Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 2266 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,760,214,861.00 2,266 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 20,400 2017-05-05 2017-05-09 34521020012017 Shpenzime per honorare Bashkia Berat 2102001,pagese per njoftuesit e zgjedhesve shkresa e MPB nr 1048 dt.16.02.2017
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 6,800 2017-05-05 2017-05-09 35021020012017 Shpenzime per honorare Bashkia Berat 2102001,pagese per njoftuesit e zgjedhesve shkresa e MPB nr 1048 dt.16.02.2017
Bashkia Berat (0202) AB. ZOGA SH.P.K Berat 224,407 2017-05-08 2017-05-09 35421020012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate nr 22729.dt.10.11.2016,situacion Prill 2017.fature nr 231.dt.03.05.2017 sherbim i mirembajtjes se varrezave
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 20,400 2017-05-05 2017-05-09 34821020012017 Shpenzime per honorare Bashkia Berat 2102001,pagese per njoftuesit e zgjedhesve shkresa e MPB nr 1048 dt.16.02.2017
Bashkia Berat (0202) PRO CREDIT BANK Berat 6,800 2017-05-05 2017-05-09 35121020012017 Shpenzime per honorare Bashkia Berat 2102001,pagese per njoftuesit e zgjedhesve shkresa e MPB nr 1048 dt.16.02.2017
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 20,400 2017-05-05 2017-05-09 34621020012017 Shpenzime per honorare Bashkia Berat 2102001,pagese per njoftuesit e zgjedhesve shkresa e MPB nr 1048 dt.16.02.2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 191,238 2017-05-04 2017-05-08 33221020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese per kryetaret e fshatrave Prill 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 34,161 2017-05-04 2017-05-08 33121020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese per keshilltaret Prill 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 32,761 2017-05-04 2017-05-08 33021020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese per keshilltaret Prill 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 20,271 2017-05-04 2017-05-08 33321020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese per kryetaret e fshatrave Prill 2017
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 51,531 2017-05-04 2017-05-08 33421020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese per kryetaret e fshatrave Prill 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 55,535 2017-05-04 2017-05-08 32921020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese per keshilltaret Prill 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 272,076 2017-05-04 2017-05-08 32621020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese per keshilltaret Prill 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 11,387 2017-05-04 2017-05-08 32821020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese per keshilltaret Prill 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 96,883 2017-05-04 2017-05-08 32721020012017 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001,pagese per keshilltaret Prill 2017
Bashkia Berat (0202) QENDRA EKONOMIKE E KSSH Berat 73,800 2017-05-03 2017-05-05 32221020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagese per kuota sindikates per periudhen Dhjetor 2016-Prill 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 35,760 2017-05-03 2017-05-05 31521020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Prill 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 132,042 2017-05-03 2017-05-04 31221020012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001,pagat Prill 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 38,856 2017-05-03 2017-05-04 31121020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Prill 2017
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 158,227 2017-05-03 2017-05-04 32021020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Prill 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 370,955 2017-05-03 2017-05-04 30921020012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001,pagat Prill 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 1,099,967 2017-05-03 2017-05-04 31721020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Prill 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 4,588,481 2017-05-03 2017-05-04 31621020012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001,pagat Prill 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 1,103,167 2017-05-03 2017-05-04 31321020012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001,pagat Prill 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 108,744 2017-05-03 2017-05-04 31921020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Prill 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 38,856 2017-05-03 2017-05-04 31021020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Prill 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 26,400 2017-05-03 2017-05-04 32421020012017 Ndihme ekonomike Bashkia Berat 2102001,ndihma ekonomike per raste te vecanta Prill 2017
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 231,646 2017-05-03 2017-05-04 31521020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Prill 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 854,882 2017-05-03 2017-05-04 31821020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Prill 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 38,716 2017-05-03 2017-05-04 32521020012017 Te tjera transferta tek individet Bashkia Berat 2102001,shperblim per dalje ne pension Ferit Hysa

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA