Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 1888 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,267,215,696.00 1,888 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) SOFIJE TOPUZI Berat 4,200 2016-12-20 2016-12-22 92321020012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertimin e mureve rrethuese Bashkia Berat 2102001 likujdim up.nr 86.dt.16.06.2016.ft,ofert.dt.17.06.2016.pr.verbal perfundimtar dt.22.06.2016.fature nr80.dt.24.11.2016.supervizim punimesh muri rrethues midis kullave
Bashkia Berat (0202) ONUFRI TV Berat 30,000 2016-12-20 2016-12-22 91721020012016 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001,likujsim fature nr 58.dt.01.12.2016 sherbime te transmetimeve televizive
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 19,125 2016-12-22 2016-12-22 93321020012016 Shpenzime per honorare Bashkia Berat 2102001,pagese per anetaret e Keshillit Artistik sipas vkb nr 22.dt.21.08.2015.konf.prefekture nr.1479.dt.27.08.2015,shkrese e K.A.K dt.12.12.2016
Bashkia Berat (0202) NOVATECH STUDIO Berat 9,360 2016-12-20 2016-12-22 92221020012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 36.dt.12.10.2016.up.nr.94.dt.11.10.2016.ft.per ofert dt.12.07.2016.supervizim punimesh rikonstruksion i catise qendra kulturor
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 58,046 2016-12-20 2016-12-21 92421020012016 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdimkontrate a-015246.15360.15210.15179.041072.015224.13399.15286.15252 fature dt.30.11.2016
Bashkia Berat (0202) BOSHNJAKU. B Berat 44,444,610 2016-12-21 2016-12-21 93121020012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate nr 22737.dt.12.08.2016.up.nr 10.dt.30.03.2016.situacion nr 5.fature nr3.dt.20.12.2016.Stadium i vjeter -stadium i ri dhe sheshi para stadiumit
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 44,614 2016-12-20 2016-12-21 92121020012016 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 941.971.934.932.dt.30.11.2016,sherbime postare
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 16,364 2016-12-20 2016-12-21 92521020012016 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,likujdim kontratea-040815.40821.41127.41113.41116.41448.b-42709.a-15241.15365.fature dt.26.11.2016
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 12,500 2016-12-20 2016-12-21 92021020012016 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 941.seri 34525782.dt.30.11.2016,sherbime postare
Bashkia Berat (0202) SHOQATA "BID BERATI" Berat 700,000 2016-12-20 2016-12-21 91421020012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Berat 2102001,likujdim marrveshje bashkpuniminr.1163/5dt.23.08.2013vkb nr.58.dt.28.12.2015,shkrese e dtrrbt.dt.19.12.2016
Bashkia Berat (0202) FONDI SHQIPTAR I ZHVILLIMIT(FSHZH) Berat 3,750,000 2016-12-15 2016-12-20 90921020012016. Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime - Shpenz. per rritjen e AQT - lulishtet Bashkia Berat 2102001,likujdim shkrese nr f.sh.zh.nr1181.dt.28.09.2016,bashkfinancimi me FSHZH sipas aktmarrveshjes nr2556.dt.31.03.2016
Bashkia Berat (0202) FBD Berat 6,650 2016-12-15 2016-12-20 91021020012016 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr457.dt.15.02.2016 sherbim interneti
Bashkia Berat (0202) ARMANDO GEGA Berat 12,000 2016-12-15 2016-12-20 88421020012016. Shpenzime per pritje e percjellje Bashkia Berat 2102001,likujdim up.nr 124.dt.25.10.2016.pr.verb. dt.25.10.2016.fature nr 18.dt.07.11.2016.shpenzime pritje percjellje
Bashkia Berat (0202) LEON KONSTRUKSION Berat 1,362,652 2016-12-12 2016-12-16 89921020012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertimin e mureve rrethuese Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate dt.22.06.2016.ur.prok. nr 15.dt.11.05.2016.fature nr 27.dt.07.12.2016 restaurim i murit rrethues midis kullave 1 dhe 2
Bashkia Berat (0202) UNION BANK SHA Berat 1,634 2016-12-15 2016-12-16 90621020012016 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Berat 2102001,pagese per transportin e mesueseve Nentor 2016sipas shkreses nr 351.dt.18.01.2016
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 9,120 2016-12-15 2016-12-16 90521020012016 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Berat 2102001,pagese per transportin e mesueseve Nentor 2016sipas shkreses nr 351.dt.18.01.2016
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 316,942 2016-12-15 2016-12-16 90821020012016 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Berat 2102001,pagese per transportin e nxenesve Nentor 2016
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 4,410 2016-12-15 2016-12-16 906721020012016 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Berat 2102001,pagese per transportin e mesueseve Nentor 2016sipas shkreses nr 351.dt.18.01.2016
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 563,124 2016-12-15 2016-12-16 91221020012016 Te tjera transferta tek individet Bashkia Berat 2102001,subvension qeraje per familjet ne nevoje VKB nr49.dt.27.11.2015,konfirmim i prefektures nr2245.dt.09.12.2015
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 2,559,384 2016-12-13 2016-12-16 90221020012016 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate dt.27.04.2016.situacioni nr 11.Nentor 2016.fature nr 185.dt.06.12.2016 sherbime pastrimi
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 461,583 2016-12-15 2016-12-16 90421020012016 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Berat 2102001,pagese per transportin e mesueseve Nentor 2016sipas shkreses nr 351.dt.18.01.2016
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 2,035 2016-12-16 2016-12-16 91321020012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa rezidenciale Bashkia Berat 2102001,likujdim shkrese nr 16852.dt.05.12.2016 e Min.Financave per shluerje kredie financuar nga CEB-projekti Ndertim i Banesave me qellim social
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 2,546,069 2016-12-15 2016-12-16 91321020012016. Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa rezidenciale Bashkia Berat 2102001,likujdim shkrese nr 16852.dt.05.12.2016 e Min.Financave per shluerje kredie financuar nga CEB-projekti Ndertim i Banesave me qellim social
Bashkia Berat (0202) TELEKOM ALBANIA Berat 77,750 2016-12-15 2016-12-16 91121020012016 Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,likujdim fature nr 207705208.dt.01.12.2016 shpenzime telefonie kodi abonentit 550550
Bashkia Berat (0202) SALILLARI Berat 13,967,068 2016-12-09 2016-12-15 87821020012016. Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - lulishtet Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate dt 01.06.2015 ,fature nr 49.dt.01.11.2016.situacion perfundimtar Rikomst.i parkut Deshmoret e Kombit
Bashkia Berat (0202) LEON KONSTRUKSION Berat 2,148,672 2016-12-12 2016-12-15 90021020012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate dt.01.08.2016.pr,verb.kolaudimi dt.02.11.2016,certif e marrjes ne dorezim dt.07.12.2016.fature nr 28.dt.07.12.2016 rikonst.i catise Q.Kulturore
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 1,500,000 2016-12-12 2016-12-15 88021020012016 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate dt.27.04.2016.situacioni nr 11.Nentor 2016.fature nr 185.dt.06.12.2016 sherbime pastrimi
Bashkia Berat (0202) ALFA 2 Sh.p.k Berat 524,172 2016-12-09 2016-12-14 87321020012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - pritat mbrojtese e te ngjashme Bashkia Berat 2102001,likujdim upr.nr 82.dt.06.06.2016.ftese ofert,dt.07.06.2016.certifikat e marrjes ne dorezim dt.06.12.2016,fature nr 82.dt.26.09.2016,mbrojtje shpatit te perroit nga ujrat
Bashkia Berat (0202) AB. ZOGA SH.P.K Berat 129,174 2016-12-12 2016-12-14 90121020012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,likujdim kontrate dt.10.11.2016,situacion Nentor 2016.fature nr 370.dt.07.12.2016 mirembajtje varrezave
Bashkia Berat (0202) Sabaudin Abazaj (L57302202I) Berat 48,000 2016-12-14 2016-12-14 90321020012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Berat 2102001,pagese per sherbime eksperti sipas kerkeses dt.21.11.2016,fature nr 17.11.2016

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA