Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 4251 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,954,141,100.00 4,251 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 44,377 2019-12-10 2019-12-11 83621020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat nentor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 50,775 2019-12-10 2019-12-11 82421020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat nentor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 38,957 2019-12-10 2019-12-11 83521020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat nentor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 38,957 2019-12-10 2019-12-11 83421020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat nentor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 746,403 2019-12-10 2019-12-11 82321020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat nentor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 211,480 2019-12-05 2019-12-06 81521020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese ndihme ekonomike tetor 2019 VKB 45 dt 26.11.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 92,520 2019-12-05 2019-12-06 81621020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese ndihme ekonomike tetor 2019 raste te vecanta VKB 44 dt 26.12.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 2,617,640 2019-12-05 2019-12-06 81421020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese ndihme ekonomike tetor 2019 vendimi 1.1.11 2019 dt 02.12.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 156,568 2019-12-04 2019-12-05 81121020012019 Elektricitet 2102001 bashkia berat pagese ergjine elektrike tetor 2019 per bashkine berat dhe zjarrfikset
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 86,749 2019-12-04 2019-12-05 81221020012019 Uje 2102001 bashkia berat pagese faturat e ujit tetor 2019 per bashkine berat dhe zjarrfiksen
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 16,578,783 2019-11-26 2019-11-27 80021020012019 Pagese paaftesie 2102001 bashkia berat pagese per paaftesi listpagesa e PAK nento 2019
Bashkia Berat (0202) "GEGA CENTER GKG" Berat 122,287 2019-11-26 2019-11-27 80621020012019 Karburant dhe vaj 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 18 dt 26.03.2019 njoftim fituesi 20.05.2019 kontrata 2731,1 dt 22.05.2019 fatura 2079 seri 81044775 dt 07.11.2019 fl hyrje nr 81 dt 07.11.2019karburant
Bashkia Berat (0202) "GEGA CENTER GKG" Berat 87,018 2019-11-26 2019-11-27 80321020012019 Karburant dhe vaj 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 18 dt 26.03.2019 njoftim fituesi 20.05.2019 kontrata 2731,1 dt 22.05.2019 fatura nr 1919 seri 81043912 dt 09.10.2019 fl hyrje 74 dt 09.10.2019 karburant
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 8,500 2019-11-26 2019-11-27 80821020012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2102001 bashkia berat pagese per qera ambienti zgjedhor shkrese KZAZ nr 64, 47 dt 17.06.2019 vendimi nr 1858 dt 28.03.2019 pr verbal 64 dt 03.07.2019
Bashkia Berat (0202) "GEGA CENTER GKG" Berat 105,019 2019-11-26 2019-11-27 80721020012019 Karburant dhe vaj 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 18 dt 26.03.2019 njoftim fituesi 20.05.2019 kontrata 2731,1 dt 22.05.2019 fatura nr 2085 dt 08.11.2019 fl hyrje 83 dt 11.11.2019 karburant
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 7,000 2019-11-26 2019-11-27 81021020012019 Bursa 2102001 bashkia berat pagese per bursa per nxenesit konviktore vkm 776 dt 28.12.2018 kerkesa 949 dt 20.11.2019 shkresa 3341/79 dt 30.05.2019
Bashkia Berat (0202) "GEGA CENTER GKG" Berat 17,444 2019-11-26 2019-11-27 80521020012019 Karburant dhe vaj 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 18 dt 26.03.2019 njoftim fituesi 20.05.2019 kontrata 2731,1 dt 22.05.2019 fatura nr 2043 dt 01.11.2019 fl hyrje 79 dt 01.11.2019 karburant
Bashkia Berat (0202) "GEGA CENTER GKG" Berat 34,807 2019-11-26 2019-11-27 80221020012019 Karburant dhe vaj 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 18 dt 26.03.2019 njoftim fituesi 20.05.2019 kontrata 2731,1 dt 22.05.2019 fatura nr 1907 dt 81044350 dt 07.10.2019 fl hyrje n72 dt 07.10.2019 karburant
Bashkia Berat (0202) "ABCOM" Berat 15,720 2019-11-26 2019-11-27 80921020012019 Sherbime te tjera 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 24 dt 24.06.2019 pv dt 16.10.2019, pr verbal 1 dt 26.07.2019, kontrata 4319 dt 21.08.2019, ft 285841845 dt 31.10.2019
Bashkia Berat (0202) "GEGA CENTER GKG" Berat 69,600 2019-11-26 2019-11-27 80421020012019 Karburant dhe vaj 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 18 dt 26.03.2019 njoftim fituesi 20.05.2019 kontrata 2731,1 dt 22.05.2019 fatura nr 1953 dt 16.10.2019 fl hyrje 76 dt 16.10.2019 karburant
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 10,299,866 2019-11-26 2019-11-27 80121020012019 Pagese paaftesie 2102001 bashkia berat pagese PAK Otllak, Roshnik, Sinje, Velabisht dt 26.11.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 4,064,000 2019-11-21 2019-11-22 79821020012019 Pagese paaftesie 2102001 bashkia berat pagese invalidet e punes nentor 2019 listepagesa marreveshja nr 5339 dt 27.08.2018
Bashkia Berat (0202) "SHENDELLI" Berat 2,523,960 2019-11-08 2019-11-15 75421020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 34 dt 11.04.2017 kontrata 4067 dt 19.09.2017 fatura 43 dt 12.09.2018 seria 44392210 pr kolaudim 961 dt 18.02.2019 certf marjes ne dorezim 16.03.2019 rikost rruget e KUZ Morave
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 2,975 2019-11-13 2019-11-15 79421020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret ne zgjedhje shk KZAZ dt 04.07.2019 dhe 10.07.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 425 2019-11-14 2019-11-15 7942102001 2019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret ne zgjedhje shk KZAZ dt 04.07.2019 dhe 10.07.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 3,400 2019-11-13 2019-11-15 79521020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret ne zgjedhje shk KZAZ dt 04.07.2019 dhe 10.07.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) B-93 Berat 161,462 2019-11-08 2019-11-15 75321020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 62 dt 15.11.2017 njoftim fituesi 05.01.2018 kontrata 821 dt 13.02.2018 fatura 19 dt 17.07.2019 seria 66178870 akt kolaudimi 6207,4 dt 20.02.2018 marrja ne dorezim 15.01.2019 mirrembaj kopsht 2,
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 9,350 2019-11-13 2019-11-15 79621020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret ne zgjedhje shk KZAZ dt 04.07.2019 dhe 10.07.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 11,900 2019-11-13 2019-11-15 79321020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret ne zgjedhje shk KZAZ dt 04.07.2019 dhe 10.07.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 64,122 2019-11-12 2019-11-14 79021020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese keshilltare gusht tetor 2019 listepagesa

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA