Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Berat (0202) (Mbi 3425 transaksione te regjistruara)

Institucion i varėsisė:

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:


  Duke pėrdorur Filtrat mund tė zgjidhni sipas nevojės informacionin qė shfaqet nė formatin Tabelė.
 • Nė fushėn Institucione tė varėsisė shfaqen tė gjitha institucionet e varėsisė qė i pėrkasin kėsaj bashkie.
 • Nė fushėn Pėrfitues mund tė vendosni emrin e Pėrfituesit pėr tė parė tė gjitha transaksionet e kėtij Pėrfituesi.
 • Nė fushėn Kategori Shpenzimi mund tė zgjidhni llojin e kategorisė, sė cilės i pėrkasin transaksionet qė doni tė shfaqni.
 • Nė fushėn Vlerė Transaksioni mund tė zgjidhni transaksionet brenda njė vlere tė pėrcaktuar nė kėtė fushė.
 • Nė fushėn Datė Regjistrimi mund tė zgjidhni transaksionet e regjistruara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nė fushėn Datė Ekzekutimi mund tė zgjidhni transaksionet e ekzekutuara brenda njė intervali kohor tė caktuar.
 • Nėpėrmjet fushės Keywords mund tė kėrkoni transaksione duke pėrdorur fjalė kyēe, qė pėrshkruajnė transaksionin.
 • *Klikoni butonin Kerko pėr tė shfaqur rezultatet nė tabelėn mė poshtė.
 • Nėpėrmjet butonit Eksporto tė Dhėna rezultatet e shfaqura nė tabelė mund tė eksportohen nė formatin .XLS


Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane tė kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,060,770,679.00 3,425 No Limit => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Berat (0202) REAL BAILIFF SERVICE Berat 17,500 2018-08-09 2018-08-10 53221020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,ndalese nga paga korik A Rako
Bashkia Berat (0202) BOSHNJAKU. B Berat 4,375,320 2018-08-06 2018-08-07 52721020012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Berat 2102001,kontrate 5893dt.28.10.2016,"Rikonst.trotuar,ndricim asfaltim segm. Ura e Varur-Ura e Gorices" fat nr 47 dt 07.06.2018 situacion perfundimtar , akt kolaudimi
Bashkia Berat (0202) B-93 Berat 3,314,950 2018-08-06 2018-08-07 52821020012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Berat 2102001,kontr nr 821 dt 14.02.2018 punime per mirmbajtjen e riparimin e kopshtit e cerdhes 2+3 ne lagjen celepais, fat nr 138 dt 26.06.2018 , situacion 1
Bashkia Berat (0202) NOVATECH STUDIO Berat 116,040 2018-08-06 2018-08-07 52921020012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Berat 2102001,u prok nr 114 dt 12.10.2016 p verbal marjes dorezim 01.11.2016 fat nr 73 dt 28.10.2017 supervizim punimesh objekti ura varur ura e gorices
Bashkia Berat (0202) Ante-Group Berat 4,618,259 2018-08-02 2018-08-06 52321020012018 Sherbime te tjera Bashkia Berat 2102001kontrata nr 2282 dt 27.04.2018 rinovom kontrate sipermarje per sherbimin e pastrimit urban te qytetit Berat, fat nr 21 dt 02.08.2018 situacion korrik
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 102,360 2018-08-02 2018-08-06 52621020012018 Ndihme ekonomike Bashkia Berat 2102001,ndihma ekonomike per raste te vecanta , vkb 83 dt 26.07.2018 ,
Bashkia Berat (0202) TELEKOM ALBANIA Berat 113,099 2018-08-02 2018-08-03 52421020012018 Sherbime telefonike - Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,pagese telefoni fat 5375 dt 01.07.2018
Bashkia Berat (0202) BANKA CREDINS Berat 100,000 2018-08-02 2018-08-03 52121020012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Berat 2102001,pagese per rast semundje D Oruci ,vkb 88 dt 26.07.2018 , liste pagesa
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 312,788 2018-08-02 2018-08-03 52521020012018 Ndihme ekonomike Bashkia Berat 2102001,ndihma ekonomike 6% qershor 2018, kompesimi per energjine
Bashkia Berat (0202) Tufik Kurti Berat 108,000 2018-08-02 2018-08-03 51921020012018 Shpenzime per aktivitete sociale per personelin Bashkia Berat 2102001,u prok nr 31 dt 25.06.2018 , fat nr 467 dt 05.07.2018 shpenzime per aktivitete
Bashkia Berat (0202) "P I R R O" Berat 10,800 2018-08-02 2018-08-03 52021020012018 Shpenzime per pritje e percjellje Bashkia Berat 2102001,u prok nr 35 dt 18.07.2018 ,fat nr 167 dt 19.07.2018 blerje materiale per pritje percjellje
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 325,890 2018-08-01 2018-08-02 51221020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001, paga korrik 2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 325,377 2018-08-01 2018-08-02 50721020012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001, paga korrik 2018
Bashkia Berat (0202) BANKA E TIRANES Berat 38,856 2018-08-01 2018-08-02 50921020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001, paga korrik 2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 1,300,993 2018-08-01 2018-08-02 51721020012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001, paga korrik 2018
Bashkia Berat (0202) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Berat 38,856 2018-08-01 2018-08-02 50821020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001, paga korrik 2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 4,397,217 2018-08-01 2018-08-02 51021020012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001, paga korrik 2018
Bashkia Berat (0202) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Berat 171,516 2018-08-01 2018-08-02 51521020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001, paga korrik 2018
Bashkia Berat (0202) G & L Berat 63,053 2018-08-01 2018-08-02 50521020012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Berat 2102001,kolaudim per objektin rikonstruksion i fasadave te qytetit, fat nt 149 dt 30.03.2018 , u prok nr 9 dt 02.03.2018
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 257,666 2018-08-01 2018-08-02 51421020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001, paga korrik 2018
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 105,892 2018-08-01 2018-08-02 51321020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001, paga korrik 2018
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 83,994 2018-08-01 2018-08-02 51821020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001,paga korrik 2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 135,803 2018-08-01 2018-08-02 50621020012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Berat 2102001, paga korrik 2018
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE TREGTARE Berat 574,773 2018-08-01 2018-08-02 51121020012018 Shtese page per funksionin Bashkia Berat 2102001, paga korrik 2018
Bashkia Berat (0202) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Berat 15,289,118 2018-07-24 2018-07-25 50221020012018 Pagese paaftesie 2102001 bashkia berat , pagese per paaftesine liste pagese korrik 2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 611,230 2018-07-24 2018-07-25 50321020012018 Te tjera transferime korrente 2102001 bashkia berat , shpenzime per emergjecat civile , shkrese MM 5152 dt 04.07.2018 Burbuqe elezaj
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 30,000 2018-07-24 2018-07-25 50421020012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2102001 bashkia berat , pagese per Arta Seitaj , vkb 65dt 27.06.2018 liste pagese
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 10,208,380 2018-07-20 2018-07-23 50121020012018 Pagese paaftesie Bashkia Berat 2102001,PAK korrik 2018
Bashkia Berat (0202) RAIFFEISEN BANK SH.A Berat 2,200 2018-07-19 2018-07-20 49921020012018 Pagese paaftesie Bashkia Berat 2102001,invalidet e punes korrik 2018
Bashkia Berat (0202) BANKA KOMBETARE E GREQISE Berat 4,062,600 2018-07-19 2018-07-20 49821020012018 Pagese paaftesie Bashkia Berat 2102001,invalidet e punes korrik 2018

Smiley face

Transaksionet e Thesarit (Treasury Transactions) ėshtė pėrgatitur nga Projekti i USAID pėr Planifikimin dhe pėr Qeverisjen Vendore (PLGP), nė bashkėpunim me Institutin Shqiptar tė Shkencave (AIS) si njė platformė pėr tė rritur transparencėn pėr buxhetet dhe shpenzimet e njėsive tė qeverisjes vendore. Tė dhėnat nė kėtė faqe janė marrė nga Thesari i Shtetit pėr gjashtė bashki partnere dhe nuk janė ndryshuar. Platforma mirėmbahet dhe pėrdoret vetėm nga Instituti Shqiptar i Shkencave dhe jo nga USAID apo Qeveria e SHBA