Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 4335 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,041,993,166.00 4,335 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 1,581,580 2019-09-10 2019-09-11 64321020012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 113,746 2019-09-10 2019-09-11 64721020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Berat 312,393 2019-09-10 2019-09-11 65021020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 777,063 2019-09-10 2019-09-11 64621020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 550,000 2019-09-10 2019-09-11 65421020012019 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme 2102001 bashkia berat pagese detyrim financiar per fk tomori 1923 vkb 140 dt 07.12.2018
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 53,836 2019-09-10 2019-09-11 64921020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 81,502 2019-09-10 2019-09-11 64421020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Berat 52,260 2019-09-10 2019-09-11 64821020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 136,679 2019-09-04 2019-09-06 63821020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 38,957 2019-09-04 2019-09-06 64121020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 44,165 2019-09-04 2019-09-06 64221020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 342,058 2019-09-04 2019-09-06 63921020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 38,957 2019-09-04 2019-09-06 64021020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 206,968 2019-08-29 2019-08-30 63621020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese ndihma ekonomike 6% korik 2019
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 97,560 2019-08-29 2019-08-30 63721020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese ndihma ekonomike korik 2019 raste te vecanta
Bashkia Berat (0202) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Berat 9,350 2019-08-28 2019-08-29 63421020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat,pagese per komisioneret e zgjedhjeve shkrese dt 04.07.2019
Bashkia Berat (0202) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Berat 2,975 2019-08-28 2019-08-29 63321020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat,pagese per komisioneret e zgjedhjeve shkrese dt 04.07.2019
Bashkia Berat (0202) UNION BANK SHA Berat 8,925 2019-08-28 2019-08-29 63121020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat,pagese per komisioneret e zgjedhjeve shkrese dt 04.07.2019
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 65,025 2019-08-28 2019-08-29 63221020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat,pagese per komisioneret e zgjedhjeve shkrese dt 04.07.2019
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 229,500 2019-08-28 2019-08-29 62721020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat,pagese per komisioneret e zgjedhjeve shkrese dt 04.07.2019
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 57,375 2019-08-28 2019-08-29 62821020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat,pagese per komisioneret e zgjedhjeve shkrese dt 04.07.2019
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 5,950 2019-08-28 2019-08-29 63521020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat,pagese per komisioneret e zgjedhjeve shkrese dt 04.07.2019
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 2,975 2019-08-28 2019-08-29 62921020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat,pagese per komisioneret e zgjedhjeve shkrese dt 04.07.2019
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 11,050 2019-08-28 2019-08-29 63021020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat,pagese per komisioneret e zgjedhjeve shkrese dt 04.07.2019
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 21,000 2019-08-27 2019-08-28 62621020012019 Bursa 2102001 bashkia berat pagese per bursa nxenesit konviktore shkrese MFE 3341 dt 30.05.2019
Bashkia Berat (0202) 6D - PLAN Berat 150,000 2019-08-26 2019-08-27 62421020012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shendetesore 2102001 bashkia berat pagese per supevizim punimesh ne objektin rikonstruksion i rep pediatrise fat nr 18 dt 16.07.2019 kontrate supervizimi nr 5300 dt 23.08.2019
Bashkia Berat (0202) 6D - PLAN Berat 83,160 2019-08-26 2019-08-27 62321020012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2102001 bashkia berat pagese per kolaudimin e punimeve ne objektin Rikonstruksion i shkolles 1 maji .fat nr 3 dt 07.05.2019 kontrate supervizimi 931 dt 16.02.2019
Bashkia Berat (0202) REAN 95 Berat 15,958 2019-08-26 2019-08-27 62221020012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shendetesore 2102001 bashkia berat pagese per kolaudimin e punimeve ne objejtin Rikonstruksion i repa pediatrise ,fat 46 dt 10.07.2019 kontrate kolaudimi 29.05.2019
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 30,575 2019-08-21 2019-08-22 62121020012019 Posta dhe sherbimi korrier 2102001 bashkia berat pagese faturat 466,490,495,472,516 dt 31.07.2019 seria 67979554,67979819,67979825,67979801,67979846 sherbim postar
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 9,990,985 2019-08-21 2019-08-22 62021020012019 Pagese paaftesie 2102001 bashkia berat pagese paaftesia per nja otllak, roshnik,sinje,velabisht gusht 2019 listepagesa

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA