Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 4335 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,041,993,166.00 4,335 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 19,125 2019-11-08 2019-11-11 77821020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese kryetaret e fshatrave gusht 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 1,529,715 2019-11-07 2019-11-08 73421020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 4,400,946 2019-11-07 2019-11-08 73721020012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 2,015,000 2019-11-07 2019-11-08 75221020012019 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme 2102001 bashkia berat pagese detyrim financiar per fk tomori 1923 vkb 140 dt 07.12.2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 136,679 2019-11-07 2019-11-08 73621020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 20,000 2019-11-07 2019-11-08 75121020012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2102001 bashkia berat pagese ndihme financiare vkb 40 dt 30.10.2019 urdher ekzekurimi dhe listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 84,479 2019-11-07 2019-11-08 73521020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 44,800 2019-11-07 2019-11-08 74121020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) REAL BAILIFF SERVICE Berat 16,400 2019-11-07 2019-11-08 75021020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese nga debitori agim rako shk 112 dt 26.02.2018
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 49,922 2019-11-07 2019-11-08 73921020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 15,000 2019-11-07 2019-11-08 74621020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 105,000 2019-11-07 2019-11-08 74521020012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 756,343 2019-11-07 2019-11-08 73821020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 15,000 2019-11-07 2019-11-08 74721020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 117,225 2019-11-07 2019-11-08 74421020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 490,799 2019-11-07 2019-11-08 74321020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Berat 311,689 2019-11-07 2019-11-08 74221020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 15,000 2019-11-07 2019-11-08 74821020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Berat 52,473 2019-11-07 2019-11-08 74021020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 3,224,108 2019-11-06 2019-11-07 72821020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese ndihme ekonomike shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 25,611 2019-11-06 2019-11-07 72921020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese bonus strehimi per naile kapinova listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 10,177,883 2019-10-24 2019-10-25 72721020012019 Pagese paaftesie 2102001 bashkia berat pagese paaftesi per nja otllak, roshnik, sinje, velabisht tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) "ABCOM" Berat 15,720 2019-10-22 2019-10-23 72621020012019 Sherbime te tjera 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 24 dt 24.06.2019 ftesa per oferte 26.07.2019 kontrata 4319 dt 21.08.2019 fatura 285840071 dt 30.09.2019 kodi i bleresit 40042 sherbim interneti
Bashkia Berat (0202) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Berat 1,960 2019-10-22 2019-10-23 72321020012019 Shpenzime te tjera transporti 2102001 bashkia berat pagese fatura 595BR dt 18.10.2019 seria 79358820 kontroll teknik automjeti
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 60,000 2019-10-22 2019-10-23 72521020012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2102001 bashkia berat pagese ndihme financiare vkb 33,34,35 dt 30.09.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 60,000 2019-10-22 2019-10-23 72421020012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2102001 bashkia berat pagese ndihme financiare vkb 31,32,33 dt 30.09.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 221,385 2019-10-21 2019-10-22 71921020012019 Elektricitet 2102001 bashkia berat pagesekontrata A015246,A015360,A041072,A015224,A15252,B040815,B40821,A041127,A41113,A41116,A41448,A15241,A15365 FATURA SHTATOR 2019 ENERGJI ELEKTRIKE
Bashkia Berat (0202) REAL BAILIFF SERVICE Berat 16,400 2019-10-21 2019-10-22 71621020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese nga punonjesi agim rako shkresa e permbaruesit 112 dt 26.02.2019 muaji shtator 2019
Bashkia Berat (0202) "ABCOM" Berat 15,720 2019-10-21 2019-10-22 71821020012019 Sherbime te tjera 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 24 dt 24.06.2019 ftesa per oferte 26.07.2019 kontrata 4319 dt 21.08.2019 fatura 285838187 dt 30.08.2019 kodi i bleresit 40042 sherbim interneti
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 90,213 2019-10-21 2019-10-22 72021020012019 Uje 2102001 bashkia berat pagese kontrata 3123001,3126022,3118001,3142001,3135001,3126026,3126024,3131002,3157001,31720002,31650001,3133009 faturat shtator 2019 uje

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA