Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 4025 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,664,562,625.00 4,025 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 4,241 2019-07-11 2019-07-12 49921020012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2102001 bashkia berat pagese vendimi Gjykates R.Th.Berat 221 dt 13.03.2017 kerkesa per pagese 330,1 dt 08.07.2019 rifaturim energji elektrike per Izmine Veliu listepagesa
Bashkia Berat (0202) STAR - TRANS - OR Berat 220,000 2019-07-11 2019-07-12 50321020012019 Shpenzime te tjera transporti 2102001 bashkia berat pagese shkresa KQZ 12297 dt 25.06.2019 shkresa KZAZ 64 dt 05.07.2019 akt marreveshja dt 29.06.2019 proces verbali 03.07.2019 fatura 51 dt 03.07.2019 seria 77872504 transport i materialeve zgjedhore
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 169,150 2019-07-11 2019-07-12 50621020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese kryetaret e fshatrave prill 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) UNION BANK SHA Berat 60,000 2019-07-08 2019-07-09 47521020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese bonuse strehimi shk e MF 11001,3 dt 24.06.2019 VKB 62 dt 17.04.2019 dhe VKB 83 dt 28.05.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 592,650 2019-07-08 2019-07-09 47221020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese bonuse strehimi shk e MF 11001,3 dt 24.06.2019 VKB 62 dt 17.04.2019 dhe VKB 83 dt 28.05.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 2,433,660 2019-07-08 2019-07-09 49021020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese ndihma ekonomike qershor 2019 vkb 87 dt 19.06.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 117,000 2019-07-08 2019-07-09 47421020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese bonuse strehimi shk e MF 11001,3 dt 24.06.2019 VKB 62 dt 17.04.2019 dhe VKB 83 dt 28.05.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 335,389 2019-07-08 2019-07-09 47321020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese bonuse strehimi shk e MF 11001,3 dt 24.06.2019 VKB 62 dt 17.04.2019 dhe VKB 83 dt 28.05.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 60,000 2019-07-08 2019-07-09 47821020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese bonuse strehimi shk e MF 11001,3 dt 24.06.2019 VKB 62 dt 17.04.2019 dhe VKB 83 dt 28.05.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Berat 78,000 2019-07-08 2019-07-09 47721020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese bonuse strehimi shk e MF 11001,3 dt 24.06.2019 VKB 62 dt 17.04.2019 dhe VKB 83 dt 28.05.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 60,000 2019-07-08 2019-07-09 47921020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese bonuse strehimi shk e MF 11001,3 dt 24.06.2019 VKB 62 dt 17.04.2019 dhe VKB 83 dt 28.05.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) "SHENDELLI" Berat 2,850,000 2019-07-04 2019-07-09 48821020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 22 dt 28.05.2018 njoftim fituesi dt 02.08.2018, kontrata nr 5312 dt 24.08.2018 fatura 14 dt 09.04.2019 seria 702463623 situacioni nr 3 asfaltim dhe shtrim rrug. me beton, mirrem cakull
Bashkia Berat (0202) BOSHNJAKU. B Berat 7,981,601 2019-07-04 2019-07-09 47021020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 10 dt 30.03.2016, njoftim fituesi 11.08.2016, kontrata 12.08.2016, certf marrje ne dor. 06.05.2019 akt kol. 1535 dt 20.03.19 fatura 24 dt 10.05.2019 seria 65069475 rist rr st i vjet st i ri
Bashkia Berat (0202) BOSHNJAKU. B Berat 6,650,000 2019-07-04 2019-07-09 48721020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 22 dt 28.05.2018 njoftim fituesi dt 02.08.2018, kontrata nr 5312 dt 24.08.2018 fatura 26 dt 03.06.2019 seria 65069477 situacioni nr 3 asfaltim dhe shtrim rrug. me beton, mirrem cakull
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 72,000 2019-07-08 2019-07-09 47621020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese bonuse strehimi shk e MF 11001,3 dt 24.06.2019 VKB 62 dt 17.04.2019 dhe VKB 83 dt 28.05.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 8,500 2019-07-08 2019-07-09 49721020012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2102001 bashkia berat pagese eksperte te KPP urdher 920 dt 26.11.2019 dhe urdher 342 dt 30.04.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 27,200 2019-07-04 2019-07-08 48121020012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2102001 bashkia berat pagese njoftuesit e zgjedhesve per zgjedhjet e 30 qershorit 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 6,800 2019-07-04 2019-07-08 48621020012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2102001 bashkia berat pagese njoftuesit e zgjedhesve per zgjedhjet e 30 qershorit 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Berat 6,800 2019-07-04 2019-07-08 48421020012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2102001 bashkia berat pagese njoftuesit e zgjedhesve per zgjedhjet e 30 qershorit 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 6,800 2019-07-04 2019-07-08 48521020012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2102001 bashkia berat pagese njoftuesit e zgjedhesve per zgjedhjet e 30 qershorit 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 6,800 2019-07-04 2019-07-08 48321020012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2102001 bashkia berat pagese njoftuesit e zgjedhesve per zgjedhjet e 30 qershorit 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 108,800 2019-07-04 2019-07-08 48021020012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2102001 bashkia berat pagese njoftuesit e zgjedhesve per zgjedhjet e 30 qershorit 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 27,200 2019-07-04 2019-07-08 48221020012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2102001 bashkia berat pagese njoftuesit e zgjedhesve per zgjedhjet e 30 qershorit 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 57,800 2019-07-03 2019-07-04 46521020012019 Te tjera transferta tek individet 2102001 bashkia berat pagese shperblim per dalje ne pension urdheri 480 dt 26.06.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Berat 106,104 2019-07-02 2019-07-04 45321020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat qershor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 339,718 2019-07-02 2019-07-03 45821020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat qershor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 744,874 2019-07-02 2019-07-03 45621020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat qershor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 615,198 2019-07-02 2019-07-03 45121020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat qershor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Berat 216,699 2019-07-02 2019-07-03 45521020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat qershor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 4,433,538 2019-07-02 2019-07-03 45021020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagese pagat qershor 2019 listepagesa

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA