001 likujdim urdher-prokurimi 161 -162 dt 21.12.2016;proces-verbali 21.12.2016 fatura 119-120 dt 21.12.2016 flete hyrja 117 dt 21.12.2016 materiale zyra
Bashkia Berat (0202) ALBTELEKOM SH.A. Berat 27,567 2017-03-07 2017-03-08 14621020012017 Sherbime telefonike bashkia berat 2102001 klienti 310001855614 likujdim fatura janar 2017 telefon
Bashkia Berat (0202) ZYRA REGJ. PASURIVE PALUAJTSHME BERAT Berat 20,700 2017-03-03 2017-03-06 13721020012017 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001,tarif sherbimi per rregjistrim pasurie
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 132,725 2017-03-02 2017-03-03 12421020012017 Paga baze Bashkia Berat 2102001,pagat shkurt 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 350,540 2017-03-02 2017-03-03 12521020012017 Paga baze Bashkia Berat 2102001,pagat Shkurt 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 941,290 2017-03-02 2017-03-03 12921020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Shkurt 2017
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 193,073 2017-03-02 2017-03-03 13521020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Shkurt 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 34,120 2017-03-02 2017-03-03 12621020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Shkurt 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 770,485 2017-03-02 2017-03-03 13021020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Shkurt 2017
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 144,036 2017-03-02 2017-03-03 131221020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Shkurt 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 35,760 2017-03-02 2017-03-03 13621020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Shkurt 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 101,255 2017-03-02 2017-03-03 13421020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Shkurt 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 4,001,793 2017-03-02 2017-03-03 12821020012017 Paga baze - Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Shkurt 2017
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 10,000,000 2017-03-02 2017-03-03 12321020012017 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme Bashkia Berat 2102001,pagese detyrimi financiar sipas vkb.nr 115.dt.22.12.2016,konfirmim prefekture nr 1719.dt.29.12.2016
Bashkia Berat (0202) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Berat 658,100 2017-03-02 2017-03-03 12121020012017 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime Bashkia Berat 2102001,likujdim urdher nr 296.kerkese dt.09.02.2017,aktmarrveshje nr 415.416.dt.10.02.2017,fature nr 23.24.26.dt.14.02.2016 oponense rik,rruge
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 34,120 2017-03-02 2017-03-03 12721020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Shkurt 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 1,142,247 2017-03-02 2017-03-03 133221020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Shkurt 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 102,848 2017-03-02 2017-03-03 13121020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Shkurt 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 9,918,960 2017-03-02 2017-03-03 13821020012017 Pagese paaftesie Bashkia Berat 2102001,paaftesi per njesite administrative
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 29,900 2017-03-01 2017-03-02 12021020012017 Ndihme ekonomike 2102001 nd. ek ne raste te vecanta shkurt 2017 bashkia berat
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 2,601,263 2017-03-01 2017-03-02 11921020012017 Ndihme ekonomike - Pagese paaftesie 2102001 listepagese ndihme ekonomike shkurt 2017 nj. admin. berat
Bashkia Berat (0202) ARMANDO GEGA Berat 274,236 2017-02-28 2017-03-01 108221020012017 Shpenzime per aktivitete sociale per personelin Bashkia Berat 2102001,likujdim up.nr 22.dt.07.02.2017.pr,verbal dt.13.02.2017.,fatura nr 7.dt.13.02.2017 shpenzime per aktivitete
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 9,288 2017-02-28 2017-03-01 10321020012017 Uje 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate 3165001 fatura 807752 dt.31.01.2017
Bashkia Berat (0202) "ABCOM" Berat 39,900 2017-02-28 2017-03-01 11621020012017 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 201659504.201659505.dt.31.01.2017 sherbime interneti
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 320,139 2017-02-28 2017-03-01 101221020012017 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate a-015246.15360.15179.41072.15224.13399.15286.15252 fatura dt.31.01.2017
Bashkia Berat (0202) XHEVAIR IDRIZI Berat 2,500 2017-02-28 2017-03-01 10421020012017 Shpenzime per pritje e percjellje Bashkia Berat 2102001,pr,verbal dt.dt.30.01.2017,up.nr nr 13.dt.30.01.2017,fature nr 37.dt.30.01.2017 pritje percjellje
Bashkia Berat (0202) InfoSoft Office Berat 85,200 2017-02-28 2017-03-01 10721020012017 Kancelari Bashkia Berat 2102001,likujdim up.nr 19.dt.06.02.2017.pr,verb.dt.10.02.2017.fatura nr 119875352.dt.10.02.2017 blerje kancelarie
Bashkia Berat (0202) TELEKOM ALBANIA Berat 85,734 2017-02-28 2017-03-01 10921020012017 Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 207752106.dt.01.02.2017,detyrime telefonie
Bashkia Berat (0202) T & C Berat 16,347,131 2017-02-28 2017-03-01 110221020012017 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete te tjera Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate nr 5351.dt.26.09.2016,pr.verrbal dt.16.02.2017,fature nr 86.dt.14.02.2017 blerje eskavatori
Bashkia Berat (0202) SIGMA INTERALBANIAN VIENNA INSURANCE GROUP Berat 29,450 2017-02-28 2017-03-01 10621020012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Berat 2102001,likujdim up.nr 6.dt.19.01.2017.fature nr 20.dt.24.01.2017 siguracion mjeti

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA