Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 2947 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,537,897,893.00 2,947 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 1,342,360 2018-02-22 2018-02-23 10421020012018 Ndihme ekonomike Bashkia Berat 2102001, pagese per ndihme ekonomike janar 2018
Bashkia Berat (0202) ZYRA REGJ. PASURIVE PALUAJTSHME BERAT Berat 105,400 2018-02-22 2018-02-23 10521020012018 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001,tarife sherbimi kerkese nr 1265 dt 20.02.2018
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 32,060 2018-02-21 2018-02-22 84221020012018 Udhetim i brendshem Bashkia Berat 2102001, dieta sipas liste pagese
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 15,606,328 2018-02-21 2018-02-22 10221020012018 Pagese paaftesie Bashkia Berat 2102001 pagese per paaftesine
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 146,975 2018-02-21 2018-02-22 10321020012018 Uje Bashkia Berat 2102001,shpenzime uje likujdim kontr 3126001,3126022,3118001,3142001,3135001,3126026,3126024,3131002,3131003,3157001,3172002,31650001,3133009 dt 31.01.2018
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 74,095 2018-02-20 2018-02-21 9521020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,energji elektrike kontrate nr a40815,040821,041127,a-41113,a-41116,a-41448,15241,15365 dt 31.01.2018
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 4,039,700 2018-02-20 2018-02-21 10021020012018 Pagese paaftesie 2102001 Bashkia Berat 2102001,invalidet e punes ,liste pagese shkurt 2018
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 48,450 2018-02-20 2018-02-21 9821020012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001, pagese kryetareve te fhatrave , vkb 98 dt 15.12.2017
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 169,150 2018-02-20 2018-02-21 9621020012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001, pagese kryetareve te fhatrave , vkb 98 dt 15.12.2017
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 163,490 2018-02-20 2018-02-21 9421020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001,energji elektrike kontrate nr a-15246,a-15360,a-41072,a-15224,a-13399,ESKU,B-15216 dt 31.01.2018
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 19,125 2018-02-20 2018-02-21 9721020012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001, pagese kryetareve te fhatrave , vkb 98 dt 15.12.2017
Bashkia Berat (0202) ARDIANA GJOKA Berat 100,000 2018-02-16 2018-02-20 9321020012018 Shpenzime gjyqesore Bashkia Berat 2102001, shpenzime gjyqesore per T seitaj
Bashkia Berat (0202) ARDIANA GJOKA Berat 291,757 2018-02-16 2018-02-20 9221020012018 Shpenzime gjyqesore Bashkia Berat 2102001, shpenzime gjyqesore per M stasa
Bashkia Berat (0202) ZYRA REGJ. PASURIVE PALUAJTSHME BERAT Berat 1,400 2018-02-15 2018-02-16 9021020012018 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001, tarife sherbimi kerkese nr 1049 dt 12.02.2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 30,445 2018-02-12 2018-02-15 8321020012018 Udhetim i brendshem Bashkia Berat 2102001, dieta dhjetor 2017
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 35,150 2018-02-12 2018-02-13 7521020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001, shpenzime energji ,detyrim prapambetur per kontraten 90378
Bashkia Berat (0202) "ABCOM" Berat 13,412 2018-02-12 2018-02-13 8221020012018 Sherbime te tjera 2102001 Bashkia Berat 2102001, shpenzime interneti fat 75757, 75759 dt 31.01.2018
Bashkia Berat (0202) AB. ZOGA SH.P.K Berat 389,754 2018-02-09 2018-02-12 6721020012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001, sherbimi mirmbajrjes varezave , fat nr 575 ,637 dt 06.02.2018
Bashkia Berat (0202) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Berat 171,554 2018-02-09 2018-02-12 8021020012018 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime Bashkia Berat 2102001, pagese oponence Rehabilitimi ruges M KOmeno fat nr 25 dt 06.02.2018
Bashkia Berat (0202) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Berat 2,730 2018-02-09 2018-02-12 7921020012018 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Berat 2102001, kontrolli teknik per automjetin , fat nr 80 dt 07.02.2018
Bashkia Berat (0202) ALFRED MAMURANI(L12625003A) Berat 13,000 2018-02-09 2018-02-12 7721020012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Berat 2102001,u prokurimi nr 103 dt 23.11.2017 ,fat nr 23 dt 23.11.2017 ,te tjera materiale operative
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 160,305 2018-02-08 2018-02-09 6821020012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001, pagese keshilltareve janar 2018
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 64,122 2018-02-08 2018-02-09 6921020012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001, pagese keshilltareve janar 2018
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 100,000 2018-02-08 2018-02-09 7421020012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Berat 2102001,ndihme financiare SH sadikllari vkb 11 dt 30.01.2018
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 10,687 2018-02-08 2018-02-09 7221020012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001, pagese keshilltareve janar 2018
Bashkia Berat (0202) TELEKOM ALBANIA Berat 107,008 2018-02-08 2018-02-09 7621020012018 Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001pagese tel fat 14424 dt 01.01.2018
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 42,748 2018-02-08 2018-02-09 7121020012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001, pagese keshilltareve janar 2018
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 32,061 2018-02-08 2018-02-09 7321020012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Berat 2102001, pagese keshilltareve janar 2018
Bashkia Berat (0202) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Berat 10,285 2018-02-08 2018-02-09 7821020012018 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Berat 2102001,pagese per takse vjetorev nr 49932
Bashkia Berat (0202) INFINIT CONSTRUCTIONS Berat 4,298,632 2018-02-08 2018-02-09 6521020012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001,Kontrata nr 2004.dt.28.04.2017,Sherbimi i pastrimit fat nr 13 dt 01.02.2018 situacioni 1

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA