Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 4335 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,041,993,166.00 4,335 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Berat 76,080 2019-08-20 2019-08-21 61721020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese bonuse strehimi VKB 62 dt 17.04.2019 dhe VKB 83 dt 28.05.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 72,000 2019-08-20 2019-08-21 61621020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese bonuse strehimi VKB 62 dt 17.04.2019 dhe VKB 83 dt 28.05.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) UNION BANK SHA Berat 60,000 2019-08-20 2019-08-21 61521020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese bonuse strehimi VKB 62 dt 17.04.2019 dhe VKB 83 dt 28.05.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 37,044 2019-08-20 2019-08-21 61821020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese bonuse strehimi VKB 62 dt 17.04.2019 dhe VKB 83 dt 28.05.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 315,462 2019-08-20 2019-08-21 61321020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese bonuse strehimi VKB 62 dt 17.04.2019 dhe VKB 83 dt 28.05.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 60,000 2019-08-20 2019-08-21 61921020012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative - Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese bonuse strehimi VKB 62 dt 17.04.2019 dhe VKB 83 dt 28.05.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 569,406 2019-08-20 2019-08-21 61221020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese bonuse strehimi VKB 62 dt 17.04.2019 dhe VKB 83 dt 28.05.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 15,606,097 2019-08-20 2019-08-21 61121020012019 Pagese paaftesie 2102001 bashkia berat pagese paaftesi, te verber, paraplegjik dhe kujdestari gusht 2019
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 4,026,700 2019-08-20 2019-08-21 61021020012019 Pagese paaftesie 2102001 bashkia berat pagese invalidet e punes gusht 2019
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 21,600 2019-08-20 2019-08-21 61421020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese bonuse strehimi VKB 62 dt 17.04.2019 dhe VKB 83 dt 28.05.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 193,068 2019-08-19 2019-08-20 60821020012019 Elektricitet 2102001 bashkia berat pagese kontrata A015246,A015360,A041072,A015224,A15252,B040815,B40821,B041127,A41113,A41116,A41448,A15241,B15365 energji elektrike korrik 2019
Bashkia Berat (0202) Gentian Droboniku Berat 120,000 2019-08-19 2019-08-20 60921020012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2102001 bashkia berat pagese proces verbali 13.08.2019, proces verbali i emergjencave 14.08.2019 fatura 231 dt 14.08.2019 seria 71299583 flete hyrja 61 dt 15.08.2019 pmd 15.08.2019 mirrembajtje mjete transporti
Bashkia Berat (0202) SHKELQIM BREGU Berat 12,000 2019-08-19 2019-08-20 60621020012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2102001 bashkia berat pagese proces verbali 03.08.2019, proces verbali i emergjencave 05.08.2019,pmd 05.08.2019 fatura 4 dt 03.08.2019, flete hyrja 57 dt 03.08.2019 bateri makine
Bashkia Berat (0202) TELEKOM ALBANIA Berat 92,131 2019-08-14 2019-08-15 60521020012019 Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese telefoni fatura 279431063 dt 01.07.2019 kodi i abonentit 550550
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 100,000 2019-08-13 2019-08-14 59921020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese ndihme financiare VKB 15 dt 28.01.2019 per et'hem mahmutaj listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 8,500 2019-08-09 2019-08-13 59621020012019 Rimbursim TVSH 2102001 bashkia berat pagese kontrata 1710,2 date 21.06.2019 shkresa KZAZ 64 dhe 47 dt 17.06.2019 vendimi KQZ 1858 dt 28.03.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 2,528,312 2019-08-09 2019-08-13 59521020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese ndihme ekonomike VKB 99 dt 24.07.2019 listepagesa korrik 2019
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 86,371 2019-08-09 2019-08-13 59721020012019 Uje 2102001 bashkia berat pagese kontrata 3126001,3126022,3118001,3142001,3135001,3126026,3126024,3131002,3157001,31720002,31650001,3133009 fatura korrik 2019 uje
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 11,050 2019-08-07 2019-08-08 58221020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret per zgjedhjet e 30 qershor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 39,844 2019-08-07 2019-08-08 58421020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese shperblim per dalje ne pension urdheri 899 dt 15.11.2018 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Berat 205,094 2019-08-07 2019-08-08 59021020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat korrik 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 4,458,486 2019-08-07 2019-08-08 58521020012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat korrik 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 115,738 2019-08-07 2019-08-08 59221020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat korrik 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) REAL BAILIFF SERVICE Berat 16,400 2019-08-07 2019-08-08 59321020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese nga punonjesi Agim Rako shk 112 dt 26.02.2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 466,650 2019-08-07 2019-08-08 57421020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret per zgjedhjet e 30 qershor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 322,575 2019-08-07 2019-08-08 57521020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret per zgjedhjet e 30 qershor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) ARDIANA GJOKA Berat 536,656 2019-08-07 2019-08-08 59421020012019 Shpenzime gjyqesore 2102001 bashkia berat pagese vendimi gjyqesor 575 dt 19.04.2016 shk 392 dt 22.10.2018 per iliriana cimbidhi
Bashkia Berat (0202) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Berat 14,875 2019-08-07 2019-08-08 58121020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret per zgjedhjet e 30 qershor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Berat 51,460 2019-08-07 2019-08-08 58821020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat korrik 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 2,975 2019-08-07 2019-08-08 57721020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret per zgjedhjet e 30 qershor 2019 listepagesa

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA