Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 3037 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,615,074,068.00 3,037 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 670,000 2018-03-15 2018-03-23 149 21020012018 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme Bashkia Berat 2102001, pagese e detyrimit financiar per FK Tomori
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 249,725 2018-03-21 2018-03-23 17321020012018 Elektricitet 2102001 Bashkia Berat 2102001 pagese kontrata A 015246, A 015360,A 041072,A 015224, A 15252, B 15216 fatura shkurt 2018 energji elektrike
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 98,443 2018-03-19 2018-03-20 17021020012018 Uje Bashkia Berat 2102001,shpenzime uje likujdim kontr 3126001,3126022,3118001,3142001,3135001,3126026,3126024,3131002,3131003,3157001,3172002,31650001,3133009 dt 28.02.2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 39,409 2018-03-19 2018-03-20 17121020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001, pagese per leje te zakonshme te pakryer, VKB nr 98 date 15.12.2017 urdher nr 158 date 02.03.2018
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 316,000 2018-03-19 2018-03-20 16921020012018 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme Bashkia Berat 2102001, pagese e detyrimit financiar per FK Tomori VKB nr 98 date 15.12.2017
Bashkia Berat (0202) POWER INDUSTRIES Berat 322,500 2018-03-16 2018-03-19 16621020012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri Bashkia Berat 2102001 ,kontr dt 20.09.2017 mirmbajtje mjeteve transportit fat nr 11,15,42,43, dt 21.12.2017
Bashkia Berat (0202) "ABCOM" Berat 13,413 2018-03-16 2018-03-19 16821020012018 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001 ,kontrate nr 2724 dt 07.06.2017 sherbim interneti fat dt 28.02.2018
Bashkia Berat (0202) POWER INDUSTRIES Berat 340,416 2018-03-16 2018-03-19 16721020012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri Bashkia Berat 2102001 ,kontr dt 20.09.2017 mirmbajtje mjeteve transportit fat nr 11,15,42,43, dt 21.12.2017
Bashkia Berat (0202) ERALD Berat 3,587,400 2018-03-15 2018-03-16 110 21020012018 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre Bashkia Berat 2102001u prok 64 dt 16.11.2017 p verbal dt 08.11.2017 fat nr 692 dt 27.12.2017 pajisje zyre
Bashkia Berat (0202) Ante-Group Berat 3,810,390 2018-03-15 2018-03-16 154 21020012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001 ,kontr 2004 dt 28.04.2017 fat nr 14 dt 01.03.2018 sherbimi pastrimit shkurt 2018
Bashkia Berat (0202) MIRANDA ESKI Berat 94,900 2018-03-12 2018-03-15 15821020012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Berat 2102001, u prok nr 104 dt 12.12.2017 shpenzime operative fat nr 7,8 dt 19.12.2017
Bashkia Berat (0202) NOVATECH STUDIO Berat 785,364 2018-03-12 2018-03-15 15121020012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Bashkia Berat 2102001, mbikqyrje objekti Rikonstr ruges stadiumi vj stadiumi ri , fat nr 108 dt 22.12.2017
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 259,909 2018-03-12 2018-03-15 121 21020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001 ,paga shkurt 2018
Bashkia Berat (0202) SAIMIRI GRUP 1981 Berat 594,175 2018-03-12 2018-03-15 15521020012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001, sherbimi pastrimit njesit administrative fat nr 08 dt 28.02.2018
Bashkia Berat (0202) HE&SK 11 Berat 59,677 2018-03-12 2018-03-15 15721020012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Bashkia Berat 2102001,supervizim punimeve objekte te infrastruktures ujitjes kullimit
Bashkia Berat (0202) ARENA MK Berat 24,120 2018-03-12 2018-03-15 15921020012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Bashkia Berat 2102001,Mbiqyrje punimesh obj ujesjllsi prokopi paftal , fat nr 16 dt 03.08.2017
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 26,426 2018-01-22 2018-03-12 3621020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001, pagese vkb 98 dt 15.12.2017 ,liste pagese
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 900,419 2018-03-07 2018-03-12 13621020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga shkurt 2018
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 530,000 2018-02-23 2018-03-12 11421020012018 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme Bashkia Berat 2102001, pagese e detyrimit financiar
Bashkia Berat (0202) TELEKOM ALBANIA Berat 115,593 2018-03-09 2018-03-12 14521020012018 Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagese telefon janar 2018 kodi 550550
Bashkia Berat (0202) AGIM ARAPI Berat 66,000 2018-03-07 2018-03-12 14321020012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Berat 2102001 p verbal emergjente dt 03.12.2017 fat nr 1 dt 03.12.2017 materiale te pergjithshme zyre
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 501,955 2018-03-07 2018-03-12 13521020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga shkurt 2018
Bashkia Berat (0202) PAJO - OIL Berat 648,008 2018-02-21 2018-03-09 9921020012018 Karburant dhe vaj Bashkia Berat 2102001,kontr dt 26.04.2017 fat nr 85 dt 09.01.2018 karburant
Bashkia Berat (0202) REAN 95 Berat 4,920 2018-03-08 2018-03-09 15321020012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Berat 2102001, kolaudim obj Ndertim linjes se furnizimit me uje Uznove Bilce fat nr 20 dt 29.05.2017
Bashkia Berat (0202) REAN 95 Berat 3,840 2018-03-08 2018-03-09 15221020012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Berat 2102001, kolaudim obj Ujesjells Prokopi paftal , fat nr 19 dt 25.05.2017
Bashkia Berat (0202) KALLFA Berat 428,550 2018-03-07 2018-03-09 14521020012018 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001 u prok nr 108 dt 13.12.2017 fat DT 24.02.2018shpenzime operative
Bashkia Berat (0202) AB. ZOGA SH.P.K Berat 192,593 2018-03-08 2018-03-09 15621020012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit Bashkia Berat 2102001 sherbimi mirmbajtjes varezave fat nr 785 dt 05.03.2018
Bashkia Berat (0202) NOVATECH STUDIO Berat 428,187 2018-03-08 2018-03-09 15021020012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Bashkia Berat 2102001, supervizim objekti Rikonstr bashkia Re Berat, fat nr 107 dt 22.12.2017
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 30,000 2018-03-07 2018-03-08 13821020012018 Te tjera transferta tek individet Bashkia Berat 2102001ndihme financiare per Eduart Hajdari vkb 100 dt 15.12.2017
Bashkia Berat (0202) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Berat 200 2018-03-07 2018-03-08 14721020012018 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Berat 2102001, takse vjetore per mjetin AA037 NK, fat nr 76452 dt 07.03.2018

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA