Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 1991 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,505,643,746.00 1,991 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 114,169 2017-02-02 2017-02-03 6821020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Janar 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 3,935,371 2017-02-01 2017-02-03 6221020012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001,pagat Janar 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 348,637 2017-02-01 2017-02-03 5621020012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001 pagat Janar 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 1,402,366 2017-02-02 2017-02-03 6721020012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001,pagat Janar 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 34,120 2017-02-01 2017-02-03 5721020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001 pagat Janar 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 974,407 2017-02-01 2017-02-03 6321020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Janar 2017
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 136,417 2017-02-02 2017-02-03 6921020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Janar 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 782,383 2017-02-01 2017-02-03 6421020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Janar 2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 264,874 2017-02-01 2017-02-03 5521020012017 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001 pagat Janar 2017
Bashkia Berat (0202) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Berat 2,730 2017-02-01 2017-02-03 5921020012017 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Berat 2102001 likujdim fature nr 32 dt.24.01.2017,kontroll teknik automjeti.dt.24.07.2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 157,176 2017-02-01 2017-02-03 6521020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Janar 2017
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 155,885 2017-02-01 2017-02-03 6621020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Janar 2017
Bashkia Berat (0202) ALBTELEKOM SH.A. Berat 18,550 2017-02-01 2017-02-03 5421020012017 Sherbime telefonike Bashkia Berat 2102001 likujdim klienti 310001883715,fature nr 723078943.dt.31.12.2016
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 22,283 2017-02-02 2017-02-03 7021020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagat Janar 2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 34,120 2017-02-01 2017-02-03 5821020012017 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001 pagat Janar 2017
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 77,700 2017-01-30 2017-01-31 5121020012017 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 1020.1049.1073.1025.dt.30.12.2016
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 4,046,029 2017-01-30 2017-01-31 4621020012017 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate nr 22130,situacion nr 12.Dhjetor 2016.fatura nr 186.dt.04.01.2017,sherbime te pastrimit
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 3,500,000 2017-01-30 2017-01-31 4921020012017 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme Bashkia Berat 2102001,pagese per detyrim financiar per FK Tomori sipas VKB nr 115.dt.22.12.2016
Bashkia Berat (0202) SAIMIRI GRUP 1981 Berat 594,175 2017-01-30 2017-01-31 4721020012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate nr 4942,situacion nr 4.Dhjetor 2016.fatura nr22.dt.31.12.2016,sherbime te pastimit
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 100,000 2017-01-30 2017-01-31 5021020012017 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Berat 2102001,pagese per ndihme financiare per raste fatkeqesie Nazmi Osoja
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 20,107 2017-01-30 2017-01-31 5221020012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 1082.1083.1084.1077.dt.31.12.2016
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 9,113,244 2017-01-30 2017-01-31 5321020012017 Pagese paaftesie Bashkia Berat 2102001,paaftesi per Njesite Administrative Janar 2017
Bashkia Berat (0202) AB. ZOGA SH.P.K Berat 203,021 2017-01-30 2017-01-31 4821020012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate nr22729.dt.10.11.2016,situacion Djetor 2016.fature nr 10.dt.06.01.2017 sherbime per mirembajtjen e varrezave"Deshmoret e Kombit"
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 65,652 2017-01-26 2017-01-30 4421020012017 Uje Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate 3126001.3126022.3118001.3121001.3136001.3142001.3135001.3122005.3126026.3126024.3131002.3131003.3157001.3133009,fatura dt.31.12.2016
Bashkia Berat (0202) ALBTELEKOM SH.A. Berat 24,055 2017-01-26 2017-01-30 4521020012017 Sherbime telefonike Bashkia Berat 2102001,likujdim klienti 310001855614.fatura nr 723047560.dt.31.12.2016
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 15,150,307 2017-01-24 2017-01-26 4121020012017 Pagese paaftesie Bashkia Berat 2102001,pagese per paaftesi,paraplegjik,verberi,kujdestari Janar 2016
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 158,673 2017-01-24 2017-01-26 4021020012017 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate b-040815.40821.41127.41113.41116.4144.42709.a-15241.15365,fatura dt.30.12.2016
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 3,300 2017-01-24 2017-01-26 4321020012017 Pagese paaftesie Bashkia Berat 2102001,pagese per invelidet Janar 2016
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 108,337 2017-01-24 2017-01-26 3921020012017 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate a-015246.015360.015210.015179.041072.015224.013399.015286.015252,fatura dt.22.12.2016
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 4,028,100 2017-01-24 2017-01-26 4221020012017 Pagese paaftesie Bashkia Berat 2102001,pagese per invelidet Janar 2016

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA