Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 4335 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,041,993,166.00 4,335 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 16,565,071 2019-10-21 2019-10-22 72221020012019 Pagese paaftesie 2102001 bashkia berat pagese paaftesi, paraplegjik te verbet dhe kujdestari tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) POSTA SHQIPTARE SH.A Berat 4,046,900 2019-10-21 2019-10-22 71721020012019 Pagese paaftesie 2102001 bashkia berat pagese invalidet e punes tetor 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 64,510 2019-10-18 2019-10-21 70921020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 28,000 2019-10-18 2019-10-21 71021020012019 Bursa 2102001 bashkia berat pagese bursa per nxenesit konviktor listepagesa VKM 776 dt 28.12.2018
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 63,873 2019-10-18 2019-10-21 70621020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Berat 17,543 2019-10-18 2019-10-21 71521020012019 Shpenzime te tjera transporti 2102001 bashkia berat pagese pagese fatura 1900451804 date 18.04.2019 takse vjetore automjeti AA001MI
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 929,362 2019-10-18 2019-10-21 70521020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 63,782 2019-10-18 2019-10-21 70821020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 215,980 2019-10-18 2019-10-21 71321020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese pagese ndihme ekomomike dhe kompensim energjie gusht 2019 VKB 29 dt 30.09.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 7,000 2019-10-18 2019-10-21 71121020012019 Bursa 2102001 bashkia berat pagese bursa per nxenesit konviktor listepagesa VKM 776 dt 28.12.2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 91,980 2019-10-18 2019-10-21 71421020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese ndihme ekonomike raste te vecanta gusht 2019 vkb 30 dt 30.09.2019 listapagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Berat 141,208 2019-10-18 2019-10-21 70721020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Berat 14,000 2019-10-18 2019-10-21 71221020012019 Bursa 2102001 bashkia berat pagese bursa per nxenesit konviktor listepagesa VKM 776 dt 28.12.2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 2,115,912 2019-10-16 2019-10-17 70421020012019 Ndihme ekonomike 2102001 bashkia berat pagese ndihma ekonomike shtator 2019 vendimi 1.1.9.2019 date 30.09.2019 shkresa 618 dt 01.10.2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 3,351,343 2019-10-10 2019-10-11 70221020012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa rezidenciale - Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2102001 bashkia berat pagese pagese kest kredie nga CEB ndertimi i banesave me qellim social shk 16852 dt 05.12.2014,shk 17690 dt 03.10.2019 e MF
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 1,529,714 2019-10-09 2019-10-10 69021020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 38,957 2019-10-09 2019-10-10 68821020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 843,177 2019-10-09 2019-10-10 69321020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Berat 170,481 2019-10-09 2019-10-10 69721020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 517,716 2019-10-09 2019-10-10 69821020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 52,715 2019-10-09 2019-10-10 69921020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 136,679 2019-10-09 2019-10-10 68521020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Berat 52,260 2019-10-09 2019-10-10 69521020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 342,270 2019-10-09 2019-10-10 68621020012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 44,165 2019-10-09 2019-10-10 68921020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 3,926,492 2019-10-09 2019-10-10 69221020012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) Banka OTP Albania Berat 38,957 2019-10-09 2019-10-10 68721020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 84,480 2019-10-09 2019-10-10 69121020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 79,388 2019-10-09 2019-10-10 69621020012019 Shtese page per funksionin 2102001 bashkia berat pagese pagat shtator 2019 listepagesa
Bashkia Berat (0202) FK TOMORI 1923 Berat 1,100,000 2019-10-09 2019-10-10 70021020012019 Subvencione per diference cmimi te tjera te ngjashme 2102001 bashkia berat pagese detyrim financiar per fk tomori 1923 vkb 140 dt 07.12.2018

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA