Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 4025 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,664,562,625.00 4,025 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 31,640 2019-07-15 2019-07-16 53321020012019 Udhetim i brendshem 2102001 bashkia berat pagese djeta sherbimi listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 55,070 2019-07-15 2019-07-16 530210200012019 Udhetim i brendshem 2102001 bashkia berat pagese djeta sherbimi listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 169,150 2019-07-15 2019-07-16 52621020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese kryetaret e fshatrave maj 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 48,450 2019-07-15 2019-07-16 52821020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese kryetaret e fshatrave maj 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 101,682 2019-07-12 2019-07-15 52221020012019 Uje 2102001 bashkia berat pagese kontrata 3126001,3126022,3118001,3142001,3135001,3126026,3126024,3131002,315700131720002316500013133009 faturat 29.06.2019 uje
Bashkia Berat (0202) ZYRA REGJ. PASURIVE PALUAJTSHME BERAT Berat 3,500 2019-07-12 2019-07-15 52521020012019 Sherbime te tjera 2102001 bashkia berat pagese kerkesa nr 5827 dt 05.07.2019 per leshimin e harte kadastrale ne lagjen J.Vruho
Bashkia Berat (0202) AB. ZOGA SH.P.K Berat 418,085 2019-07-12 2019-07-15 52421020012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2102001 bashkia berat pagese kontrata 6680 date 07.11.2018 fatura 294 dt 03.07.2019 seria 74751701 sit qershor 2019 sherbimi mirrembajtjesse varrezave publike dhe varrezave te deshmoreve
Bashkia Berat (0202) "GEGA CENTER GKG" Berat 238,448 2019-07-12 2019-07-15 52021020012019 Karburant dhe vaj 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 18 dt 26.03.2019 njoftim fituesi 20.05.2019 kontrata 2731,1 dt 22.05.2019 fatura 954, 965 , 766 date 01.07.2019 seria 72933095,79343007,79343008 flete hyrja 47,48,49 date 01.07.2019 karburant
Bashkia Berat (0202) SAIMIRI GRUP 1981 Berat 4,559,791 2019-07-11 2019-07-15 48921020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 13 dt 27.04.2019 njoftim fituesi 29.06.2018 kontrata 4971,1 date 31.07.2018 fatura 18 dt 03.07.2019 seria 69406968 reabilitimi i fasadave ne lagjen murat celepiu
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 50,440 2019-07-12 2019-07-15 52121020012019 Posta dhe sherbimi korrier 2102001 bashkia berat pagese faturat 391,415,421,397,440, date 29.06.2019 seria 67979866,67979891,67979898,679798872,67979619 sherbim postar
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 103,750 2019-07-12 2019-07-15 52321020012019 Te tjera transferime korrente 2102001 bashkia berat pagese akt marreveshja nr 22 date 07.01.2014 fatura 33 dt 01.07.2019 seria 70270342 detyrim kontraktual
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 19,125 2019-07-11 2019-07-12 50721020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese kryetaret e fshatrave prill 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 8,500 2019-07-11 2019-07-12 51721020012019 Shpenzime per honorare 2102001 bashkia berat pagese eksperte te KPP te sherbimit civil urdher 920 dt 26.11.2018 dhe urdher 342 dt 30.04.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) ILIR DOGA Berat 128,333 2019-07-11 2019-07-12 50221020012019 Shpenzime te tjera transporti 2102001 bashkia berat pagese shkresa KQZ12297 dt 25.06.2019shresa KZAZ 64 dt 05.07.2019 akt marreveshja dt 02.07.2019 proces verbali 03.07.2019 fatura 41 dt 03.07.2019 seria 9328841 transport i materialeve zgjedhore
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 48,450 2019-07-11 2019-07-12 50821020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese kryetaret e fshatrave prill 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 160,305 2019-07-11 2019-07-12 50921020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese keshilltaret maj 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 74,809 2019-07-11 2019-07-12 51021020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese keshilltaret maj 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 327,740 2019-07-11 2019-07-12 50021020012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa rezidenciale - Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2102001 bashkia berat pagese pagese shlyerje kesti i kredise financuar nga CEB ndertim i banesave me qellim social shkresa e MF 16852 dt 05.12.2014 dhe shkresa 12221 date 25.06.2019
Bashkia Berat (0202) EXPLORER TRAVEL & TOURS Berat 137,925 2019-07-11 2019-07-12 50521020012019 Udhetim jashte shtetit 2102001 bashkia berat pagese pagese urdher prokurimi 20 dt 03.06.2019 ftesa per oferte 03.06.2019 fatura 178 dt 03.06.2019 seria 78091328 udhetim i jashtem konfimim MRPJ 6932 dt 10.05.2019
Bashkia Berat (0202) LEON KONSTRUKSION Berat 4,750,000 2019-07-11 2019-07-12 4712102012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - paisje dhe instalimi i kondicionereve 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 28 dt 31.05.2018 formulari i njoftimit te fituesit 26.09.2018 kontrata dt 29.10.2018 fatura 76 dt 15.05.2019 seria 57866571 sistemi i kondicionimit te godines se Bashkise Berat
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 8,500 2019-07-11 2019-07-12 51821020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese eksperte te KPP te sherbimit civil urdher 920 dt 26.11.2018 dhe urdher 342 dt 30.04.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) KALLFA Berat 188,194 2019-07-11 2019-07-12 51921020012019 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 2 dt 24.01.2019 ftesa per oferte 31.01.2019 proces verbali 6 dt 12.02.2019 kontrata 893,1 dt 14.02.2019 fatura 967 dt 11.06.2019 seria 76222899 sherbim printimi
Bashkia Berat (0202) Ante-Group Berat 2,000,000 2019-07-11 2019-07-12 50421020012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2102001 bashkia berat pagese kontrata 2241 dt 25.04.2019 relacioni maj 2019 dt 12.06.2019 fatura 39 dt 12.06.2019 seria 47746189 sherbimi i pastrimit
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 10,687 2019-07-11 2019-07-12 51321020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese keshilltaret maj 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Berat 21,374 2019-07-11 2019-07-12 51121020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese keshilltaret maj 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 42,748 2019-07-11 2019-07-12 51221020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese keshilltaret maj 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 21,374 2019-07-11 2019-07-12 51421020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese keshilltaret maj 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 1,200,000 2019-07-11 2019-07-12 50121020012019 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme 2102001 bashkia berat pagese detyrim financiar per fk tomori 1923 vkb 140 dt 07.12.2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 85,000 2019-07-11 2019-07-12 51521020012019 Shpenzime per honorare 2102001 bashkia berat pagese eksperte te KPP te sherbimit civil urdher 920 dt 26.11.2018 dhe urdher 342 dt 30.04.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 25,500 2019-07-11 2019-07-12 51621020012019 Shpenzime per honorare 2102001 bashkia berat pagese eksperte te KPP te sherbimit civil urdher 920 dt 26.11.2018 dhe urdher 342 dt 30.04.2019 listepagesa

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA