Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 4335 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,041,993,166.00 4,335 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 136,819 2019-10-09 2019-10-10 69421020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) "GEGA CENTER GKG" Berat 34,445 2019-10-08 2019-10-09 67921020012019 Karburant dhe vaj 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 18 dt 26.03.2019 njoftim fituesi 20.05.2019 kontrata 273,1 date 22.05.2019 fatura 1835 dt 23.09.2019 seria 79345377 flete hyrja 69 dt 23.09.2019 karburant
Bashkia Berat (0202) "GEGA CENTER GKG" Berat 174,876 2019-10-08 2019-10-09 67821020012019 Karburant dhe vaj 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 18 dt 26.03.2019vnjoftim fituesi 20.05.2019 kontrata 273,1 date 22.05.2019 fatura 1823 dt 18.09.2019 seria 79345365 flete hyrja 68 dt 18.09.2019 karburant
Bashkia Berat (0202) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Berat 2,975 2019-10-01 2019-10-03 68221020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret e zgjedhjeve te 30 qershorit 2019 listapagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 5,100 2019-10-01 2019-10-03 68321020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret e zgjedhjeve te 30 qershorit 2019 listapagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 155,975 2019-10-01 2019-10-03 67721020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret e zgjedhjeve te 30 qershorit 2019 listapagesa
Bashkia Berat (0202) ALFA 2 Sh.p.k Berat 104,115 2019-10-02 2019-10-03 68621020012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh,Te Dala 2102001 bashkia berat pagese vendimi gjyqesor i gj.apelit adm. tirane nr 3350 dt 27.09.2019 dhkresa e permbarues nr 528 dt 06.11.2019
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 40,695 2019-10-01 2019-10-03 68421020012019 Posta dhe sherbimi korrier 2102001 bashkia berat pagese faturat 544,554,571,550,594 date 30.08.2019 sherbim postar
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 2,975 2019-10-01 2019-10-03 68021020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret e zgjedhjeve te 30 qershorit 2019 listapagesa
Bashkia Berat (0202) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Berat 2,975 2019-10-01 2019-10-03 67921020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret e zgjedhjeve te 30 qershorit 2019 listapagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 28,900 2019-10-01 2019-10-03 68121020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret e zgjedhjeve te 30 qershorit 2019 listapagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 49,300 2019-10-01 2019-10-03 67821020012019 Shtesa page te tjera 2102001 bashkia berat pagese komisioneret e zgjedhjeve te 30 qershorit 2019 listapagesa
Bashkia Berat (0202) HYSEN QOJLE Berat 640,052 2019-10-02 2019-10-03 68521020012019 Shpenzime gjyqesore 2102001 bashkia berat pagese vendim gjyqesor shk 528 dt 06.11.2018 vendimi i gj.apeli adm tirane 3350 dt 27.09.2018
Bashkia Berat (0202) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Berat 109,371 2019-09-24 2019-09-25 67521020012019 Shpenzime te tjera transporti 2102001 bashkia berat pagese fatura 1900409974, 1900409982, date 24.09.2019 takse vjetore te automjeteve
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 16,072,244 2019-09-24 2019-09-25 67321020012019 Pagese paaftesie 2102001 bashkia berat pagese paaftesi,paraplegjik te verber dhe kujdestari gusht 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 10,084,575 2019-09-24 2019-09-25 67421020012019 Pagese paaftesie 2102001 bashkia berat pagese paaftesi gusht 2019 per nja otllak,roshnik,sinje, velabisht listepagesa
Bashkia Berat (0202) "GEGA CENTER GKG" Berat 102,917 2019-09-19 2019-09-24 67121020012019 Karburant dhe vaj 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 18 dt 26.03.2019 njoftim fituesi 20.05.2019 kontrata 273,1 dt 22.05.2019 fatura 1128 dt 79344070 dt 02.08.2019 seria 79344070 flete hyrja 56 dt 02.08.2019 karburant
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 1,900,000 2019-09-19 2019-09-20 67221020012019 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme 2102001 bashkia berat pagese detyrim financiar per fk tomori 1923 vkb 140 dt 07.12.2018
Bashkia Berat (0202) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Berat 196,927 2019-09-19 2019-09-20 66921020012019 Elektricitet 2102001 bashkia berat pagese kontrata A015246,A015360,A041072,A015224,A15252,B040815,B40821,B041127,A41113,A41116,A41448,A15241,B15365 FATURA GUSHT 2019 DT 31.08.2019 ENETGJI ELEKTRIKE
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 4,049,800 2019-09-19 2019-09-20 66821020012019 Pagese paaftesie 2102001 bashkia berat pagese invalidet e punes shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) "GEGA CENTER GKG" Berat 33,858 2019-09-17 2019-09-18 66121020012019 Karburant dhe vaj 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 18 dt 26.03.2019 njoftim fituesi 20.05.2019 kontrata 273,1 dt 22.05.2019 fatura 1285 dt 10.09.2019 seria 79345127 flete hyrja 66 dt 10.09.2019 karburant
Bashkia Berat (0202) "GEGA CENTER GKG" Berat 34,243 2019-09-17 2019-09-18 66021020012019 Karburant dhe vaj 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 18 dt 26.03.2019 njoftim fituesi 20.05.2019 kontrata 273,1 dt 22.05.2019 fatura 1206 dt 23.08.2019 seria 79344398 flete hyrja 62 dt 23.08.2019 karburant
Bashkia Berat (0202) UJESJELLESI SH.A. Berat 75,816 2019-09-16 2019-09-17 65921020012019 Uje 2102001 bashkia berat pagese kontrata 3126001,3126022,3118001,3142001,3135001,3126026,3126024,3131002,3157001,31720002,31650001,3133009 faturat gusht 2019 uje
Bashkia Berat (0202) REAL BAILIFF SERVICE Berat 16,400 2019-09-16 2019-09-17 65821020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese ndalese page Agim Roko shkresa e permbaruesit nr 112 dt 26.02.2018
Bashkia Berat (0202) "GEGA CENTER GKG" Berat 168,257 2019-09-11 2019-09-12 65621020012019 Karburant dhe vaj 2102001 bashkia berat pagese urdher prokurimi 18 dt 26.03.2019 njoftim fituesi 20.05.2019 kontrata 273,1 dt 22.05.2019 fatura 1164 dt 13.08.2019 seria 79344356 flete hyrja 59 dt 13.08.2019 karburant
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 2,656,016 2019-09-11 2019-09-12 65521020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese pagese ndihma ekonomike gusht 2019 vendimi 1.1.8 date 06.09.2019 shkresa 567 dt 09.09.2019 te ZSHS Berat
Bashkia Berat (0202) Vjollca Logu (L71406037B) Berat 58,000 2019-09-11 2019-09-12 65721020012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2102001 bashkia berat pagese urdher blerje 13 dt 26.08.2019 fatura 212 dt 28.08.2019 seria 68878062 flete hyrja 63 dt 28.08.2019 pmd 28.08.2019 rimbushje fikse zjarri
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 4,376,569 2019-09-10 2019-09-11 64521020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 112,360 2019-09-10 2019-09-11 65221020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat gusht 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 522,808 2019-09-10 2019-09-11 65121020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat gusht 2019 listepagesa

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA